Как стигнах до тук?
Аз писах историята В безизходица. И Tinder е измама.
В коментарите не питахте защо не съм направил последната си приятелка моя съпруга. Защото не можех да гледам, чуждо дете и защото все се надявах тя да не е такава каквато ѝ се носи славата, но тя ми изневери и мисля, че не само с един. Истината е, че винаги е било адски трудно за мен да имам приятелка. Имам си проблеми с общуването от малък. Комплекси по отношение на интелекта ми. Имам висше образование, но от дете у дома ме правеха на нищо заради образованието. Всичко различно от 6 значеше мъмрене или бой или и двете. Брат ми никой не го закачаше дори да има един куп двойки а мен ме побъркаха.
- Защо ревеш бе, защо ревеш? Кажи, че ми скъса нервите!
- Защото цял ден ме биеш бе идиот! (Мисля си на ум)
После не ми даваха да имам приятелка като станах на 16. Да съм учил, имало време за жени. Спах с момиче чак на 22. После на 27. Жалка работа да. Баща ми се е оженил на 23 на мен като бях на тази възраст ми вдигаше ръка да ме бие, защото не съм бил на разположение да копая картоф.
Отделно постоянно вършех земеделска работа. От малко население място съм. Всеки познава всеки. Никое момиче не иска да излиза с този, който постоянно е с дядо си и баща си с каруцата и коня, копае картофи и царевица докато брат му кара пистовия си мотор.
Канил съм момичета на срещи, но те винаги са ми отказвали. Имал съм шанс след като вече се разведоха. Вече като имаха деца тогава благоволяваха да ме поздравят иначе имаше такива, които не искаха да ми говорят дори. И аз съм допускал грешки. Не мога да кажа, че нямам вина за положението си. Познавам хора с деца, които са заедно от повече от 10 години и една добра дума не са си казали. Хора, които всички ги знаят, че имат един куп катастрофи в нетрезво състояние, побоища, продажба на наркотици, хазартна зависимост имат жени и то с приятна външност. Не мисля, че съм по-долу от тях. Разбира се, че не съм идеален, но не смятам, че съм чак толкова зле, че да бъда отхвърлян за сметка на меко казано кофти хора.
Да, аз съм си виновен. Ако не бях такъв смотаняк, който само мисли как да угоди на дъртите идиоти у дома щях да им тегля една и да си гледам живота, но аз бях отгледан като безропотно говедо. Не знам, има ли смисъл да пиша, няма ли. Май, май наистина ще остана без жена.
Някой беше писал да взема, , животно" та да не съм сам. Пробвал съм, но секса беше някакъв ад. Не бих повторил. Искам нормално момиче. Не съм се засилил за тип поп-фолк мацка.
Не знам обаче как да стане.
Не съм нисък, дебел и грозен. Не съм и Ален Делон.
Вече си имам и къща и кола и банкова сметка, но жената е невероятен проблем.

Коментари

1.   Пишаш на жени във фейсбук (ако трябва и хиляди добави), ходиш на обществени събития и заговаряш хората (не е нужно да са и жени, новите приятелства с мъже ще ти отворят нови социални кръгове, в които ще намериш такива).

2.   Стигнал си до там защото не си обърнал внимание на начина по който общуваш. Много хора са имали тежко детство, и?
Има ли неща, които ти доставят удоволствие?
Имаш ли собствени интереси?
Хората с които се движиш дали са съвместими с теб?
Имат ли какво да ти дадат и ти на тях?
Хората не сме перфектни, както си забелязал има двойки които са заедно на автопилот, заедно в нещастието и безразличието, това ти ли искаш да бъдеш?
Хора губят любовта си с глупави постъпки, при злощастия и прочее, живота е цветен. Някои пък никога не я срещат, но не плачат в ъгъла и не си слагат въжето.
Чувстваш ли се добре в кожата си, излизаш ли, вкъщи удобно ли ти е, чисто и спретнато, да си легнеш на чисти и качествени чаршафи, да си направиш хубаво кафе сутрин, да се облечеш елегантно, а не да ходиш навсякъде обут в анцуг. Да поканиш гости за вечеря, да отидеш на кино, на концерт, контакти се създават и поддържат.
Помисли отново ти какво можеш да промениш.

3.   Авторе, ако секса е нещо, което те плаши и нямаш влечение към него, как искаш да имаш приятелка?

4.   Ако имаш пари се опитай извън България. Все една ще намериш!

5.   До 3
Къде прочете, че секса ме плаши? Напротив. Имах връзка преди години и мога да кажа, че бях добър в това.

6.   Авторе, явно не си обърнал внимание на коментара ми в предната ти тема, затова ти го копирам тук:

Прочети коментар 24 в съседната тема: "Девствен на 40, безработен и живеещ при майка си: как да си намеря жена? "

Преди малко четох тази тема и този коментар ми направи силно впечатление, и е писан като за теб.

И още един съвет от мен - никога не говори лошо за родителите си, а бъди благодарен, на тях - че са те отгледали, и на Бога, че Ти е дал живот!

7.   "Пробвал съм, но секса беше някакъв ад. Не бих повторил. "

Това са точните ти думи
Аз съм номер 3

8.   Правилно те е питал номер 3, казваш че секса е бил ад.
Няма последователност в мислите ти.
Много хора са имали трудно детство, но и да имаш всичко кола, къща и банкова сметка няма да ти помогне да имаш приятелка.
Сигурно имаш лош характер, били са те като дете и сега си с изкривена психика

9.   Опитай в страната да си щастлив с жена.

10.   От автора
Да поясня за секса.
Ад беше с жена, която никак не харесвам. Бях с нея защото тя ми се натискаше и понеже бях самотен реших да ѝ дам шанс.
Бил съм във връзка и с момиче, което много харесвам и секса с нея беше прекрасен и както съм писал ми се получаваше много добре. За съжаление я изгубих.