Подарък за Св. Валентин
Господа, на какво бихте се израдвали като подарък за Св. Валентин?
Тези, които не отбелязват този празник, моля да прескочат темата.
Помогнете малко на нас, жените, наистина да си зарадваме мъжете?
Разглеждам разни боксерки със закачлив текст, фигурки и меденки с намек за се*с. Или нещо романтично и сладникаво? Или пък някаква организация, а не предмет?
На какво наистина биха се зарадвали болшинството от мъжете? !
Благодаря предварително!

Коментари

2.   Най-добрия подарък за всеки мъж не е Жилет. Един шоколад линд за 5 лева изненадваща свирка е напълно достатъчно. Ще си спомня цяло живот за преживяването. Няма мъж който да не обича тишината и спокойствието!

Заложи на сигурното! Избери младите девойки!

3.   Ако действително почитате Свети Валентин(въпреки че православните християни го празнуваме на друга дата - 30 юни, а на 14 февруари Православната църква празнува паметта на Свети Кирил - създателят на славянската азбука), тогава като подарък му купи житието на Светеца, запиши го да поменават името му в църквата(ако е православен християнин).

Сега, ако сте далеч от вярата, а просто искаш да изразиш любовта си към него - по принцип - това трябва да правиш всеки ден, а не точно на Свети Валентин!

Но при всички случаи - ще ти дам съвет да му купиш за подарък нещо, което знаеш, че той харесва и се нуждае от него!

Без да е свързано с тези истерии и изкривявания, които виждаме покрай този неправилно възприеман празник.
Самият подарък е достатъчен признак на любов и внимание!

4.   Плюшено мече и огромен букет бели рози биха ме зарадвали много.
М, 33

6.   Можеш да му купиш книга (ако обича да чете), нестандартна изненада от която да се изненада, също така самата себе си!!! Не ти ли хрумва да му покажеш хубаво бельо, някакъв парфюм, дреха, която да го привлече?

7.   На храна и креватен десерт, те мъжете на кво да се зарадват.

8.   Сладкото ще го излапа и до там. Гащи и сам може да си купи. Не всеки би се зарадвал да му купуваш бельо. Може би друга дреха.
Винаги е за предпочитане да вземеш нещо, от което има нужда, или му е хоби.

9.   Това, което най-много отговаря на този "празник", е да му подариш проститутка. Ще се зарадва, обещавам!

10.   Ужасни сте :) Сериозно питам.
Женени сме вече много години.
Той е най-специалният мъж за мен и му го показвам всеки ден с грижа, отдаденост и страст.
И наистина искам да го зарадвам. Ама не някакви сладникави женски неща, а да е така нещо, за което ще му е яко да се похвали на приятелите си да речем.
Или да е мега забавното. Напоследък има проблеми в работата и му е намръщено такова.
Гащите, които гледах, бяха с нарисуван Барни ( от филмчето) и отдолу “ми го! ”
За проститутка - няма да се изкефи. За него това са тъпо похарчени пари. И на стриптииз не иска да ходи.

Шоколадът и свирката са добра идея. Но… Като се прибере, винаги го правим. Не пропускаме. Но пък само кеф за него? С шоколад и биричка? И после някой хубав филм. Децата при баба.

Въпросът е, че това при нас не е нещо на високосна веднъж. Винаги си организираме подобни вечери, когато можем.

Датата е малко по-значеща, защото правим 15 години заедно.

Вече си мисля, че да го изпратя по момчешки някъде през уикенда е добра идея. Нали… малко без мен и децата.
Но не е ли тъпо някак? !

12.   Подкрепям номер 1, иначе също бих се зарадвал и на хубав парфюм, защото на мен са ми страст, ако и пича харесва парфюми действай смело.

13.   Жена съм. Според мен гащи е нелепо да му подаряваш. По-добре избери нещо, свързано с негово хоби или пък предмет, който да му е от полза. Парфюм, някакви техно джаджи... или пък просто купи билети за някакъв спектакъл който ще му хареса (ако трябва на футболен мач да го водиш, няма как, ще го водиш). А ако нито едно от тези предложения не ти се струва подходящо, тогава подаръка ще си ти. Купи си секси бельо и му направи стриптийз. Със сигурност ще остане впечатлен и много доволен!

14.   Зависи от мъжа. Моят например, не обича да му купувам дрехи. Ще се зарадва на бутилка хубаво вино, книга, масаж, резервация в хубаво заведение, спа почивка...
На мен обикновено ми подарява цветя, луксозни бонбони или торта понякога вечеря в ресторант...
Но като цяло мъжете не обичат много този празник. Ако не са прясно влюбени.

15.   Би трябвало ти да познаваш любимия по-добре от анонимните тук и да знаеш кое ще го зарадва. Подарък може да бъде не само предмет, а два дни на спа, в хотел край морето, в планината, на место, което той обича. Ако имаш повече пари- кратка екскурзия до съседна страна.

16.   Питай го, какво иска за подарък за празника.

17.   Това с проститутката ми хареса. Ако ти не си кой знае какво, можеш да го зарадваш с някоя красавица да му излапа банана. Ти може да гледаш отстрани и след това да се включиш. Ако му купуваш боксерки, знай, че задължително трябва да са съпроводени с хубав и разкрепостен секс. Помисли какви желания е имал в леглото и действай. Просто едни гащи не вършат никаква работа. Помисли какво би му допаднало и го направете на нестандартно място и му изпълни фетишите.

За друго не се сещам. Има много неща, но те на практика са без голяма стойност и ще ги подмите като бърз влак селска гара.

