Споделена история от Спорт и красота

Лицев комплекс
Здравейте, имам комплекс с носа.
Лицето ми е малко и съм слаб и носа ми изглежда по-голям в профил и по-широк.
Като се снимам отблизо, се заглеждам в него и ми понижава самооценката за себе си. Знам, че ще кажете, че това са женски работи, но да бъдем честни, когато се запознаваш човек те харесва първоначално външно, няма какво да се крием от факта. Много хора сега ще кажат, че не е от голямо значение външната красота, но не е така и го знам от опит.

Коментари

1.   Е и ние как да промем профила ти? Вместо да се гледаш непрекъснато, започни да изкарваш много пари, прави разкъртващ секс и профилът ти няма да има никакво значение.
Но, аз предполагам, че тия неща не ги можеш и не виждаш по-далеч от носа си.

2.   Пусни си брада да отклоняваш вниманието.

3.   Научи се да не обръщаш внимание на това, всеки човек има свои недостатъци и по принцип самите ние си съставяме комплекси, от които няма никакъв смисъл. Голямия нос е мъжка черта, но красотата не е мъжка особеност. Вместо това спазвай хигиена, бъди уверен в себе си, обличай се добре и най-вече имай добро настроение, комуникативност, остър ум, спортувай, храни се добре, изгради си добър режим - всичко си идва на мястото с времето, но е много важно в живота ти да се научиш да се обичаш такъв какъвто си. Има много други качества, които една жена забелязва от това дали ти е крив носа или дали си плешив. Успех приятелю и смело напред.