Сексът е важен
Здравейте, пише ви един програмист на 31 години. До преди година бях девствен и ми беше гадно. Имах си хобита интереси приятели, но нещо липсваше в живота ми. Дразнех се когато виждах някои мои познати с гаджета и когато се говореше за крал аз нямаше какво да кажа. Не бях добре с жените. Беше ми гадно, бях кисел ядосан на света и голям хейтър. Всеки казваше че сексът и жените били нерви и не било нещо добро.

Но това са глупости, реших се да отида на проститутка. Първоначално не исках, но не исках да съм девствен. Избрах си хубава. Казват че сексът не било нищо особено. Да бе да, след сексът с нея се почувствах облекчен. Но и започнах да търся жени за секс. Исках и аз да бъда мъж. Успях да намеря женена на 35, която искаше само секс. С нея беше уникално. Бях с нея 3 месеца. После си намерих едно нормално 25 годишно момиче
Умно образовано и страхотно. Сексът с нея също беше хубав. Но тя искаше сериозна връзка, дори се скарахме за това. Аз й обясних че още съм млад и ли се живее. Исках да си наваксам пропуснатото и тогава щях да създам семейство. Бях с нея месец и я зарязах. Не ми трябваше задомяване сега. Трябваше да наваксам. На нея йнбеше лесно, беше спала с 5ма, а аз с 3 жени.

Когато започнах да правя секс живота ми се получи по-добре. Купувам си нови дрехи. Започнах да се запознаем с жени. Абе всичко се получи по-добре. Настроението ми се подобри. Вече ме съм хейтър.

Затова към тези които са още девствени. Пичове направете всичко възможно за да ебете. И не бъдете в сериозна връзка за женене преди да сте се маживяли. Сексът е важен. Успех пичове.

Коментари

1.   Напълно си прав. Аз смятам, че дори, когато си женен, не е казано, че трябва доживот да не помирисваш друга освен жена си. Жените се сбръчкват, в лице се състаряват супер рано. На 50-60 г. още можеш да си хванеш някоя любовница или да си платиш на някое младо момиче.

А и не го намирам честно жените още от малки да правят секс с когото им падне, колкото искат, а ние в големи периоди от живота си да имаме ограничение с коя да го правим. Просто при тях е супер лесно и никога не са изпитвали липса на секс за по-дълго от сигурно няколко седмици, което си е направо смешно.

Изводът е, че един мъж не трябва да се ограничава, дори когато е женен.

3.   Аха, значи преди да се прое*еш, според теб е нямало абсолютно никакъв смисъл да си купуваш нови дрехи? ! :D И само да те светна, ако се беше задомил с момичето, което ти е говорело за семейство, нямаше да има нужда да наваксваш в секса, защото щеше да имаш жена до себе си може би за цял живот и нямаше да има нужда да се правиш на играч и бройкаджия, за да се хвалиш пред “приятелите ти” колко си минал. А, да.. Не се засягай, но за програмист си доста неграмотен. Колкото до темата, 70% не си програмист, тва е моето мнение.

Гаро

4.   Ужас. Положението е трагично. 31 годишен бил млад за семейство, хванал сериозно момиче с 6 години по-младо и я зарязал да си наваксвал. Ами тогава на 35 за семейство ще хванеш 30 годишна разведена с две деца. Пък после казват, че жените търсили батки, които ги зарязвали заради следващите. А програмистчетата уж с нормална заплата дето си седяли само вкъщи, накрая стават най-големите комплексарчета, все нещо изпуснали и ненаваксали и ти разказват играта също.

5.   Смешен си.
Не е важна бройката, няма по- жалко от мъж дето си води бройка. На тези години трябва да мислиш за семейство, ама какво ли да се очаква

6.   Aбеее, доста жалкарски теми днес, това ли са съвременните мъже? Тежко ни и горко ни.

7.   5, такива простотии ги дрънкате само на думи, ама на дела точно по такива тичате всичките. Гледате да са с максимално най-голяма бройка, че да са с "опит", че нали който няма опит, не може да прави секс (поредната женска идиотия).

9.   С това мислене изобщо не създавай семейство! И за първи път виждам програмист с толкова грешки!

