Не знам как да започна връзка вече
Здравейте, ами като цяло не съм много сигурен как се започва връзка вече. На 27 години съм, мъж, и тука идва да кажа, че съм имал 7 връзки зад себе си, но всички от тях бяха когато още бях ученик, имах и една сериозна връзка за една година когато бях първи курс и след това нищо сериозно. Някак си все едно съм забравил как стават нещата. Като малък много ми се получаваше, харесвах си момиче и някак си просто ставаха нещата, но последните 5 години жив да не бях, просто не става. Не ми го побира главата как така. Реално погледнато съм три пъти по-добре от както бях тогава. Завърших си ученето, работя си, изкарвам си добре, живея си самостоятелно, кола си имам. Реално погледнато нищо не ми куца. Имам жени в живота си, не е като да нямам, но с всички стигаме само до секс и като стане дума да пробваме по-сериозно те се дърпат. Та как се започва връзка, смисъл вие как я започвате и стигате до момента, в който си казвате с тоя човек съм, заедно сме, защото ми се струва, че аз тотоално съм забравил как става.

Коментари

1.   "Получава" ти се, щото си подбираш леки жени. Връзка с тях няма как да стане. Със сериозните жени ще видиш голям зор.

2.   Има някакъв проблем у теб, а може и да е обстоятелство.
Проблем - например може да си стиснат, може да не поддържаш добра лична хигиена, може да очакваш приятелката ти да ти готви и да те отглежда като майка, може да пушиш мбоги, може да пиеш алкохол всвка вечер, може да си падаш по аналния секс, но жените не сме му гокеми фенове или поне не твърде често
Обстоятелство - живееш на квартира и нямаш собствен апартамент.
Например - предлагаш на приятелката си да се нанесе в твоята квартира и да плаща половината от наема, но тя може да не харесва квартала, може да й е скъп или по някаква причина неподходящ/ да има роми, емигранти, турци-работници, да е дслече от нейната работа или от университета/, а може и да не харесва самата квартира

3.   Може да си станал по-скучен. На жените не им дреме особено какво работиш. Тях ги интересува дали си красив и забавен.

4.   Не ги кефиш за партньор. Това е. Нямате общи неща освен леглото. Зависи и какви сваляш.

5.   Е, ти си добре, щом стигаш до секс, значи си добър играч. Аз до там не мога да стигна и никога не съм стигал. Нямам нито една кандидатка.
М 25

6.   На твоите години, вече всички свестни мацки на подходяща възраст са щастливо обвързани. Останали са само еднодневките, за това и не ти се получава.
Разходи се около някой университет и се огледай за по-младички, които още не са станали боклуци.

7.   Нещо май украсяваш нещата. До секс толкова лесно ли го докарваш или ти се струва, че ей сега ще стане, ако искаш ама не искаш.

8.   Според мен историята е фейк от 27-годишен девственик. Ако авторът наистина стигаше до секс, нямаше сега да се жалва, че нещата с жените не му се получават. Всъщност, със секс или без, явно е още в първи клас. Нека тогава да попрочете коментарите по теми от сорта "Как да си намеря гадже? " и подобни.

9.   Любовта е бартер човече. Слагаш твоите хубости на тезгяха, женичката пляска своите и ако всеки желае нещо от другия има клик. Търсенето определя предлагането. Не се тревожи, открий какво искаш и го отстоявай, ако ще и да е хубава мусака.
Моя опит казва, че ако спреш да търсиш, ще намериш. Успех!

Старк

11.   Първо спри да го мислиш. Прекалено имам чувството, че вманиачен в това да имаш гадже. Бъди свеж, води разговори с тях и ги разсмивай. Номер 2 е прав, че най-вероятно част от проблема си и ти самия. Стегни се, почни фитнес, поддържай добър външен вид, работиш което е хубаво. Спри да бъдеш симп и да спиш с всяка която ти пусне. Принципно до секс не е трудно да се стигне, но ти само до там ли ще се примириш.

12.   Съвета, който мога да ти дам е, от самото начало да казваш какви са ти намеренията заобиколно. Например вместо да казваш "Искам сериозни отношения", кажи го така все едно предизвикваш дамата да ти се доказва. Изречение от сорта на "Абе, симпатяга ми изглеждаш, искам да те опозная, да видя каква ти е цаката на тебе и след това може и пък да си те открадна, знаеш ли? " би ти свършило перфектна работа. Карай ги да се смеят. Карай ги да усещат сигурност като са около теб, покажи че си закрилник. Жените в тази възраст мислят за семейството и най - вероятно не виждат бащинска фигура в теб. Това са съветите, които мога да ти сам.

