Уважаеми Господа, коя е жената, която винаги ще обичате?
Искам да чуя за нея - имате ли дама на сърцето, която каквото и да става, никога не бихте забравили? Ако сте заедно или пък не сте и вече сте с други хора - какво в нея ви привлече фатално? Външен вид, привличане, отношението към вас?
Най-интересно ще ми е да чуя мъже, които са имали повечко партньорки - имало ли е някоя по- специална, която ще си остане винаги такава?

Коментари

1.   Моята.

2.   Баба ми. Единствената, която е била до мен винаги и винаги ме е подкрепяла.
За дъщеря ми няма и смисъл да споменавам, нея най-много я обичам.
А другите, фатални или каквито там да са, ма*ната им. Фатални са за себе си, не за мен.

3.   Ех, поредната на влакчето която иска да се мисли за "специална". Което ме подсети за Двама мъже и половина и една реплика на Чарли - казах ти че си специална, не уникална :)...

4.   Ми не, не мисля че има.
Имаше една, влачихме се няколко години заедно, нарани ме много. После бая време лекувах рани, макар да знаех че не си струва като човек. По едно време съдбата реши да си направи гаргара и пак се срещнахме, само че видях колко се е довършила емоционално, бледа сянка, глупава но уверена в тъпотиите си, тогава ми стана смешно как е възможно сам да си причинявам дискомфорт и то заради същество, което е абсолютно неадекватно.

5.   Да интересна тема. И аз да попитам мъжете възможно ли е жена в която сте били влюбени и обичали ако я видите след години нещо да ви трепне отново? При положение че е нямало интимност но сте имали чувства. По сериозни причини обаче не могат да са заедно. Показвате ли чувства, отдръпвате ли се ако жената има семейство.

6.   Аз съм имал повече от 80 жени и никоя не грабна сърцето ми. Сега имам един мъж и той ми го грабна. Не се ограничавай само до жени, каквото сърцето си иска, не можеш да го спреш.

Един от многото.

7.   Тук изхождаш от вярата, че са способни на любов.... Мечти, мечти.
Ако са натрупали повече бройки, са бедни духовно и са изцедени.

8.   Отговорът е не.

9.   Смятам за крайно нередно да се споделя на жените коя е жената която винаги ще обича един мъж и с какво толкова силно го е пленила тя, защото жените ще използват това знание да се преструват на такива без изобщо да са такива за да подвеждат мъжете и да ги манипулират. А определено съществуват такива качества в една жена заради, които винаги да я обичам и да съм с нея и никога да не и изневеря и да я ценя и уважавам както никоя друга и независимо колко дълго е с мен и дали е позагубила външния си вид с годините и тези качества не са нищо особено и са само няколко, но единици са жените които ги имат. Факт. Но няма да ги казвам за да не навредя на другите мъже като ги направя изключително удобни за подвеждане и манипулиране от жените така. Всяка жена трябва да е с мъж който съответства на вътрешното и състояние. Само жените които имат тези няколко качества могат да имат истински обичащ ги, уважаващ ги и верен им мъж, независимо какво става.

10.   Имам между 30-40 жени. Между тях имаше с големи претенции, че са умни, интелигентни и много съвършени. Ами да ти кажа, че нито една не съм обичал и не бих обикнал. Няма правилна и точна жена, само един мъж си мисли, че има такава.

11.   При българските мъже това е майка им, други жени освен мама няма!

12.   Много искате да чуете колко сте желани, но едната жена която винаги ще се обича от мъжа е собствената му майка :)

13.   Има такава жена. Не сме заедно. Аз бях кретен.
Това, което я намести на първо място в сърцето ми, е отношението й към мен. Имал съм много жени, сега вече съм и женен за друга. Но някак Тази ми даваше повече от другите. Хем същото, хем просто някак в повече. Ако жена ми ме прави щастлив, Онази ме правеше просто по-радостен от това. Ако жена ми ме възбужда като ме докосне, Онази го правеше само с поглед. Ако жена ми готви вкусно, Онази просто готвеше божествено. Ако жена ми ме разбира като й говоря, Онази успяваше да ми чете мислите.
Но най-вече в отношението й ме грабна искреността й. Нямаше проблем да си каже какви са й минусите още в началото, въпреки че очевидно ме харесваше. Отговаряше ми на крайно неудобни въпроси с лек свян и боязън да не я отритна заради отговора й, но все пак си казваше каквото исках да знам. Това ме очарова. Винаги улавям, когато някоя се опита да ме омотае. Жена ми също го е правила и прави. Докато Онази никога не си го позволи.
И това беше много ценно. А освен това беше красива, умна, изненада в секса, трудолюбива, добра домакиня. Винаги намираше най-подходящия подарък, който да ми направи. Винаги се радваше на нещата, които аз й подарявах. Вярваше в мен и в нашата любов. Обичаше ме много. Беше просто идеална. Ама аз бях кретен.

