Отношения с израелец
Здравейте!
Искам да попитам дали някой от Вас е имал връзка с мъж от Израел? Преди месец се запознах с един мъж и не знам дали изобщо да го допусна в живота си. Изглежда интелигентен и възпитан, но не знам дали може да му се има доверие.
Интересно ми е какво хора са, добри приятели ли са, за връзка подходящи ли са?

Коментари

1.   Не, бягай с 200 от евреин!

Иначе ще ядеш големи дървета!

2.   Евреин се казва. И той е мъж като всички, само че с рязана карабина. Има ги всякакви, ако е тук временно, най-вероятно ще се позабавлява с теб като безплатна проститутка и дотам.

3.   „Не знам дали изобщо да го допусна в живота си“.

Мъже, запомнете, че жените не могат да обичат. Те или ви „допускат“, или ви „дават шанс“.

4.   Давай смело и ще разбереш сама

5.   Много зависи колко е религиозен.

6.   Това е провокация. Трябва да си наистина малоумен, за да не видиш това.

Гаро

7.   Здравей,

Не се ли научихте, че произходът и културата НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ!

Виж го що за човек е и сама прецени - как да ти кажем като нищо не знаем за него. Или искаш да си кажем мнението за израелците по принцип?

Дай да не "генерализираме", щото ако аз си кажа мнението за българките - нема хич да е приятно за четене.

Всичко си е до човека!

Поздрави!

8.   Щом е интелигентен и възпитан, а ти задаваш такива въпроси, значи нямате бъдеще заедно...

10.   Наскоро друга жена беше публикувала тук тема как новият и мъж евреин настоява да обрежат по тяхната традиция синът им. И тя моля ви се ще се съгласява да причини ненужна болка на детето си без медицински причини вместо да си наложи думата като майка. Та помисли си и за това 100 % процента ако стигнете до нещо повече ще иска да ти се налага по отношение вярата на децата.