10.   Ментално си дете, макар да се кефиш. че си направил сефтето. Споко, няколко годинки имаш. Като стигнеш 40-така пак ще се върнеш към проститутките. Скоро жените ще се сетят че нещо ти има щом нямаш семейство и ще те отбягват. Мъжете сте повече и сте в неизгодна позиция.
ж, 25

11.   Пълна трагедия. До 30 да чакаш девствен. Съсипал си си целия сексуален и личен живот, психиката и здравето. За мен сексът е най важното нещо при иззбора на мъж. Избирам си ги според това кой колко е надарен и добър в леглото, С мъже с малки пишки не съм спала отдавна. Вече горе долу ги разпознавам и без секс, а ако случа на такъв Чао. Няма втори път. Намерила съ си секс приятел, с който се виждам вече повече от година. Искам семейство, но мъж теудно си намирам, защото тия, които са добри в леглото, не искат връзки. Няма как да направя комптомис и да се заробя с някой стар, дебел или някой, с който сексът е зле. Харесвам някой само ако сексът е перфектен. И средно положение не ме истройва, защото съм била с много и знам и две и двеста. Сексът не става по добър с времвто. Има напасване, но от самото начало мъжът има някакъв опит т физически данни или не. Няма как мъж с 3 бивши да е добър колкотп мъж със 103. Ще пипадаш псновно на задръстени жени, защото такива като мен, ще предпочита обиграните мъжкари.
иии в заключение.... намерих си много надарен мъж, който също като мен иска бебе. Ако всичко е наред с него, смятам да си направим до няколко месеца, т. е. веднага, защото се познаваме от скоро. Направих компромис с обтазованието и интелекта - той не ми е на нивото, но е много хубав, секси и прави страхотен секс. Напрактика е алфамъжкар, който е съгласен на бебе. Няма как да си намеря вишист, който да е толкова секси като него. Също така каза, че нямал пари. Ма и тва не е проблем голям, все пак работи, даже на две места. Иии така сексът е до такава степен важен, че животът се върти около него.... аз съм абсолютното доказателство за това.... без него и деца нямаше дс се раждат.

12.   Съгласен съм с номер 5, братле наистина бройките не са важни. Докато гониш някакво число никога няма да можеш да имаш стойностна жена до теб дълго време. Моят съвет намери си някоя добро момиче което е готово да сподели живота си с теб и ще имаш някоя на която да се определи при нужда. Другото са само цифри и ми е интересно с какво ще ти помогне ако си спал с много жени

13.   Важен е много ясно.

14.   Чудя се кой съвременен градски човек използва думата задомя? Даже дядо ми не говореше така.

15.   Карай си на курви бе брат - аз също съм програмист на 31 и съм минал над 50 курви и то сочни (дългокраки, с цици, а някои си бяха направо моделки).

Прави са хората, че "бройката не те прави мъж", ама хубавото на бройката е, че е разнообразие.

И не ги слушай - млад си още. До 36-38 мъжете още се развиваме (прочети за Sexual Market Value и че пикът на мъжете е 36-38 години).

Жените се дразнят и наливат акъл, щото до 30 курварстват и после се надяват да си намерят някой балък. Не бъди ти тоя балък - има достатъчно балъци в държавата.

Разнообразявай си сега - или с неангажиращи връзки, или с курви, ама хич не ги слушай.

То трябва да ти дойде отвътре - ако не искаш семейство, няма защо да се буташ да се жениш. Животът си е твой.

А това, че кат останеш на 40 ще си хванеш "30 годишна разведена с деца" са глупости на някакви кисели хора, или на жени.

Ако се развиеш като добре изглеждащ и успешен мъж - като нищо можеш да си хванеш и 25 годишна.

Ама нали се сещаш, че по тоя начин 30 годишните жени горят и затова сега ти сипват камара "морал" и се опитват да те "засрамят".

Жалкарско поведение на отчаяни хора.

