Стига се сме слагали половете под общи знаменатели
Здравейте! Много мразя, когато някой каже нещо от типа на Ама то жените са си такива, но също толкова мразя, когато някой каже. Ами то мъжете са си такива (жена съм, ако има значение). Хора, няма такова нещо като, , мъжка'' и, , женска '' черта. И жените могат да са боклуци, и мъжете. Няма такова нещо като Мъжете са боклуци, Мъжете са простаци (чувала съм го много често).. Пък и това, че сте попаднали на един боклук (без значение пола), не значи, че всички са такива. Вие, какво, да не познавате всички хора от дадения пол, че да кажете, че са боклуци.. Наистина дано се осъзнаете (тези, които още слагат половете под общ знаменател).

Коментари

1.   То наистина и двата пола могат да са боклуци, но жените имат предимството, че могат да бъдат такива и без да полагат специални старания за това!

2.   Авторке, боклуци са само жените-феминистки. Докато ги има и се увеличават мъжете ще ги намаляват, като ги ликвидират методично. Не знам дали да се радвам или да съжалявам за убитите жени през изминалата година от озлочестени мъже. Информация бол, а най-лошото е, че след като ликвидират жена си и дъщеря си някои мъже се самоубиват. Я кажи как го намираш това и защо става така? Не знам дали е имало такова нещо през патриархалтоно минало, но знам, че мъжете са уважавали тогава жените си, воювали са заради тях, за да ги защитят от чужди издевателства. Собственост на всеки мъж тогава са семейството и домът му, а жената го следва когато той има нужда. Равноправието на половете наложено от световния хегемон е причина за да има боклуци и от двата пола. Но си права, не трябва да се слагат под общ знаменател мъже и жени, защото жените нямат умствен капацитет както мъжете и са физически много по-слаби, което предполага че няма как да са равни и равноправни, защото не са равностойни на мъжете. Ако се променят гражданските закони и се отнеме правото на глас на женския пол, както е било след Търновската Конституция, призната за най-правилна, няма да има нито женски нито мъжки боклуци. Това е много трудно, но не е невъзможно. Светът се променя и става многополюсен. Кой знае дали в едно обозримо бъдеще днешната патология няма отново да стане нормалност, а извратената днешна нормалност да стане отново патология, което ще върне спокойния живот на планетата

