Чудя се дали да съм отвратена
Не знам как да започна всичко, ама нормално ли е приятелят/любовникът ви да започва все по-често да споделя прекалено лични информации като това, че му се "сере" например.
Например... храним се заедно и както си стоим сред това, той ми казва нещо от сорта "напъна ме яко".
Нямам проблем да знам тези неща, но начинът, по който ми го казва, буквално ме кара да губя желание за близост с него. Веднъж бяхме на среща и щяхме да се отправяме към моменти на интимност, и той буквално ми каза, че не можем да продължим, защото му се "ака". Честно казано... тогава ми стана гнусен, но ми мина впоследствие.
Напоследък обаче изобщо не ми спестява тази информация, включително започна да говори как преди правел снимки на "резултата" и ги пращал на приятелите си. Даже ме пита дали искам понякога да ми прати снимки.
Не знам това близост ли е, или съм се отправила към графата "приятелче", ама наистина защо според вас е толкова натурален с мен?

Коментари

1.   а с него говорила ли си? комуникация между вас съществува ли? казвате ли си какво ви харесва, какво не?

2.   На тоя твоя му има нещо...

3.   Мъж съм и съм спорил с много жени тук за какво ли не, но това е много крайно. Човека има някакви проблеми според мен. Запомнете, че тези неща ще стават все по-зле!

4.   Ами, такъв си си го избрала - полупримат! Да не кажеш после, че нямало мъже... Щото измежду хилядите, с които можеш да бъдеш, ти си избрала точно този.

5.   Би било чудно ако не си отваратена.
Някой може да го защити, че това е човешка нужда и да така е, но има причина да не се обсъжда и прави пред други хора. Обикновено се стараем да се държим добре с човека когото обичаме, да изглеждаме по-добре, да покажем хубавите си качества и да скрием това което сами не удобряваме у себе си.
Вероятно вече е свикнал с теб, прилича ми на незрялост, на нещо за което малките момчета правят на шега помежду си. Ако не счита за необходимо да спазва благоприличие сега, какво ще следва по-късно?
Защо следваме етикет при хранене, общуване, защо изучаваме правописа, защо се поздравяваме?
Нима не е по-добре когато търсим естетика в мсилите, делата си и техните материални отражения?

6.   Ще ми се да имах твоя проблем.

7.   Спомних си за един бивш приятел. И той като твоя ми споделяше колко често "акал", как като ходел по малка нужда си подсушавал пениса с тоалетна хартия

8.   Сега сериозно, щом той ти споделя такива неща, значи те има за много близка. Ако теб това те отвращава, значи не го обичаш и ще по-добре да му направиш услугата да го оставиш. Не си се отправила към графата "приятелче", ами точно обратното. Сега.. това, че му правил снимки, няма да лъжем, всеки мъж си го е помислял в даден момент хаха, и аз съм бил горд от резултатите си, но предполагам, че след като веднъж му кажеш просто Не, няма да ти говори повече за това.

9.   Еми, простак. В смисъл такъв, то е ясно, че по време на ядене не се споделят тези неща, надали приятелят ти чете, нали? Познах ли?

10.   Може да има такива сексуални фетиши. В интерес на истината доста мъже имат към писинг. Гнусно е, но извратени хора всякакви.

13.   Е те тази натуралност никога не съм я разбирал. Приятелите ми така пърдят пред мен и се кикотят все едно са направили свое ЧВК! За мен това е доста прекалено особенно пред момиче. Ама като ги и знам днешните момичета, имам една колежка която умре да ми говори за цикъла си :D

14.   Това, което Вие описвате е характерно за лумпен -дегенератите, до е отвят простащината и липсата на елементарно възпитание, то е отвратително, приравняване към животинският свят. Опитвам се да проектирам неговите постъпки в някои случки от моят живот, даже и в казармата, а съм служил в "старата" дълбоко социалистическа казарма, такава лексика между нас не е имало. А това да го споделиш с момиче, това и в кошмар не може да го допуснеш. Всеки има физиологични потребности, но не виждам, защо трябва да го споделяш с най-близкото до сърцето момиче, като лексика и действие. Ще попитам, "дали пък вашият приятел да не е фекаломан"? Има такива извратеняци, въпреки, че при тях това е по-скоро кулинарно достижение. Напуснете този простак, така характерен за представител на съвременната младеж. Искрено се надявам, да нямам основание да кажа, "каквото момчето, такова и момичето". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

15.   Според мен само си търсиш оправдания да го разкараш, скоро ще започне да ти пречи че диша. Да не мислиш, че и нас мъжете не ни дразнят повлекани, ама си мълчим, защото трябва да се правят компромиси. Кажи му какво мислиш в прав текст, по-добре да се скарате и разделите, от колкото да му губиш времето.

