Странни отношения
Здравейте, имам няколко странни подозрения за моят приятел.
Да започнем така аз съм на 33, той е на 41. Запознахме се на работна среща и така си станахме гаджета. Няма деца, няма бивша съпруга, има бивши приятелки, но не е женил и развеждал. Веднага забелязах, че в апартамента му живее жена. Странно усещане имах, разбира те ли ме.. шесто чувство ли, усещане ли не знам как да го нарека. След време, той ми сервира новината, че майка му е дошла да живее с него. Някакси знаех, че отдавна тя живее с него, но казах окей. С времето и с разговорите ми с нея, разбрах, че тя живее там отдавна с него. Той лъже. Странно защо.. Казва, че се грижи за нея и такива неща, а тя е в състояние да се грижи сама за себе си. Някакси много странни неща се случват около тази жена, не ми допада. Рядно имам такова предубеждение за някой, но тя от първия поглед ме вцепени, с изцъклени очи слаба много много слаба висока жена с черна коса. Около 70 годишна. Някакси тръпки ме побиват от нея. Той пък от своя страна странно е пръвързан към нея, хем не се разбират много, хем не може да живее без нея видимо. Какво да правя с този мъж?

Коментари

1.   Ако жената може да се грижи сама за себе си, няма извинение мъж на 41 да живее с майка си. Освен ако не е мамино синче и не може без мама, което е най-вероятното в случая. Замисли се били могла да създадеш дългосрочни отношения с такъв типаж.

2.   Зарежи го, този е мамино синче...

3.   Поредният, който не може да живее сам без майка си. Нищо толкова странно няма, има много такива и просто не стават за мъже. Ако няма намерение да живее сам, го отсвирвай.
Относно външният вид на жената, не е хубаво по принцип така да съдиш хората. Може да е болна.

4.   Доста мъже са живели със семействата си (един или двама живи родители) докато не си намерят жена. Нормално е. Въпросът е от там нататък.

5.   Виж сега, попринцип не е добре един възрастен мъж да живее с майка си ако тя е в добро здраве и той също. Ако обаче тя не е в добро здраве и той се грижи за нея или е обратното, тогава няма нищо странно и лошо. Самият аз живеех сам години наред, но след тежка травма и операция майка ми дойде при мен защото бях на легло… Буквално не можех сам да се изкъпя, отне ми повече от 2 месеца за да мога да изкача 10-15 стълби сам. Ако я нямаше нея щях да се гърча като куче…
Но в този случай май не е така и той си търси оправдание или тя го е “задушила” здраво.
М. 30 г.

6.   Това да не е Смъртта, пък ти да си се захванала с някакъв дявол? Не?

7.   Желая ти успех. Сигурно си имала варианти за добри и свестни мъже, но си се правила на интересна. Нямаш полезен ход. Мъжете на тая възраст започват да изравняват жените по брой сексуални партньори и по сексуален опит. Не мисля, че този човек е виновен за каквото и да било. Ти си си избрала да си с него.

8.   Мамино синче. Добрият български мъж. Неоценен от никоя зла българка. Само мама го обича.
Ще живеете ти, той и майка му.

9.   Може да е от обсебващите майки, които искат сина си само за себе си. Те по принцип са доста умели манипулаторки и така завъртат нещата, че синовете им не могат да задържат жена до себе си. За да я е крил в началото, явно има нещо нередно и причината не е, че се грижи за нея.

10.   Имах интересен случай преди година... Запознах се с мъж, който силно ме развълнува... Но... живее с майка си. Болна, възрастна, нямах инфо от какво, но видно не беше добре. Човекът, явно интелигентен и умел, си търсеше хитро помощ за майка си. Жената беше тактична, възпитана и мила, но и досега смятам, че целта му е била определена....
Но както се казва, парен каша духа. Бившата ми свекърва преди си я гледахме и изпратихме в по-добрия свят след Ковид.
Така че момичета, без майки в дома, чийто и да е той, с мъжа. Не ви пожелавам трудния начин...