14.   Аз съм жена, но вероятно и при повечето мъже е като при жените в това отношение, винаги има някой/ някоя, който можеш да отличиш като такъв, който ти е бръкнал най-сериозно в мозъка. Това не винаги е човек, който е свестен, а чисто психологически ти е повлиял най- дълбоко, обикновено го свързваш с по-негативни емоции, нараняване, зависимост, а не с любов. Не е задължително това че по-трудно си преодолял даден човек и си страдал по него дълго, да значи, че е бил нещо, което си заслужава. Просто човек е устроен да помни по-ярко това което му е засегнало егото и му е причинило болка. Аз например мога да отлича един мъж в живота си, който много съм го мислила, въпреки че аз сложих точката на отношенията, но не мога да го свържа с нищо, позитивно, не е читав човек. Когато се сещам за него не е защото изпитвам чувства, напротив чудя се с кой акъл съм била с него, а защото провокира косвено да си самоанализирам някои неща в мен самата.

15.   Никоя, най - точния отговор.

16.   Тази, която не ги е отразила за гаджета, реже ги, но ги държи на приятелска каишка до живот. За нея бленуват и по нея страдат и въздишат дори когато вече си имат семейство и деца. Върви та ги разбери.

17.   До 16.
Имам няколко такива. С времето ги опознах и разбрах че нито една от тях не става и съдбата просто ме е предпазила. Сега се радвам че съм нямал възможност да съм с тях. С нито една не сме приятели - като се премине границата, връщане назад няма...

18.   Мама.

19.   Моята съпруга. 19 години брак. Все повече и повече я обичам.

20.   Ако разширим така зададеният въпрос, аз бих отговорил по следният начин. Мъжът обича няколко жени, като в понятието обич влага различни видове любов. На първо място той най-обича дъщеря си, ако има такава, следва съпругата, сестра си / майка си и бабите си. Другите жени той ги желае, привличат го всяка по различен начин, може да се влюби в някои, да прави секс с различни жени по различно време, но първоизброените жени, той ги обича с онова дълбоко чувство, неподлежащо на времето. Поне такива се моите наблюдения. В своят живот той ще направи много грешки, ще нарани жените, които обича, но те винаги се властват над неговото сърце.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

21.   Ох, коментари като 3 и 12 ме разсмиват доста. Естествено, че жените искат да се чувстват специални и желани. Даже всеки адекватно мислещ човек би искал да се чувства така, независимо от пола. Хахахаа

22.   Има една.
Преди мислех, че я обичам. Сега не знам
Но всеки ден мисля за нея. Вече близо 20 години просто не мога да я забравя.
Като я видя случайно и се усмихвам. Уж не го искам, но просто се случва.
И двамата вече сме женени с деца. Просто се разминахме.
А можеше да е моя. Имах няколко шанса с нея.
Плени ме с това, че е различна. Свикнал бях на нахакани мацки. А тя е слънчице. Все весела, като дете. Но адски умна, много силна. Невероятно красива. С дълга коса, дълги крака, меки устни, малки гърди.. И много обичаше да прави секс с мен, разкрепостена, инициативна.
Част от мен винаги ще съжалява, че я изпуснах

23.   Майките им само.

24.   16 е права, човек винаги желае най-много това, което не може да има.

25.   Ако изключим баба, майка и сестра съм обичал една единствена жена. Тя беше първата ми любов, разделихме се поради изневяра от нейна страна. Близо 4-години по-късно тя е щастлива и сгодена, а аз сам и нещастен. Съдбата не винаги е справедлива.