Да му кажа ли, че съм правила секс с друг в деня на първата ни среща?
Мислите ли, че е проблем да му кажа, че съм правила секс с друг в деня на първата ни среща? Реално сме вече сме заедно 7 месеца и нищо не се е случвало и се чудя? Дали ще го загубя ако му кажа или ще прояви разбиране?

Коментари

1.   Не му казвай, ако искаш да си продължите отношенията.

2.   След срещата ви ли? Или преди? Какво значи първа среща? Познавахте се и излезнахте? Или за пръв път се запознавате?
Кажи. То и без това и двата пола въртят по няколко едновременно. И той не е бил на сухо докато те омае. Не съществува моногамия вече.

3.   Недей, за един мъж, нещо такова е изключително противно и отблъскващо. Аз да я охажвам, а тя да ходи да се чука с други, противно е.

Защо ще му казваш? Каква ползва ще имаш ако му кажеш? Какъв ти е мотива да му кажеш, няма причина. Нека това си остане завинаги с теб и не го натоварвай емоционално с тази информация, остави го да бъде не знаещ и спокоен.

Като мъж ти го казвам, аз ако разбера, че приятелката ми е се е чукала с друг на първата ни среща, не знам дали бих скъсал с нея, но тотално ще ми падне уважението към нея и ще си променя мнението спрямо нея.

4.   Това си е нещо лично, такива неща не се споделят.

5.   Защо да му казваш? Какво очакваш да постигнеш с това - със сигурност няма да е нещо позитивно.
Аз лично никога не съм се интересувал партнорките ми с кого и кога са били преди мен, единствено съм искал и очаквал - ако вече не искат да са с мен - да го кажат, а не да ме мотат.
Та пак за твоя случай - ако искаш отношенията ви да се прецакат - кажи му.

6.   Дано поне се се подмила и сменила гащите за срещата.
Иначе, кажи му, ще прояви разбиране и ще те прати при оня, да направите един секс и в деня на последната среща.

7.   Защо ще му казваш?

8.   Кажи му, разбира се, нека узнае колко си либерална по темата, нищо че вече седем месеца не му пускаш и се опрашваш с други.

9.   Ако моето гадже ми каже такова нещо, вече няма да ми е гадже.

11.   Кажи му, да :) Трябва да знае с какво си има работа все пак.

12.   Не му казвай. Вие не сте имали връзка тогава.
Мъжете са ужссно ревниви. Никога няма да ти повярва, че не си продължила да имаш паралелна връзка

13.   То е все едно ще му кажеш , , Онзи ме привличаше, а с теб е по-сложно" и това ще е супер подигравката. Не му губи времето, не е нормално това при вас. Неадекватно е да се считате за хора в интимна връзка. Или действай с него бързо, или го ориентирай да търси друго момиче. Изобщо е странно, че има толкова много хора дето стоят месеци наред заедно и нищо не се случва между тях! Даже ми се струва плашещо.

14.   Тук нещо не разбирам какво имаш предвид под първа среща. 1) Това е първият път, в който сте се запознали? 2) Вече сте се познавали, но това е първият път, в който сте се уговорили да сте гаджета? 3) Това е първата ви среща след като сте се уговорили вече да бъдете гаджета? Ако е 1) да не ти пука - ти не си знаела, че човекът когото ще срещнеш и ще се запознаеш - ще ти стане приятел. Ако е 3) - това си е баш изневяра. Ако е 2) - спорно е.

15.   Недей

16.   Не, недей. Според мен, това няма да доведе до нищо хубаво. Най-вероятно това ще го подразни и отношенията ви ще се обтегнат. Все пак никой уважаващ себе си мъж не би възприел жена, от която се интересува, в същото време да се чука с друг.

17.   Ако му кажеш ще ти бие шута. Ще го приеме като подигравка от твоя страна.

18.   По добре не му казвай. Вероятно ще се разделите, ако му кажеш.

19.   Не ви разбрах!!! Правила сте секс с друг когато е започнала вашата връзка, т. е по време на нея или преди да започнете нова такава с него? Ако е първото, едва ли ще му е окей, ако е второто е нормално. Ти не си монахиня (с извинение), момичетата (принципно) започват по-рано полов живот от мъжкия пол и не виждам нещо необичайно в това. Ако, обаче се опитваш да го излъжеш (поради някаква причина), то това е още по-лошо. Обосновновете се!!!

20.   Какво означава нищо не се е случвало? Че не сте правили секс с него ли? Ако е така значи той е прекалено смотан, а ти си прекалено "лека" заради това което си направила.
Не му казвай. Дръж си го за теб, няма да доведе до нищо позитивно, а и най вероятно рано или късно ще се разделите, така че няма да си цял живот с тоя човек.

