Какво мислите за?
Случи ми се нещо и не знам как да го приема.
Уж се харесваме, уж сме приятели... и т. н.
И той ме заведе не къде да е, а под един мост... да правим секс.
Казах му, че няма как да се случи на това място.
И сега се питам... уважава ли ме изобщо, или целта му беше просто да ме нае*е?

Коментари

2.   Второто. Все едно си някаква жрица, макар че за тях са хотелите. За теб -мост. Унизително е.
Аз бих прекъснала веднага контакт. Прост човек. Или е женен/съжителства с някоя, затова не иска да те води у тях. А и те смята за под жрица.

3.   Не, целта му е само секс. Ако сте имали връзка вече с много секс и така ви хрумва идея за разнообразие - да, но за първи път - не.

4.   Ако се виждате от скоро иска one night stand....

5.   Как под мост, че той да не е клошар? Иначе ако се виждате дълго време е нормално да се стигне до секс...

6.   Номер 3, авторката е.
И аз мисля като теб. Ако бяхме го правили. поне няколко пъти - да, ок. Ама за пръв път там да го направя с него... направо абсурд.

7.   Под мост е романтично, приеми го като нещо интересно, което ти се е случило, защото е така, такива неща са редки в живота.

9.   7, адската романтика. Мръсотия, студ и никакви удобства. Нито течаща топла вода. Плюс възможност да се заразиш с нещо.
Просто и се подиграва. Мъжете си водят любовниците по хотели, водят проститутки по хотели, а иначе искат другите жени да са доволни на мостове, пейки, полянки и прочие. Този живее с някоя, или е адски стиснат.

10.   За първи път- секс под моста, през зимата, сигурно прави, като някакви помияри. Ега ти романтиката! Този прошляк няма пари за хотел ли?