3.   Не мога да разбера, толкова ли всичко му е наред на средностатистическият български гражданин. Толкова сме разделени по социални групи, по образователен ценз, по материални и финансови възможности, по политически пристрастия и след като това вече не ни е достатъчно, та решихме или по-точно решиха да бъдем разделени и по пол, като в основата на този антагонизъм е някакъв перверзен американогейски, неолиберален, феминизъм. Аз съм роден много преди така наречените демократични промени, тогава съм съм служил като десантчик -парашутист, тогава съм завършил висшето си образование, тогава съм започнал работа като научен сътрудник, тогава се развиха социалните ми и емоционални възможности. Водил съм разговори както със съпругата ми, така и с моите умни колежки на тема отношения-жени-мъже. Та в един такъв разговор, със съпругата ми, точно по тази - тема отношенията между жените и мъжете и държа да бъда точен, тя каза, че жените никога не са били толкова меркантилни, колкото в настоящият момент. Даже когато се преглеждат някои коментари, които лесно се познава, че са писани от жени, винаги изискванията към мъжът са на първото и най-значимо-определящо място е, "да бъде богат" и то е колкото е възможно повече. Някои, за да тушират това отношение и да не изглеждат толкова алчно -безскрупулни, добавят, някак между другото, още едно, но вече не толкова важно изискване: " да е висок и красив". Такива изисквания като да е :умен, да е мил, да е смел, да е грижовен, да е обичлив само пречат на финансово -материалното договаряне. Познавам един-двама, които в реални условия, никоя жена няма да ги погледне, но богатството на бащите им, а и те като реални съсобственици на същото, ги правят, неустоимо привлекателни. Не генерализирам нещата и не правя тотални обобщения, но винаги се прокрадва такава струнка в отношенията жена-мъж. Друго, с което трудно мога да се съглася, с твърденията на някои, така наречени мъже, да смятат жените като втора категория хора. Някои отиват още по -далеч, като мечтаят за някакъв хипотетичен свят без жени. Е, този свят не е моят. Без топлината, която излъчват жените, които познавам или съм познавал, без тяхно внимание и грижи, аз лично не бих могъл да бъда щастлив. Като под "топлина", не разбирам непременно да сме в леглото и да се гушкаме. Просто има жени, с които някой мъж, по-точно неговото биополе намира по някакъв начин такава жена, в чиято близост се чувства в състояние на необяснимо щастие, на някакъв странен покой, при това в огромният процент случаи, не може да даде рационално обяснение, защо точно тази жена, защо точно в този момент, защо за него е значима и привлекателна, защо я възприема като "топла". Вярно, че има жени, които са "красиви" по различни чалгаро -просташки-кръчмарско-курвенски-мутренски-политически, критерии, но към тях освен желание да ги "чу-а", за период от време, той не усеща нищо, към тях. Той е "празен" в емоционален план, даже след приключване на така връзка, изпитва някакво комплексно усещане, за празнота, задоволство и спокойствие от приключване на връзката, а в някакъв момент и погнуса и то най-вече към самият себе си. Не съм Фройд, нито Август Форел и не мога в дълбочина да опиша състоянието, но така го чувствам. Не съм феменист, , даже бих се определил като анти феминист, но смятам, че жените са по-ценният пол за оцеляване на човечеството. Е, такива са моите разбирания. Няма как да забравя, че съм роден от жена, отгледан съм от жени бабите ми, имам съпруга и дъщеря, балъдъза, племеница с още три момиченца, племеник, който не случи на жена / оказа се курва/, но и той има две момиченца. Всичките мъже, включително и този на дъщеря ми, са безказарменици. Аз определено не мога да бъда определен като идеалният съпруг, по скоро средностатистически -реален, натоварен с всички негативи присъщи за този пол, а те са много. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

4.   "Не съм феменист, , даже бих се определил като анти феминист, но смятам, че жените са по-ценният пол за оцеляване на човечеството. Е, такива са моите разбирания. Няма как да забравя, че съм роден от жена, отгледан съм от жени бабите ми, имам съпруга и дъщеря, балъдъза, племеница с още три момиченца, племеник, който не случи на жена /оказа се курва/, но и той има две момиченца. "

Десантчик, десантчик, пак изби рибата! Уж не си феминист, а смяташ, че жените са по-ценният пол за оцеляване на човечеството! А сега де? Къде остана равенството и допълването на половете, дето били двете страни на монетата? Роден си от жена (сигурно без оплождане с мъжко семе-без баща, за него нищо не казваш) чрез пъпкуване може би, отгледан си от жени-бабите ти, имаш жена, дъщеря, балдъза, племеница с още три момиченца... абе много женско има при теб бе! За това сигурно си мислиш, че жените са по-ценни от мъжете, за оцеляване на човечеството? ДА ама НЕ, както казва Петко Бучаров. Жените са по малоценният пол и това е доказано още от възникването на човечеството. Днес след феми-мръсотията, която заля Хр. свят женският пол стана още по-малоценен, дори може да стане и напълно ненужен при процеса за създаване на човешки фактор, защото технорогиите са в състояние да го елиминират, нищо че теб те залива някакси особено женска топлина, без да докосваш женско тяло.
Поздрави от Херкулес!