16.   Номер 15 е абсолютно прав! Разпоретините тук лаят срещу автора и му вменяват вина, защото ги е яд, че те не са единствените, които получават секс. И мъжете също си намираме начин как и с коя да си направим кефа, и тях това ги изяжда от дъното на душата им. Те искат само на тях да им е добре, а на нас да ни е зле, да сме самотни, нещастни и да страдаме. Еми няма да стане, проклети, мръсни, долни, зли змии. И ние сме хора, и ние имаме право да живеем и да сме щастливи. Не сте само вие на тоя свят, я!

17.   До 14 - Хора всякакви. Това критика ли е, подоигравка или и двете?

18.   Бройкаджийска му работа. Зарязал свястна жена, защото бил млад. На 31 вече наближаваш 40, не 20. Побройкай си до 40, пък после реви как никоя не те ще.

19.   Пич, като цяло те разбирам, ама да намериш свястно момиче на 25, което ти допада, ама ти не си се наживял... ами не знам, може по закона на Мърфи да стане така, че след време когато се наживееш да не попаднеш отново на свястна жена и да се наложи да продължиш живота си сам със спорадични секс истории с меркантилни разпоретини... Животът ме е научил, че човек не бива да пропуска с лека ръка шансовете си, искрено се надявам да ти се отвори нова подобна възможност когато си се наживял.
М, 45

20.   Хората си търсят половинка в живота, а не да са всяка вечер с различна. Човек с които да се харесват взаимно и другите не ги вълнуват. Не знам човек как може да си ляга с току срещнат на улицата, толкова лесно ли става? Аз чакам с месеци преди да съм с някой мъж. Затова съм била само с двама.

21.   Да, да познавам един като тебе, вечно ненаживял се, сетил се, че на 45 г. вече трябва да се жени и да има деца, но на хоризонта само жени с чужди деца.
Вече и на жена с две деца е съгласен, стига да иска да му роди и на него.
Плащай си за проститутки и не ни занимавай.
Имало е причина да си сам толкова години. Ти си психопат и егоист.
Не проявяваш никаква емпатия.
Гаден човек си.

23.   Автора:

Четох мненията на всички и някои от тях ми харесаха други не.

4. Животът е такъв, сексът е важен за да се чувстваш като мъж, да ние мъжете искаме да правим секс с красиви жени и да се чувстваме мъже, както вие жените искате качествен мъж.

15 и 16 благодаря ви пичове - хората не разбират че някои започваме по-късно и трябва да си наваксаме, не можем да наваксаме като тях но и ние късните искаме да си изживеем сексуалните преживявания. Не искам да съжалявам по-късно в живота.

19- разбирам те пич но аз имам нужда да бъда с няколко, няма да ме разбереш просто ми се прави секс с различни, критикувай ме колкото искаш, не ми дреме че мацката била свястна, аз така или иначе й казах че няма да се получи между нас, поне бях честен и не съм й изневерявал.

21. Пича поне се е наживял и няма след време да съжалява, а ти навакса ли си като него или му завиждаш че той ебе а ти не. Явно му завиждаш. Аз не искам да съм на сухо дълго време и затова се проебах.

Истината е че ми харесва това което превя, а останалите дето ми казвате че съм бил тъпак, си гледайте работата. Все пак аз живея този живот да си го правя добре за мен, не за вас. И ще правя секс със всякакви жени, дори и ако се наложи ще ги лъжа само и само да ги наеба. Това е живота. Някой почват по-късно. Никъде не казвам че съм свестен или си търся жена, не искам да правя секс. Откакто почнах да правя секс всичко се промени. Дори и настроението ми. Все ми казваха да се подобрявам да си намеря хоби или да отида на терапевт и нищо от това не помогна. Но като започнах да правя секс и всичко се оправи. Дори и ме заговарят жени. Дори имам една омъжена колежка която мисля да оправя. Ако не ви харесва, проблемът си е ваш.

24.   Бързо оздравяване

25.   Пич живей си живота, чукай наред, наваксвай време с жени и да не ти пука. Когато си готов за сериозни отношения ще го усетиш и намериш свястна жена защото ще имаш опит е и. малко късмет е необходим...

26.   15, 16 евала пичове най-накрая някой го каза с истинските му думи... евала има надежда в тая държава.... интересно как след вашите коментари изчезнаха злобните свестни жени пълни с морал и ценности....