16.   Изобщо не искам да се разделяме, ама изобщо. Просто се чудя защо го прави и дали не ме смята вече за даденост и както каза номер 5, да ме има за приятелче, да спре да се старае и т. н. и впоследствие да му доскучае, защото вече си знаем и кътните зъби.
Тоест тази натуралност ме плаши, защото не знам какво да очаквам.

18.   Липса на етикет и примитивност. Тоя, ако го затвориш в клетка с маймуни, ще се замерят с изпражнения и ще му е забавно...

19.   16, това не е натуралност, а простотия да споделиш по време на ядене, че ти се ака. И другото, не че ще си знаете кътните зъби, а че ще е много скоро, защото с плитките води е така. Намери си интелигентен човек, да те дърпа напред

20.   Не, ти не си отвратена, ти си отвратителна за да пишеш такава история. Как не ти мина през ума, че това което си написала е една голяма простория. Езика който употребяваш в историята си говори, че нямаш никаква интелигентност, ама никаква.
Ж. 34

21.   Честито Рождество Христово!

Виж сега, при мен жена ми е малко такава - говори за такива неща.

Мен честно казано малко ме дразни, и й го казах тактично: че не е нужно да ме уведомява за такива неща!

Но както са ти казали и по-горе - това да ви е проблема!

22.   Честито Рождество.

Зависи, мен не ме дразни че си говорим с моята за това. Табуто по темата може да е израз на такт, може да е израз на неразрешени вътрешни комплекси. Всички ходим до тоалетната, прикриването на тази реалност е психологически симптом... малко като пълчищата от народ, които се втурнаха за тоалетна хартия през коронавируса. Първосигнално, при опасност се оказа, че повечето хора не мислят за това как биха оцелели по-добре, кои неща са им нужни за физическото оцеляване - гориво, храна например, ами - свършиха... тоалетната хартия, свършика това, което прикрива, че... акат. Тоест, по-голямата част от хората се чувстват неудовлетворени със реалността, със себе си и имат нуждата да избягат от това, че са хора, че имат и нелицеприятни страни, и тъмни страни.

Съжалявам приятеля ти, той явно те чувства прекалено близка и ти споделя и млъсните си неща, сянката си - това е голямо доверие, висша форма на доверие в теб. А ти, точно като кифла, тълкуваш. Мислиш че нещо те обижда, фръцваш се. Симпатично до болка. Сладури!

23.   Номер 20, малко по-спокойно, моля.
Споделям тук, точно защото няма как да го "изложа" пред близките си хора и да го обсъждам с тях, и да нищя защо го прави и т. н.
Тук някой да знае кой, какво, защо? Нито го познавате, нето мен... така че мога да си изкажа проблема свободно, ако ми позволиш разбира се.
Защото виждам, че имаш някакъв проблем с мен, нали?

24.   Кажи му, че не се интересуваш от такива неща, да не те занимава, но е ясно този не е за теб, търси подходящ мъж за теб, има коректни хора.

25.   Кажи му, че не ти е приятно да ти споделя. Не е нужно да го прави.

27.   Явно те има за прекалено близка, но пак не е ок да се споделят чак такива неща. Имах един познат, дето все ми пишеше как му дало зор по пътя, как едва намирал тоалетна, снимки от тоалетната пращаше и разни такива гнусотии, плюс и че не обичал да се къпе.. и после се чуди защо всяка жена го отрязва и никога не е имал връзка. Ако и на други споделя подобни гнусотии е разбираемо защо го отбягват.

28.   Това са съвсем нормални неща в една дълга връзка. Аз обикновено ставам малко по-рано сутрин за да мина през тоалетната, после заедно с жена ми правим някаква закуска и хапваме и си взимаме душ. Тя често ака пред мен докато аз се къпя и това никога не ме е погнусявало! В началото не бяхме така и дори сме се изчервявали когато единият влезе, докато другият пикае...

29.   Темата е копирана от чужд сайт и е преведена.
Обръщам се към всички, които спамят форума с фалшиви тенк Хора, унищожавате го з така!

30.   Явно човекът си е простак. Ми кажи му, че не ти е приятно, предполага се, че ще престане да си споделя физиологичните нужди.

31.   28, да, нормални неща са, но да се ака и пикае в присъствието на другия е малко прекалено. Дори да имате обща баня с тоалетна, може да изчакате 5 мин.