Приятелите на гаджето ми ме свалят
Някои буквално ми казват, че искат секс с мен. И това са уж най-добрите му приятели... Всички ли са такива, случвало ли ви се е на вас?

Коментари

1.   Един мой приятел се кълнеше че никога не би погледнал жена ми с друго око. Една вечер се скарахме с жена ми и буквално се разделихме, още същата вечер ги хванах в леглото с най добрия ми приятел (вече бивш).
Няма приятелства, има интереси.

2.   Може да те пробват. Тест да разберат дали би изневерила.

3.   Пробват се, ако изглеждаш добре. Или пробват теб дали ще си съгласна. Аз казах на предишния ми приятел, че един от приятелите му ми харесва и така лека полека, започна само с мен да излиза.

4.   Не, просто не са му приятели.

5.   Да, случвало ми се е. Мисля, че на всяка жена се случва да я свалят с ясното съзнание, че е обвързана. Не се заблуждавай, че някой от тях иска да е с теб, искат само да правят секс.
Аз съм по-голяма и съм омъжена, случвало ми се е приятелите на мъжа ми да ми предлагат разни работи, случвало ми се е съпрузите на приятелките ми да искат да се виждаме /без разбира се, нали половинките ни да знаят/. Не всички са такива, но някой са. Въпросът е ти как ще реагираш, аз лично тия работи ги обръщам на майтап и не правя драма, защото само ще си скапем отношенията с разни хора. Ако е рекъл-казал.... ха-ха-ха... и това е, но ако някой се пробва да те пипа и да те натиска, тогава вече кажи на гаджето ти.
И ще се потворя, тия момчета не те харесват, просто се пробват да те минат и после да те разнасят.

6.   Възможно е да те пробват както каза 2. Но като цяло то им е вродено мъжете да се съревновават такаче повечето го правят и за спорта.

7.   Подобно поведение си позволяват само мъже с нисък интелект.

8.   По-скоро изглежда, че той не е някакъв фактор за тях. Не са респектирани и не се тревожат. Повярвай ми, че има мъже, които няма да имат кураж да припарят до чужда жена. И отделно е, че наистина не са му никакви приятели. Явно и ти даваш зелени сигнали, защото го чувстваш като въздух под налягане. Личният ми опит е показал, че обикновено така стоят нещата в случая като този.

9.   Човече, за пари и жени няма приятелства. Всеки иска да вземе и да пречи на другите да вземат.

10.   Коментарът на номер 5 е точен.

11.   Това не са му приятели, а утрепки дето движат с него. Аз съм вярващ човек, и в Библията това е една от Божиите заповеди. Не пожелавай жената на ближния си. Обаче и приятелят ти е такава утрепка. Нали знаеш приказката: Кажи ми какво са ти приятелите да ти кажа какъв си ти.

И е вярна на сто процента тая приказка.

Към номер 5 Абе ти не отвръщаш на сериозно, докато не останат на саме някъде с теб и не щракнат резето. Нали знаеш, че изнасилването е единственото престъпление, при което жертвата е виновна. Щяла да скапе отношения някакви……. Гледай да не скапеш семейството си, защото като разбере мъжът, чи си навирила крака на най-добрия му приятел ще отлетиш от вас със синьо око и документи за развод. Абе на такива дето ви правят предложения, явно и вие им давате сигнали, че може да мине номера. Ама нейсе, проблема все у другите да е.

12.   Явно пред тях, той те представя като "тъпа мацка за ебане". Сигурно не си такава, щом се възмущаваш от предложенията, но това не значи, че той не те мисли за такава.

13.   Ами явно им даваш поводи, за да се държат така...

14.   На мен ми се е случвало, кажи на приятеля си. Явно тия не са му истински приятели или си мислят, че си лесно достъпна. Покажи им обратното и да се надяваме, че приятеля ти ще те разбере, че тия не са му приятели. Покажи му чатове, ако имаш такива, в случай, че не ти повярва, дръж се дръпнато с тях... Аз така правих. Все ще измислиш нещо и ти пожелавам успех!!

15.   Някога приятелките на моите приятели масово ми се натискаха. Аз не съм флиртувал с никоя от тях, но те с мен да. Имаше случаи да танцуват с мен и да се опитват да ме целуват пред гаджетата си. Имаше случаи да правим тройки и четворки като студенти. Имало е случаи и аз да флиртувам с момичето на най-добрият ми приятел, защото него го беше страх да и каже че я обича. След като видя че може да я загуби и каза всичко и имаха хубава връзка за около година преди да свърши университета и тя да замине към родният си край. Мой приятели никога не са сваляли жена ми, но е имало случай да и пишат мъже на нейни приятелки, каза че и като тийнейджърки често се е случвало някое момче да се пробва с нея и най-добрата и приятелка. Изобщо тези неща са част от живота и са съвсем нормални до някъде.

17.   Хвалиш ли се или се оплакваш :)

18.   Ако сте близки и прекарвате доста време заедно - случва се хората да се влюбят.
По-често им се прави секс, но нямат успехи и затова се насочват към хора от другия пол, които някой друг е довел в средата им с надежда да срещнат себе-подобен. Явно и в двата случая става дума за хора, които имат доста нисък праг на социална обвързаност. Щом са готови да сложат рога на приятеля си - значи и на теб ще са готови :).

Обаче - живота показва, че тази стратегия е доста успешна, ако за успех се приеме изневярата. Замисли се и ще видиш, че знаеш поне няколко подобни случая.