Дали да прекратя приятелството ни
Имах чувства към едно момиче.
Имаме приятелски отношения.
Но тя си е хванала приятел.
И се колебая дали да не прекратя това приятелство?
Да спра да комуникирам с нея...
Защото много ме боли.

Коментари

1.   Ти си във френдзоната.
Прекратявай. Нима искаш да слушаш за гаджето, да ти споделя подробности?

2.   Да - най-правилното за теб самия е, ако можеш да забравиш, че някога е съществувала. Всичко друго ще ти докара болка и терзания. Знам то от опит, за съжаление.

3.   Естествено.
В твоя случай, както и на всички други като тебе, "приятелството" с такава жена е просто резервна скамейка. Стоиш и си чакаш реда... Тъпо.

4.   Не се колебай, прекратявай.

5.   Разбира се че ще прекратиш.
Очевидно е, че тя няма чувства към теб. Не я вини, не винаги става както искаме, не ти е длъжна. Просто без много обяснения се отдалечи от нея.

6.   Прекрати общуването с нея. Така или иначе ще го прекрати тя, когато приятелят и започне да се дразни да ревнува, че тя обръща внимание на друг. На теб ще ти бъде ли ок, ако гаджето ти има някакъв приятел с чувства към нея?

7.   Близко приятелство между мъж и жена не съществува. Още един пример е тази история.

8.   Кажи й че я харесваш и искаш да я чукаш. Няма какво да губиш.

9.   ми отдалечи се, живей си живота и това е, щом имаш чувства, а тя си има приятел не се занимавай с нея повече. Тя ако имаше също чувства нямаше да е друг в момента.

10.   НЕ! Стой резерва, като се раздели със сегашното момче, ще дойде при теб, обикновено така правят.

11.   Мога да ви кажа, че близки приятелства между двата пола съществуват. Аз лично имам приятелки към който никога не съм изпитвал любовни чувства или те към мен. Ако все още. имаш чувства към нея, наистина е по-добре да не се виждате, за да не те боли. Ако вече нямаш нищо към нея продължавайте да си се виждате и се забавлявайте.

12.   За да ти мине, ще трябва да го прекратиш. След време, когато всичко отшуми, може и пак да си възобновите приятелството.

13.   От 7 до 10. Това е ужасно и унизително положение за един мъж или жена. Тя ако го направи това, ще държи резерви и като е с него, ще зареже и него за резерва.

14.   Преди да предприемаш каквито и да е действия, вземи лист и химикал и почвай да пишеш за цялата ситуация с въпросният човек. Така по - лесно ще си направил равносметка дали я харесваш или просто си обсебен от идеята да я имаш. От там нататък има 2 варианта:
Вариант А - Харесваш я:
Прекратяваш контакт, защото само ще страдаш, че не е твоя и никога няма да е твоя
Вариант Б - Обсебен си от идеята да я имаш:
Опитваш да възобновиш приятелството, като никога повече не споменаваш нищо за връзки, чувства и т. н. Така най - лесно ще си запазите приятелството. Аз самият бях в такава ситуация, процедирах така и всичко се нареди - с момичето още сме си най - добри приятели, тя си има чувства към друг, аз се занимавам с други и всичко е наред.

15.   От 13. 14 говори глупости. Близки приятелство между мъж и жена няма. Привличане щом има от единия към другия, приятелство няма!

16.   От 14 до 13, спри с тоя повърхностни глупости, говориш и нищо не казваш. Супер изтъркани фрази пишеш. Има как автора да възстанови приятелството, всичко е в неговите ръце.

17.   Бил съм в твоето положение. Болно ми беше да я гледам с друг, но бях търпелив, не избягах и след време изживяхме нашата малка романтична приказка. Ако момичето си струва като човек, не можеш да я губиш най-малкото като добър приятел.