Ако не си първия му избор?
Ако не си първия избор на един мъж, а напротив, евентуално ти обърне внимание след многобройни негови опити с други жени, трябва ли да се занимаваш с този мъж изобщо? Над 30 са и двамата.

Коментари

1.   Няма смисъл. Най-малкото, той може веднага да забегне ако някоя по-вървежна според него му обърне внимание. Ти дефакто в момента си в ролята на утешителна награда.

2.   Според мен - не.
Аз като мъж винаги имам една жена в сърцето си. Може да харесвам и забелязвам много, но само една е специална. Ако не си специална - тогава си просто бройка - нещо странично за забавление.

3.   „Над 30 са и двамата“ малко не го разбрах, но не – ако не си първият избор на един мъж (или жена), не трябва ли да се занимаваш с този мъж (или жена).

4.   Аз не бих.

5.   Туй жените пак всичко наопаки го разбирате.
Не е важно дали си му първия избор, важно е да си му последния! Не вярвам да си търсиш девственик...
Или както по обявите за работа - до 20 годишен, с 10 години опит по специалността... Айде по-сериозно.
Но ми се струва че просто си търсиш повод да ги разкараш. Явно не искаш сериозна връзка....

6.   Ако не си му приоритет, намираш някой, за когото ще си или си седиш сама, а за този не губиш дори и секунда време, за да се сещаш!

7.   Не. Не бъди резерва. Това е унизително. Не е ли избрал теб от първия път, не ти трябва.

8.   Аз не бих. Изглежда сякаш е примирение, утешителна награда и при първия удобен случай ще се пробва с жена, която повече го привлича.
Правила съм тази грешка от отчаяние и беше ужасно. Дори ме бе срам да го запознавам с приятелите си, не знам какво си въобразявах.

9.   Никога не играйте "утешителната награда". Това показва редица сериозни червени флагове в поведението на човека който се опитва да ви забърше след време.

10.   Значи тя е над 30, колко избора е имала до сега, нито един ли? Как ще има претенции да е първи избор, ако се е изръшкала с 10-20?

11.   А, не! Имам самоуважение и избор, той явно не, но не е твой проблем да се примиряваш.

12.   10 нали според този сайт жените избират за секс, а мъжете за връзка. По тази логика не е проблема в нея, а в мъжете.

13.   Май половината от коментиралите изобщо не можете да четете тя няма предвид че иска да му е първата а че за него тя не му е приоритет по принцип не трябва да се дава шанс в такъв случай лошото е че наистина годините понапредват и рядко се открива човек след определена възраст

14.   Не се съгласявай. Трябва да се научат мъжете като този, че жените не сме на кастинг, не сме стока в магазина и не може да очакват, че седим и чакаме да благоволят да протегнат ръка и да ни вземат.

Масово е това вече - той все е неуверен, все има усещането, че ще е вечно на 20, или че дори на 50 ще му се падне "мис Свят" от лотарията, все не е сигурен, че е Тя, все чака нещо по-добро, все мисли, че всичко опира до парите.. За него сякаш времето не върви, той не остарява, не побелява, не оплешивява. И има извънземни критерии към жени..

Жените просто търсим добро отношение вече, че то се оказва по-дефицитно от всичко. За всичко друго - и сами си го постигаме. Отказали сме се отдавна да го чакаме да бъде мъж.

А уж сме ние по-слабия, по-специалния пол, уж нас ни гонят, уж ни глезят като принцеси, уж от милион кой от кой по-прекрасни и перспективни мъже сме подбирали.. Къде ли, в коя ли галактика е това..