26.   "Да му кажа ли, че съм правила секс с друг в деня на първата ни среща? " Звучи като част от инструкцията за работа на височина. Монтажници на антени или изобщо при работа на височина, винаги сбруята се обезопасява с въжета на две независими, като закрепване точки. Казват, че също правили и висшите примати, не пускат единият клон докато не са хванали другият клон. Та и тук наблюдаваме подобно държане. Може да е гнусничко, но пък е удобно. Така, скачкане от клон на клон, до определена възраст -само да не изпусне някой или да се счупи. Като правило мъжете лесно правят секс, но все по-трудно сключват брак, като знаят на какво могат да попаднат. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

27.   Това все едно бившата ми го е писала :D

28.   Май някой търси внимание с провокации. То не бяха сипани дроги в питиетата на колежки, не бяха сексове с други, не беше чудо.

29.   20-Под "нищо не се е случвало" имам предвид, че оттогава не съм му изневерявала(за някои е изневяра, за някои не) и съм му била вярна. Чудих се дали да му кажа, защото се чувствам гузна и ме гризе съвестта.
От авторката

31.   Аз не бих, а реално вие не сте били във връзка... първата среща сигурно дори не помни кога е била..

32.   Ако искаш да имаш бъдеще с този човек, не му казвай. Разбере ли, рано или късно ще ти го изкара през носа и това може да се окаже фатално според ситуацията. Ок, хубаво е всичко да е "на чисто", но няма да се претовариш, ако това остане твоя тайна.

33.   Това не е някакъв уникален рядък случай, но за жалост е твърде грозно и обидно за мъж. И ще му разправя глупости, че бил различен и държала на него.. обичайните глупни. То се разбира, че изобщо му нямаш доверие и че не го желаеш. Изчезвай от живота му.

35.   Аз бих се разделил с теб, ако ми го кажеш това. По-добре да беше правила секс с гаджето ти на първа среща, отколкото да му губиш времето и да си лягаш с друг в деня на първата ви среща:)

36.   Преди или след срещата го направи?

37.   29, голямота вярност. Друг я опукал, докато сегашния я е свалял.
Който няма филтър на сексуални партньори, не може да се прави на верен.

38.   Дори и преди срещата да е било, няма особено значение. Тя едва ли е била поканена на срещата 2 мин преди нея. Вероятно е знаела поне от предния ден. Защото само си го представете. Примерно ухажваме се с някого, след време се уговаряме за среща. Аз знам, че еди кой си ден ще имам среща и в същия ден 2 часа преди срещата отивам и се чукам с някого. Ок, все още не са във връзка реално и не е изневяра, ама това прилича ли ви на поведение на сериозен човек, който би могъл да е верен във връзката? Първо, че един свестен човек не би се съгласил ан среща ей така за спорта, а би имал някакви симпатии към човека и мисъл за евентуални сериозни отношения завбъдеще. И както имаш симпатии към някого, сваляш се с него и се уговаряш за среща, 2 часа преди това се чукаш с някой друг. Това на мен лично ми прилича на несериозен човек. А и с този, който се е чукала, едва ли е била във връзка, а аз такива жени, чукащи се за спорта извън връзки, не ги приемам за сериозни и не искам дори на снимка да ги виждам. Ако пък е била във връзка с предния тъпкач, още по-зле. Значи се е срещала с новия, без да е прекратила старата си връзка.

С две думи аз такава жена не бих погледнал, дори да е последната на света. Ако моето гадже такова нещо, директно и слагам багажа пред вратата. Парцали с лопата да ги ринеш, ама свестни жени малко.

И все пак е коректно авторката поне да си запази последната капка чест и да бъде честна с човека, а той вече да си прецени иска ли или не да продължи. Може пък човека да не е стармоден като мен и да го кефи да е баджанак с половината град.

39.   Жена ми правила свирка на човекът, който е харесвала в деня когато се запознахме. Беше любов от пръв поглед и забрави за онзи на мига. Няколко месеца по-късно разбрах за това и бях меко казано бесен, че го е скрила от мен. Сега години по късно ми харесва да слушам как го е празнила.

40.   39, ако като си помислиш, че сигурно крие и за още някой, с когото се е пляскала докато си си вярвал, че имаш гадже...

41.   Случва се. Имах приятелка, която ми каза, че излиза за да се срещне с родителите си и след няколко часа се прибра с размазано червило, рошава коса и дъх на алкохол и.... мъжка семенна течност. Не че съм опитвал.... , но на всички ни е позната миризмата.