5.   Херкулес, пропуснахте, още племенника, който се ожени за хубаво момиче от езикова гимназия, която се оказа курва. / период на развод са/. Той също има две момиченца. Цитирам """ племеник, който не случи на жена / оказа се курва/, но и той има две момиченца. """. Както съм писал, всичките мъже са безказарменици, всичките са в IT сектора, като дъщеря ми също е в този сектор и тя в международна компания, отказа две оферти да отиде да работи в отвъд океана. Тя е прагматична жена, има докторат от чужбина, само си направи хубава апартамент, не като тези в "Манастирски ливади". Мъжът до нея я "слуша". Много е смела и е работохоличка, много голяма чистница, но не може да готви, много добре оборудвана кухня, но с почти нови уреди. Купува готова храна или майка И, демек съпругата ми, готви и след това я носим, живеят на около километър от нас, в тихите улички на "Гео Милев"-апартаментите ни са основно в "Изток", "Яворов", Гео Милев"-така, че сме на близки разстояния. Държа да подчертая, че никога не съм се смятал за "сваляч". Имал съм връзки с красиви руски момичета, по -точно млади интелигентни жени при командировките в бившият Съветски съюз, бях се запознал с една полу-узбечка-полу-рускиня, с изумително тъмни дълбоки очи и копринена кожа по гърдите и бедрата, и леко див темперамент, будил съм се до руско момиче в огромна дървена къща, затрупана сняг след див купон-тя имаше рожден ден и беше комсомолска секретарка на структурата, в която инсталирахме нашите изделия, а пък аз бях комсомолски секретар на нашето направление. Разбира се на симпозиумите и конференциите се реализира връзки, които като правило са започнали в института или в завода, в който се произвеждаха изделията, които изработваме. Е, няма как при танците в дискотеките до малките часове, да не се случват някои по-интимни връзки, Ние сме от поколението, което ненавижда чалгата в цялото и разнообразие, но е много емоционална да се "Гушкаш" с колежка под звуците на ""Shine On You Crazy Diamond", "Before the dawn", бавни, блусови "парчета" на Форинър, Алфавил, Лайнал Ричи, Рейбоу, Юрая Хйип, Сандра, Диип Пърпл, Скорпионс и т. н. и т. н. Бяха добра и подходяща стъпка за следващите изпълнения и там кой както се е разбрал. -беше готино и най-вече млади. Както всяка сутрин и тази станах рано и докато водата за кафето завираше, взех бърз душ, направих кафето/турско/ и го занесох на съпругата ми в леглото, където тя вече гледаше нещо в таблета си. Голям съм натегач, нали? Предполагам, че Ви веселя и не виждам какво толкова Ви дразнят моите разбирания към жените. От тях почти винаги съм "видял" добро отношение. "Играеш" ли често с тях, много добри приятелчета са, когато не са намесени едни други емоции, имал съм и таки случаи. Е, имало е отрицателно отношение-знаете, че живота е шарен от към емоции и отношениея. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

6.   "Мъжът до нея я "слуша". "

Десантчик, срамувам се от такива мъже като теб! Мъжът да слуша жена, и да и се подчинява е най-унизителното нещо. Останалите ти хвалби изобщо няма да коментирам. Ти си знаеш най-добре какъв живот си имал и имаш в момента. Въобще не искам да съм на твоето място. Запомни едно нещо от мен.

МОЖЕ МНОГО ДА СИ ПРЕЖИВЯЛ, И ВЪОБЩЕ ДА НЕ СИ ЖИВЯЛ, А САМОЧУВСТВИЕТО ВСЪЩНОСТ Е ИРОНИЯТА ОТ ТОВА!

Поздрави от Херкулес!

7.   6, пише мъжът, който се се нарича Херкулес. Мания за величие.

8.   Уважаеми Херкулес, Вие си останете при вашите разбирания за жените, а ще си остана при моите разбирания и отношения към жените. Оставам с впечатление, че сме живели в различни социални и интелектуални слоеве. Жените, с които съм контактувал, в които съм се влюбвал, с които съм бил приятел, всичките бяха умни, високо образовани, културни, възпитани, четящи, с добър произход, като млади спортуващи. Не са лигли. Остава с впечатление, че те са от различни лиги от тези жени, които Вие познавате. Казвал съм го и пак ще повторя, ако играеш коректно и честно с една жена, тя ще направи всичко за теб, нормално е мъж да харесва жени, даже повече от нормално, това е живота му. За Вас не знам. Никого не съм посягал на жена, ни-ко-га, но е имало случаи кога на шега, кога на истина, понякога те са ми посягали. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

9.   Един виц по темата

Разликата между мъжете и жените е, че след като кажат: “Виж, помиририши това” при жените обикновено мирише хубаво.