13.   Не винаги някаква връзка започва рационално и предварително планирана. Случва се всичко да започне внезапно, без предварителна индикация. Това, което смятам да опиша е реално, но с една поправка случело се е по време на "тъмният " социализъм. Тогава имаше една глупост, която си наричаше нещо като съботник, обикновено беше само пиене на кафета, приказки, , губене на времето, преподреждане на кабинети и лаборатории, и някакво почистване пространството около института. Та точно в един такъв ден се случиха нещата. Беше завършила имитацията наречена работа. Тя беше както по-възрастна, така и по-високо в йерархията. Бяха си допаднали, често говореха по различни теми, понякога споделяха неща от семейният живот, общо взето приятелски и колегиални отношения. Бяха седнали да си пият кафето в кабинета И , тя пуши, пак си говорят, обменят клюки, смеят се, а по коридорите все по рядка се чуват стъпки и хлопане на врати, на кабинети и лаборатории. По някое време колежката става до тоалетната и на връщане, съвсем като в реда на нещата сяда на коленете на момчето, и пак като в реда на нещата го леко прегръща през вратът. Да се каже, че е изненадан е най-малкото. Той не е глупак, въпреки, че е с математическа и техническа нагласа на мислене, в това положение сърцето му започва да бие силно, бързо и тръпки преминават по цялото му тяло. Пуска ръка по бедрата И под полата и се старае да отиде все по-нагоре, като установява, че тя е свалила бикините. Държа да подчертая, че до този момент, той не е беше проявявал никаква инициатива, въпреки закачките, които са си разменяли през изминалите месеци откакто е постъпил на работа, виждаше му се много делова и леко високомерна. Изведнъж тя стана от коленете му дръпна го рязко и го заведе до дивана. Вярно първият път, дали защото тя беше много мокра, дали защото поне един ден не беше правил секс, дали защото беше "чуждо", но свърши много бързо. Почувства се силно засрамен, но поне периода на нова готовност беше пределно кратък. Този път вече, беше много по-дълго и продължително, не се бяха съблекли напълно и пазиха тишина.. Дали я обичаше, определено -не, харесваше я, беше умна, духовита, културна, с прекрасен произход и искаше от нея само секс или по-точно беше взаимно, но като, че ли тя беше повече увлечена, беше водещата в тези отношения. Стараеха се да максимално дискретни. Та му се случваха на това момче такова неща и следващите години. Дали обичаше тези колежки, ами по-скоро в някои беше леко влюбен, други само харесваше. Даже веднъж докато се обличаше, а тя беше подпряла главата с ръка, момчето я помоли да се обърне настрана защото се срамува, но тя се засмя и му каза, че няма как да пропусне гледката и че има тяло на древногръцки атлет, и няма от какво да се срамува, но той просто не беше свикнал, а и беше срамежлив-така беше възпитан от родителите си да е скромен и да не се изтъква. Самият той нямаше висока оценка за себе си. Инженерче, спортистче и смотаняче. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

14.   6, на неговите години, ако са жените, може да са заети. Но кой е казал, че трябва да търси наборка? Точно около 27 има най-добър избор от млади, необвързани и трескаво търсещи жени на 21-24г. Просто сега е момента да придърпаш някоя. Започни със здраво чукане и добро прекарване тук и там по разни хотели. Като й хареса и сама реши, че иска да остане с теб, тогава си прави кривите сметки.

15.   Не ти трябва връзка, това ще ти е най-голямата грешка. Забавлявай се

16.   Авторе, за да се получат сериозни отношения: трябва и двамата участници да са сериозни!

Разбираш ли ме?

Тоест трябва да си търсиш и такава жена.

Има една тема по този въпрос, която четох тук и съм си я запазил, тук в този раздел - по-надолу от твоята, казва се:

За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а.
http://spodeli. net/4/story-172076. html

Там и самата тена е ценна, и има написани полезни и мъдри коментари от автора - прочети ги!

Не обръщай внимание на споровете в края на темата, а обърни внимание на съветите на автора.

Надявам се, че ще ти свършат работа!

Имай предвид, че сайтът автоматично слага два интервала във връзките(след точките), и за да ги отвориш - трябва първо да махнеш тези интервали!

17.   Авторе, скивай сега. Жена прави секс без ангажименти за нищо друго, само и единствено когато работи това. Та, спри да плащаш за секс, и ако не останеш на сухо в следствие на това, можа и да имаш шанс все някога да имаш връзка. Правенето на секс и правенето на любов са две различни неща.