Ще се върне ли
Здравейте, искам да попитам за съвет относно моята ситуация. 6 месеца комуникирах с едно момче, всичко започна супер, след 4 месеца се събрахме. Показваше сериозно отношение, запозна ме със семейство, с приятели, не сме се карали. 2 месеца по късно обаче без причина ми каза че е мислел и че иска да се разделим, а причината беше “не съм готов за връзка” типични оправдания. Каза ми че съм най стойностното момиче което познава, че иска да останем приятели, а 2 седмици по късно разбрах че се е събрал с бивше гадже.. И като се разделихме каза че това не било края и след време не се знаело пак какво ще стане., даже си писахме няколко седмици след като се разделихме и искаше да излизаме.
Като цяло той самия не се е наживял и може би просто е малък. Аз съм на 18, той на 17 а тя на 16 и знам че сме млади но много ме разстрои тази ситуация и ме нарани това и наистина не мога да разбера какво се случи така от нищото.

Коментари

1.   Защо ти трябва? Не се вкарвай сама в нещо, от което ще страдаш само ти.
Подготвя си резервата, ако с бившата пак не потръгне. Ти си резервата. Унижение е. Иска приятелство, че да ти се жалва за гаджето и да е сигурен, че няма да е сам, ако нещо стана с неговата връзка. Можела си привидно да се съгласиш за приятелство и да не го отразяваш, ако ти пише. Да не го търсиш изобщо по никакъв начин и като ти пише или звъни-seen. И това е. Ама си си се подала и си му отговаряла, така знае, че си потенциално навита за бъдеще. Пък като извъртиш номера със съгласие, а никакво действие и комуникация, му отнемаш силата. Изиграваш го.
Директно блокирай и това е.

2.   Не е от нищото. Оная му е дала знак, или зад гърба ти са комуникирали, и така. Стойностно момиче, тоест си наивна и податлива. И добра. Това на днешно време е ужасно качество и само ще ти донесе главоболия. Добър ли си, използват те. Не ти трябва такъв човек. Ако някой не избере теб, не ти трябва.

3.   Явно младежа е имал избор между 2 жени и е направил своя избор.
Приеми, че с него всичко е приключило и продължи напред.
Колкото по-рано спреш да мислиш за него - толкова по-добре за теб самата.

4.   Обича бившата си. Няма какво да правиш с него. Казал ти е че нищо не се знае, за да те държи на резервната скамейка.

5.   Идиот.

6.   Събрахте се за какво - за семейство, деца, за да остареете заедно? Или за да си правите спокойно секс, когато ви се прииска? Много ясно, че отначало е много готино, при всички е така. И двамата сте малки и ви предстои да научите много житейски уроци. Например, че не всичко, което ти казват е истина. А той просто е едно лъжливо лекенце. Какъвто е сега, такъв ще бъде и като дърт.

7.   Какво се чудиш, на вашите години 2-4 месеца е средната продължителност на една връзка, ако може да се нарече така. Чук-чук и чао. Гледай си живота и се грижи за себе си. Ако тръгне да те кани пак, покажи му един среден. Емо.

9.   Адски много те е унижил. Не се занимавай повече, дори той да поиска след време. Показал ти е вече, че си резерва. Търси си някой, за който ще си приоритет.

10.   Да ти отговоря на въпроса - да, правят опити за връщане. Обикновенно когато нищо не изпитваш към тях вече. Ще познаеш по кухо звучащите извинения и смешните обещания.
Изобщо не го чакай, нито го търси. Изстрадай си го и давай напред. Ако прави опити, казваш му, че е имал своя шанс.

11.   И да се върне - не го приемай, защото не ти трябва!
Ж

12.   М31
Е класически пикльо е тоя, хаха! Я си хвани някой батко да ти се мирне дупенцето и те това е!