Споделена история от Секс и интимност

Секс с ромка
Здравейте, отдавна искам да спя с ромка , обаче не от онези нечистоплътните нито искам да е проститутка, а да е що годе нормална. Имам опит с жените, но проблема е че в дискотеките не виждам ромки, или ако случайно ако засеча те са в компания и обикновено мъжете с тях гледат на кръв. Та къде мога да срещна такава жена? Не ми предлагайте ромски квартал или подобни.

Коментари

1.   По улицата, те си търсят българи. Ама ще иска да се вземете после. Баща ми се ожени за такава.

2.   Ромките доколкото съм чувал се купуват - проучи въпроса.

3.   Лъвов мост, ама не разбирам защо изобщо искаш да си причиниш това

4.   Внимавай да не си изядеш боя, защото ромите са особено чувствителни на тази тема.

Все ще се окаже на някой жената, сестрата или дъщерята и ще си имаш ядове с цялата рода.

Пък и там държат дъщерите им да са девствени и ако правиш секс с някоя хубава млада ромка ще искат да се ожениш за нея

6.   Рискуваш много и номер 4 ти е обяснил защо.

7.   Трябва да се навърташ до град или някакво място населявано предимно от мангали. На времето се запознах с една циганка близо до Ботевград. Тя е от Ботевград. Беше млада на 23г. тяло като на сърна, стегнати цици като камък. Аз и бях първия. Отворих и от пред и от зад. Накрая и свърших в устата. Богиня в леглото, обаче след това не се видяхме повече. Пред циганките трябва да си смел и да демонстрираш самочуствие, само тогава имаш шанс. Те си падат по мъжкари, иначе нямаш шанс.

8.   Ромка, за каквато ти говориш, да е чистоплътна, да не е проститутка и да е нормална, такава ромка няма. Преди години по улиците имаше що-годе красиви млади момичета, но вече няма. Все пак единственият начин да се доближиш до такава е елитна компаньонка. В Ало. бг е пълно с такива ромки. Чисти, лъскави, нагримирани, всичките оправени от доктор Енчев. Цените варират между 150-200 лева за час стандартна услуга. Съмнявам се да успееш да преспиш с такава. Взимат стотици, дори хиляди и не си заслужава. Но все пак това е единственият начин. Всичко друго са дълбоки еротични мечти. Красивите циганки ги пазят и не ги дават. А дори и да не ги пазят, те самите не се дават. И аз харесвам циганки, яка тъмна кожа, секси черти и извивки, но циганка да се даде просто така няма. Или отиваш на елитна компаньонка, или мечтите са безплатни.

9.   И защо искаш това? Хепатит B или СПИН искаш да хванеш?

10.   Правилно са ти казали хората - внимавай!

Ромите си държат на честта! Там ако излизаш с някоя ромка, ебеш я и я захвърлиш - баща и и братята и ще искат да си "поговорите"!

Не са "лесни жени" като българките.

Имам познат, който е излизал с много красива ромка, дето е била неразличима от българка и добре, че някви негови авери са му казали, че е ромка, та се е дръпнал преди да стане сериозно, че е щял да яде много бой.

Ромките не са за "жени за кеф", а са "жени за семейство". Прави си кефа с българките, че ще си изпатиш много с ромка.

16.   От автора мерси за отговорите. Не знам защо, голям мерак ми е, млад съм на 26г. И в тиндър не намирам, та май май ако искам да е прилична външно, ще трябва да ида на платена. Въпреки че не съм ходил до сега, обикновено нещата ми се получават. Ще търся някакви обяви на по-високо платени, белкем е чистоплътна....

17.   По-добре си намери мургава българка. По малките градчета и села е пълно с такива. Но не им казвай, че приличат на циганки, иначе ще се обидят силно и няма да те огрее.

19.   Тука само "внимавай", "братята" и подобни. Абе, конкретен въпрос ви се зададе и пак едно и също. Авторът пита къде да я намери, ако има, ако знаете. Тука се почнаха курсове по история, за семействата им, колко били еди какви си жени и не давали, затова обявите са пълни с проститутки циганки, щото не дават и са пазители на семейството. И българките били развратни, ония не. Има и такива и онакива, явно.
По темата, аз също се интересувам, искам малко разнообразие, вече дали ще станат нещата нямам идея, но ми се ще да срещна такава жена.

20.   Жена ми е отчасти с цигански произход, не го изтъква, но аз съм го проучил. Вече е на 45, но няма друга като нея в секса.. Гореща, винаги готова, всеотдайна, прави всичко - свирки, 69, задна, анал, играчки, а и свършва страхотно - вика, хапе, тресе се цялата от кеф, в много случаи фонтани... а бе огън жена. Като добавим и това, че изглежда отлично за годините си, а и се поддържа всекидневно, нужно ли е да говоря повече... В интерес на истината, май е била като млада за кратко време и в занаята, даже май съм я поръчвал веднъж преди 25 години, но тя отрича такъв период да е имала и аз не ровя...

21.   Номер 19 Ти не разбра ли, че в темата коментарите са предимно от мангали. С това, , внимавай братята, , се опитват да всеят страх на българите и да бъдат българите унижени по някакъв начин, че сме мишки и не бихме скочили за жените си. Повечето мангаля сами подават дъщерите и жените си да проститутират за каква, , чест, , говорите. На повечето циганки магистралки бащите и мъжете са им сводници. А проститутките по пътищата на България на 90 процента са циганки. Българки почти няма. Аз живея в Нидерландия от 20 години и всички български проститутки на 90 процента също са циганки. От къде мислите някои нашенски мангаля дигнаха палати в България и карат коли за по 200 000 лева? Всичко женско в родата им се ебе за пари по чужбините това е.

22.   По-добре ромка, отколкото циганин. Само веднъж съм правил секс с циганин и беше най-гнусната сперма която съм гълтал, нямат никаква хигиена.

Един от многото.

23.   Ако искаш прави и секс с куче, но не и занимавай нормалните хора с това. Имаш вътрешен проблем за да имаш подобни стремежи.

25.   Ти така го зададе въпроса, че изключи най-предполагаемите места. Порядъчна ромка можеш да срещнеш и в университет, и в библиотека, макар и статистически по-малко вероятно. Слава бога нямаме сегрегация и не разделяме хората в отделни помещения на база външни белези.

В отговор на въпроса ти - отиди в Румъния.

26.   Преди много време в нашия вход имаше видеотека и там работеше едно младо момиче от цигански произход с което си имахме приказката. Беше красиво, къдравко, стегнато цепаче. Говорихме си за порно и други такива глупости, та една вечер се престраших да я поканя у нас. Е, нямаше пълна програма защото не даваше вагинален, не можело, но всичко останало беше супер, особено когато и се поразхлаби дупето можех да си я чукам като отпред. Искаше целия и грубо отзад, било и много хубаво, макар, че после се оплакваше, че я боли дупето. На мен не ми дремеше, още повече, че правеше от дупето в устата и обратно. Шантава работа, но ми остана хубав спомен.