Трудно преживявам отрязване
Здравейте! Аз съм на 23 години. Всички казват, че съм много голям добряк. Проблема идва от там, че като ме отреже жена, тоест ми каже че няма да се получи. Почва да ме боли много и го преживявам тежко. Последния път ревах даже за момиче, но никой не знае. Много исках да се получат нещата, но уви съм нещастник. Вече загубих смелост да пиша на момичета. Мисля да отида на психолог. Нека да чуя вашите мнения. Ще се радвам и на критика. Вие как предолявате отрязването?

Коментари

1.   А да си питал защо няма да се получи? Да получиш отговор за себе си? На какви се мяташ? Как се държиш с тях? Какво казваш?
Имаш женска енергия. Не можеш и не обичаш да губиш.

2.   Иди на психолог. Намери си и някакво хоби, ако нямаш, вземи си животно, грижите за него ще те разсейват. Ако имаш приятели, излизай с тях.

3.   Малко се образовай как трябва да ти е правилното поведение и психика с жените има достатъчно видеа вече по темата ако нямаш личен опит. Такива прояви като да ревеш и да се жалваш определено няма да ти помогнат. Трябва да се научиш да си твърд и непукист и да не ги издигаш на пиедестал. Ако с някоя не стане продължаваш напред без да се жалваш излишно и не прекалявай с вниманието

4.   За съжаление в този живот, много по-щастливи са гаднярите. На тях не им пука за чувствата на другите и това им позволява да не изпитват емоционална болка и разочарование.
Няма спасение за теб, съдя по себе си. Намери си някое свястно момиче и си го пази.

5.   Значи си лузър. Защо си лузър? Защото очакваш някой друг да ти реши проблемите и на теб да ти е лесно и комфортно. Животът на един мъж е всичко друго, но не и лесен.
Била го отрязала и той страда, това ми говори че изобщо не си добряк, а се правиш на такъв. Не искат връзка, защото нещо в теб ги дразни. Още си млад работи над себе си.

6.   Не разпознаваш хората и нанеренията им, затова нслиташ ма жени, които не те харесват. Проблемът е у теб.

7.   Няма как да очарован кваш всички да приемат и се съгласяват да бъдат с теб само защото ТИ искаш така.
Не можеш да се съобразяваш с чуждите мнения и желания щом не съвпадат с твоите?

8.   Не се впрягай!

Щом те е отрязала - това означава, че това не е твоята жена, не е твоята съпруга!

Дори трябва да си й благодарен, че ти е спестила загубено време и вложени чувства!

Кажи си слава на Тебе Боже, че ме отърва от тази неподходяща за мен жена!

И продължаваш напред. В свое време ще срещнеш своята жена, но трябва да имаш търпение!

Аз повече от 10 години търсих подходящата за мен жена и слава Богу - намерих я!

9.   Kaто проумееш, че жените не са длъжни да припадат в краката ти, защото на теб ти се е приискало. Трябва и отсрещната страна да го поиска. Просто е.
Аз съм на 64 години, но когато бяхме на 10, лафът беше "искаш ли да сме гаджета". Сегашните нрави не ги разбирам-пишеш на някоя/някой и вече всичко трябва да стане, както на теб ти се иска. Миии, не, само понякога.

10.   Нормално поведение е на тая възраст. Още не осъзнаваш, че всеки е страшен егоист, живеещ в много тесен свят, не знае абсолютно нищо за теб, не му пука за нищо освен него, и трябва да си наистина много избирателен кога и на теб трябва да ти пука за нещо. Повечето хора на твоята възраст се оценяват по това как другите ги оценяват, което ще става все по-голям проблем ако не го преодолееш.

11.   Да не ти пука. Ще намериш твоя човек. Може би се целиш твърде високо, а днешните жени са обсипани с внимание и също са много избирателни.

Ж 46

12.   Глупости. Какво ще ти помогне психолога?
И какво като го преживяваш тежко? Намери си някаква утеха - примерно сваляй жени, само за секс, докато го преживяваш. Има много жени, които търсят чисто сексуална връзка - омъжени, разведени, във връзка, която не върви и т. н. Научи се да ги разпознаваш.

13.   Пич, много трудно ще си намериш жена. Но така са около 30% от мъжете днес и процента полека- лека нараства. Виж колко теми се пуснаха за мъже на по 25- 30 години и още не спали с жена или ходили само по проститутки. Жените не са за всеки. Изискванията към мъжете се жестоки. Никой не казва че живота е справдедлив.
Хич да не ти пука. Сега е така. Отдавна мина времето когато на всеки мъж се падаше по една жена и секса за прув път беше след венчавката. Живей си живота по възможно най добрия за теб начин. И не мисли че ако хванеш някаква пичка ще ти е по- добре. Днешните жени не стават за нищо.
Аз съм женен, но по време на брака изживях най гадните моменти в живота си. Жена ми направо ме побърка и ми скъса нервите. Също секса беше рядко и не си струваше.
Един приятел се хвана с една разведена с 2 деца. Беше програмист и по онова време вадеше фантастична заплата. Гледаше я като принцеса докато не я хвана че се плющи с други.
Такива примери има безброй.
И не мисли че на жените им е добре. Те май са по- зле и от нас. Праскат се с разни женкари дето после ги зарязват. Някои мъже имат по цял харем. И повечето от жените са яко на антидепресанти или ще бъдат в близкото бъдеще.

15.   Авторе - очевидно си "преживял" отказа, щом пишеш тук.

Да не ти пука.

Номер 13 е прав.

Аз примерно от години си ходя само по курви и грам не ща да се занимавам с тукашните. Направих си Tinder за ебавката - пълен е с like-ове (напоследък обаче предимно от жени над 30-40), но само се ебавам с тях. Да са мислили на млади години какво правят.

И с "женкари" се познавам - на един такъв жените му вземаха всичко. Един куп пари хвърли по тях (много повече отколкото аз по курвите) и даже са му лепнали нещо, щото не може да има деца.

Българите са ПОВРЕДЕН народ - и българите и българките НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО.

Като тръгнеш да си търсиш жена - намери си от Виетнам или некви по патриархални страни и ще си добре. Един куп приятели се ожениха за чужденки - виетнамки, латвийки, финландки и др.

Остави ги нашите ПРИНЦЕСИ да си одъртеят самички и на антидепресанти. Не ти трябват разпоретини за жени.

16.   Братан, аз съм малко по-голям от теб, и ако това ще те утеши, аз се научих да си казвам, че "като нямам контрол над нещата тва не е мой проблем" и знаеш ли как ми олеква? Дефакто след като ти си направил крачка, ама отсреща мацката се чуди, заебаваш и си продължаваш със задълженията и твоите си работи. Не зависи изцяло от теб дали тя ще те хареса, трябва ТЯ да има нагласата и тогава ще се случат нещата. Помни ми думата, че когато една жена инициира контакт и връзка и харесва повече мъжа от колкото той нея, тогава връзката ще е успешна. Пък да ти кажа, от както спря да ми дреме и си ходя на фитнес, от време на време на барче с приятелчетата, сглобих си компютър и си цъкам цс 2, почнаха да идват те при мене, ма са само некви с наднормено тегло xD. Та така братан, скрийншотни ми коментара и ще видиш, че ще ти стане много весело и ще се отървеш от гадните мисли.