Уточняване на отношения
Здравейте,

Запознах се с един мъж преди около 2-3 месеца. На първата среща си говорихме много и след това, тъй като и двамата бяхме много привлечени един към друг правихме секс. Виждаме се 2-3-4 пъти месечно, не всеки път е за секс. Говорим си, мисля че си допадаме взаимно, но той е изключително сдържан. Споделих преди време, че имам симпатии, каза ми, че са взаимни, но промяна в отношенията няма. Изпитвам чувства и ми се ще да му кажа, че искам по-сериозни отношения.

Въпросът ми е, мина ли достатъчно време от както се запознахме, за да споделя такова нещо?

Коментари

1.   Кой би имал сериозни отношения с теб, след като пускаш на първа среща? Наистина ли си мислиш, че този човек те възприема насериозно? :)
В твоята ситуация няма как да говориш за сериозни отношения.

2.   Какво има да споделяш? Ползва те за секс и да си му слушател.
Виждате се 2-3-4 пъти за 30-31 дни. Следователно той не иска нищо от теб, освен секс и чат-пат някоя да го слуша. Може и да си някоя си поред от всичките, които в момента върти.
Това не е влюбен мъж, щом му стигат 8-10 виждания за 3 месеца. Примерно, минаха доста празници. Планове имахте ли? Подаръци?
Говори, ама това няма да го бъде.

3.   Какви по-сериозни отношения, след като се познавате от два месеца? После ще си поредната тук, която се оплаква от лошо отношение, конфликти и неразбирателство.

4.   "Въпросът ми е, мина ли достатъчно време от както се запознахме, за да споделя такова нещо? "

Точно това е въпроса - че е минало време. На първа среща не се прави секс, но това го усещат само читавите жени. Ти му пусни на първа среща, пък после чакай да те приеме на сериозно. На него първите му впечатления са, че си курва и вече трудно ще си промени мнението. Жени, които пускат на първа среща не стават за сериозна връзка и повечето мъже не биха ги взели на сериозно. Ако ти си спала с него на втория час, може да спиш и с всеки друг мъж, как да ти се има доверие?

5.   да, минало е достатъчно време.
За съжаление си попаднала в situationship, препоръчвам ти в най-скоро време да си изясните отношенията....

6.   Ето това е нашето сбъркано съвремие.
Изобщо не искам да се правя на моралист.
Но… за интимност, секс, страст - ок, няма проблеми.
Но да говорим, да споделим себе си, да заявим желанията си… чакаме, пазим се, чудим се.
А все си мисля, че трябва да е обратното.
Защото като се изгради приятелство, доверие, връзка… такава човешка, ей Бога ми, и сексът после не е само физическа наслада, а е акт на сливане между двама, красив, наситен, смел.

7.   Женен е. Кое не ти стана ясно?

8.   Щом се стигнало до секс (на първата среща, нали така??? ), значи май само физическото между вас го има. Дали, ако си свалиш гащите на първа среща ще очакваш, че ще имате сериозна връзка? Този въпрос ми е много интересен.
Дори и много да те привлича, дори и да се "познавате от нета достатъчно", дори и тогава точно да ти се прави секс и да му го кажеш, а след това и да го направите, едва ли можете да изградите сериозна връзка? Може и да има такива случай, но вероятността е твърде малка. Пожелавам ви да се получи между вас, сърдечно!!!

9.   Мила, мъжът трябва да направи тази заявка и да уточни отношенията, тъй като мъжът е и ловец и водач. Ако той имаше сериозни намерения до сега щеше да си разбрала и нямаше да има нужда да се чудиш какви сте.
Зарязвай без обяснения и намери някой по-уверен, който ще те иска.
Колкото и да ти е тъпо, няма да се промени.

10.   Много разбирате, до какво водел секса на първа среща.

С предишната ми приятелка след доста чатене, тъй като живеехме в различни държави, се изджаскахме в един хотел точно след първата среща, която чакахме около месец и половина.
Ми само се изкефих, че сексът дойде съвсем навреме, а не да ми обяснява как трябва да направя еди какво си, и да чакам еди колко си, за да може евентуално секс да има.
Изобщо не съм и отнемал точки на момичето за "лесна"
После от само себе си се привързахме брутално и имахме красива връзка за около година.
Мацката беше супер привързана и инвестираше доста поне в първата половина на връзката. Беше лудо влюбена.
Никога не ми е и напомняла на безсърдечна курва, изхабила се емоционално от джаскане със сума ти партньори.
Аз предпочитам секс веднага, вместо на 3-та 5-та 80-та среща, 18-тия подарък, сватбата и тем подобни.

11.   Никой мъж не иска сериозни отношения с лесна жена. Днес си си събула гащите за него, утре си го направила за някой друг, после за трети. Как да е сигурен че както си го направила на бързо с него не си го направила и с още 20-30. Не само мъжете, и жвните не искат такива леки хора. Ще се забавлява с теб докато не намери стойностна жена за сериозни отношения. А ти другия път помисли преди лесно да сваляш гащи.

12.   Такива жени предизвикват отвращение у мъжете. Няма как да стане сериозна връзка. Пробвай да изъжеш следващия с труден секс.

13.   Той получава от теб всичко което можеш да му дадеш секс и разговори веднъж на десетина дни, защо му е на него да има по сериозни отношения с теб, какво повече може да получи???

14.   Аз пък ще споделя, че след секс на втора среща, сме заедно с човека вече 26 години, с брак и дете. В предишна връзка, в която накарах партньора ми да чака пет-шест месеца, се оказа, че е с мен основно заради секса. Може би повечето мъже по нашите ширини ще определят жената за лека след секс на първа, втора среща, но не виждам голям проблем, ако има химия и сексуално привличане, това да се случи. Да се изкаже и мъжката половина.

Ж 46

15.   Щом чувстваш, че е време, значи е време. Ако той робува на стереотипи, или се чувства по друг начин, време е да разбереш.

17.   Съгласен съм, че не е хубаво да се прави секс след първа среща. Дори да се целувате и натискате е прекалено. 2 пъти съм го правил така с жени и двата пъти не мина добре. Чувствах се некомфортно. А втория път тя направо си беше мега лека (тогава не спахме, но се натискахме). Поне такова впечатление добих, че само секс иска, каквото и друго да ми говореше. Не си писахме или говорихме нищо преди срещата. На срещата директно започна да флиртува с мен, да ме докосва. Съгласен съм с предишните коментари, че по поведението и, както и по това, че ми говори, че е излизала и с други мъже, ми се стори че е много лека. Директно дори без да спомена ми говореше да намираме терен да правим секс.