18.   Това с боксерките на фигурки е отвратително и педалско.
Ако искаш секс, подари му кутия шоколадови бонбони с лешници или лешникова паста / действат като афродизиак/, ягоди и шампанско или вино.

19.   10, мъж да се похвали какви гащи му е купила жена му на приятелите? ! Нямаш връзка с реалността.
Вземи нещо, което иска. Питай го

20.   Ако обича да пътува, наистина кратка екскурзия за 2-3 дни в хубав хотел е добър вариант.

21.   Няма сексуално желание, фантазия или фетиш, което да не сме пробвали.
Правим секс абсолютно всяка вечер - задължително.
Много често и сутрин или по няколко пъти ако сме сами.
Проститутка НЕ иска.
Екскурзии, СПА, масажи и т. н са всяка седмица.
Не обича да пазарува и от 10 години бельо и чорапи съм му купувала само аз.
Не си пада по алкохол. Не пуши. Мрази да ходи по ресторанти. Не обича да чете книги. Футбол не го влече.
Не е отдаден на някакво хоби кой знае колко.
Обича автомобили, както да ръчка по тях, така и да шофира.

22.   Не знам от кой град си, но ако си отнСофия ако си пада по автомобилите, хеле дрифта, може да му организираш такъв с Мирафьори. Иначе може и на картинг да отидете. Моя мъж би се зарадвал на такива неща и на секс естествено, но това с бельото е тъпо наистина. Не би се похвалил с това на приятели. Ако пие бира примерно или алкохол, може да му направиш торта от кенчета (пълни). Ако хатрсва някакъв спорт, било то боскетбол или футбол пак има вариант за някой аксесоар на любим спортист. Не знаем твоя мъж какво харесва.
Жена на 30

23.   Това единствено показва колко малко жените се интересуват наистина от мъжете си. Толкова малко да ги познават, че като дойде време за подарък или да го накарат да се почувства добре и изпадат в паника и дилеми. Или избират парфюм или самобръсначка... Това е като да ви подарят дамски превръзки и епилатор...
Вземете си бележка дами. Мъжете не са многофункционални роботи. Имат чувства, желания, мечти. Не чакайте тая информация на готово. Наблюдавайте го, анализирайте го, постарайте се, положете усилия, както мъжете го правят за вас.
Живеете 15 години заедно и нямате абсолютно никаква представа какво се случва в главата му, какво го влудява и му харесва. Дори и да ви е казвано многократно в прав текст, пак нямате представа. Уникално...

24.   На моя му взех ключодържател.
ж30

25.   Авторке, Св. Валентин е празник на влюбените и е редно да го прекарате двамата сами, не да го пращаш някъде на ергенско парти или запой с приятелите му. Тъпо е почти колкото гащите с картинка и пошлия надпис. Има толкова сайтове със стоки за мъже - парфюми, бижута, дрехи, книги, ако обича да чете, места, където може да се отиде, достатъчно богат избор.

26.   19 защо трябва да се хвали на някой?

27.   Семеен мъж съм, би ме зарадвало в деиствително да ми врътне една свирка. За сега никога не ме е дарявала. А си ми е мечта. А аз съм им подарил два броя вибратори. От предни години. На който се зарадвадоста. Но несъм сигорен дали ги ползва.

28.   26 от 19
А ти прочети коментар 10, на авторката. Иска да направи як подарък, за който той ще хвали пред приятелите. И пише за гащи, сладки и т. н.

29.   Има едно звънче "ring for sex". Иначе подарък да купуваш на мъж за св. валентин. Ъпсурдд

30.   24, значи можеш да очакваш за себе си фиба за коса. Надявам се да се зарадваш също толкова силно колкото и той.

31.   А защо не си купиш секс бельо, облекло, прашки с дупка, кожен сутиен, клин или знам ли още какво - има толкова много интересни предложения в секс магазините, пък и не само.
Сбъдни му мечта/фетиш...

32.   Една свирка, ако ви е подарък, а не ежедневие сте много закъсали във връзките. Гащите, ключодържателите и плюшените боклуци за Св. Валентин и на жените им се повръща от тях. Жена или мъж най би се зарадвал на организирана и платена почивка с половинката. Другото са боклуци и отбиване на номера. А това да й купиш на нея или на него шоколад от кварталната будка напът за вкъщи е ужасно отбиване на номера. Роза? Или взимаш огромен прекрасен букет от роза или никаква умряла розичка, пак взета на път.

34.   Спорет мен на този ден, трябва да е нещо свързано със секс. За да са доволни и двете страни.

35.   Има неща, които не могат да се купят: разбиране, уважение...
Възможни подаръци, които могат да се купят - най-добре свързани с нещо, което обича или от което има нужда:
Ако кара ски например някакъви аксесоари свързани с това или нещо друго, свързано със спорта, който практикува.
Ако събира марки и монети, има възможност за избор по темата.
Ако е по компютрите, например външен SSD диск, USB разклонител, някакъви аксесоари свързани.
Ако ходи по планини, да речем хубави планински обувки.
Ако ходи на лов, някоя жилетка, елек ловен, пак обувки, калъф за пушка.
Ако е по автомобилите, може инструменти или някъкви автоаксеоари, кабел за диагностика и пр.
Ако си пада по оръжия може някаква дждажа за самоотбрана, някой хубав нож, ножче.
Книга по тематика, която обича.
Слънчеви очила.
Ако пуши някоя по-специална запалка, ветроупорна например или нещо подобно.
Зависи на какъв акъл е.