11.   Откакто се даде свободията на жените светът стана неприветлив за живот.

12.   То е ясно, ти си остани с твоите разбирания десантчик, аз не мога да съм като теб. Мен ако жена ме нападне с отвертка с нож или с нещо друго, а не дай Боже и да ме прободе както казваш че ти се е случвало няма да и простя. Сам се сети какво ще и се случи след такава женска гадост и никой закон няма да може да я спаси. Дали твоите социални и интелектуални слоеве са нещо повече от моите няма как да се разбере.

"Жените, с които съм контактувал, в които съм се влюбвал, с които съм бил приятел, всичките бяха умни, високо образовани, културни, възпитани, четящи, с добър произход, като млади спортуващи. "

То сигурно още в детската градина всички момичета.... после жени всичките все умни, после високо образовани, културни, възпитани, четящи с добър произход и като млади спортуващи, а като стари спряха ли да спортуват? И как тези толкова умни високо образовани културни и възпитани жени ти посягат с отвертки и други остри предмети? Много културно си станал мазохист или пък е виновно възпитанието ти за това?

"Вие познавате. Казвал съм го и пак ще повторя, ако играеш коректно и честно с една жена, тя ще направи всичко за теб, нормално е мъж да харесва жени, даже повече от нормално, това е живота му. За Вас не знам. Никого не съм посягал на жена, ни-ко-га, но е имало случаи кога на шега, кога на истина, понякога те са ми посягали. "

Е те това е то! Посягали са ти, ами ако се случи така, че след посягането им да има фатален край за теб, тогава какво? Мъжете (истинските мъже, не ляворезбестите) си харесваме нормални жени, не такива дето се мислят за равни с мъжете. Ето това за мен е нормално, и да, жената ще направи всичко за теб, ако е сигурна в мъжкото ти състояние и способност да я защитиш от посегателства. Ако си подобие на мъж, лигльо-феминист дето и жените го бият, съмнявам се дали жена ще направи всичко за теб. Десантчик, заради такива подобия на мъже като теб феминистките си вирнаха носовете и все искат закони за жестока репресия срещу мъжкия пол от който уж си и ти, ако изобщо си! Ти така и не разбра, че няма такива закони с които да се спре мъжкото отмъщение спрямо жени, изгаврили се с мъжкия авторитет. Природата е създала мъжа физически по-силен и по-умен от жената. За това той не може да е подчинен на жената и винаги ще налага волята си със сила, когато бъде предизвикан от нея. Опитвем се да обясня на "интелигентните" като теб, че насилието над жените и убийствата на жени от мъжете няма да намалее, а непрекъснато ще се увеличава докато не се изхвърлят феми-законите и не се озапти женската наглост. Мъжкият отговор няма да закъснее за жена, позволила си да се гаври с мъжката същност. Светът е просъществувал хилядолетия с мъжко управление без женска намеса в политически аспект. Днес в 21 век на извратенията жените си повярваха, че са като мъжете и нещо повече и че са недосегаеми, защото законите ги пазят. За това казват, че 1/3 от жените са претърпели насилие в "цивилизования свят". Питам те тогава, след като цивилизования свят се мисли за цивилизован, защо жените ядат постоянно бой от мъжете, а в "нецивилизованите страни" никой не смее да закача омъжена жена, която е собственост на някой мъж?
Поздрави от Херкулес!

13.   12, мразиш жените, защото ти крадат мъжете.

14.   Е ако не ги слагаме под общ знаменател, за какво повече трябва да съществува сподели нет?