Мнение за Милена от Ергенът
Много е красива и има много красива душа, но пък изглежда малко луда и говори като стара бабичка.. Направи ми впечатление, че е много чувствителна. Вие какво мислите за нея?

Коментари

1.   Че е от малкото останали нормални жени в тая държава. Но за съжаление това тук не се оценя. Но в чужбина явно да, защото е имала връзка с виден учен.

2.   Нищо и няма на жената.

3.   Страх я е да живее. Мързи я да живее. С нея е истинска мъка да се живее.

4.   И как пък я видяхте тази красива душа?

5.   4, то си и личи, че е добър човек. Мястото и не е при другите кифли там и харпии.

6.   Нещо не разбрах от последния епизод. Милена да не е травестит?

7.   Говори така защото недохранването (имала е анорексия) явно й е увредило организма, специфично ларинкса и гласните струни. Само предполагам.

8.   Много ме кефи мацката. С нея имаме много общи неща. Много бих се радвала да я срещна някой ден някъде. Наистина носи енергията на едни отминали времена, но не може да наричате жена в своите 30 бабичка.

9.   Изглежда ми като смазана от товара на миналото и. Много плаха, страхлива и свита. Когато я дават усещането ми е, че в главата на това момиче има един много агресивен критик, който я обижда по най-грозните начини, докато тя се бори да му избяга. Уви, без никакъв успех.

Проблемите и имат две решения: бързо или бавно. Бавното е да тръгне да си рови травмите със специалисти, да прави разни практики, да изсипе една маса пари за всякакви коучове и гурута и в някакъв далечен момент ще е добре. Казвам далечен, защото тръгнеш ли да ровиш в себе си, миналото и рода ти, нещата стават безкрайни и имаш да обработиш почти всички възможни травми.
Бързото решение: просто казва - било каквото било, от днес ми започва новия живот, ще се държа по нов начин, ще намеря нови хора, които не ми знаят миналото и ще имам нови преживавания и проблеми (неизбежни са). Миналото да си остане там, живее се само в настоящето.

10.   Наборка ми е. Съжалявам не я харесвам. Запуснал се е ужасно. Това бавно и тягостно говорене ме разбива.

11.   Мисля, че всеки, който гледа това предаване е пълен идиот

12.   Една от много малкото качествени жени в България. За това повечето я мислят за ненормална.
Мъж на 31г.

13.   Прехвърляйки каналите попаднах на Ергенът 3 и реших да хвърля бегъл поглед.
Останах потресена от простотията и гротескната визия на повечето участнички. Ужасих се как нападнаха еднс от малкото нормално изглеждащи жени там. Сега пуснах търсачка и видях коя Милена.
Тя беше сред държалите се арогантно, нападателно и нагло.
За мен тя е злобна, интригантка и агресивна. Има бещо много отблъскващо в нея. Изглежда над 35 години, а подхвърляше реплики на друга участничка за възрастта.
Като цяло и ергенът и участничките в този формат са зле. Има само 3-4 нормални момичета. Всичко е оджукено, начервено и лъха ужасна пошлост и простотия. Самият ерген ми е селски типаж. Повече ще му птиват калпак, потури и цървули.
Валерия от Ергенът 2 беше жена от класа. Имале и повече нормални и интелигентни момичета. Самият Ерген 2 беше сладур.
А Ерген 1 наскоро видях наживо и изглежда в пъти по-добре, отколкото по-телевизията. По-млад, по-свеж и с по-интелектуално излъчване

14.   13 - Май си гледал нещо друго. Милена не е казала една лоша дума за никой. Тя е парфюмеристка и много интелигентна жена. Щом е била с един от най-великите учени на нашето време.
Иначе не мисля че е влязла за ергена. По-скоро да се пребори с вътрешните си страхове. Понякога трябва да скочиш в дълбокото, за да се научиш да плуваш. Много чиста душа е. Дано кифлите там да не я наранят.

16.   Милена има много хубави черти. Висока, слаба с дълга коса и има много нежно и женско излъчване. Не е грозна, но за съжаление в България еталон за красота е жена с корекции и ако нямаш филтри и ботокс, естествен си и изглеждаш нормално си грозен. Даже си мисля, че другите дами от формата ако нямаха корекции, филтри и тн и бяха естествени щяха да са по-грозни и от нея. За съжаление истинските и естествени се смятат за грозни и нормалното вече изглежда ненормално. Това е България и българското мислене.

17.   Просто поредното шоу, в което участниците играят роли. Вкарали са типажи-клишета, за които е ясно какви ще са нагласите, предразсъдъците и т. н.

Не е ли смешна самата концепция на предаването, ако приемем, че всичко е истина? Значи, уж заявеното като "Най-романтично шоу" събира ЕДИН все още млад мъж с... 10-15-20 жени.. И всичките тези жени, от джУконди, моделКи и инфлуенсърки, през "читанки", та до жени с "народни" професии, умират за и цял живот търсили мъж точно като този. Не са обидени, ами със зъби и нокти ще се въртят и правят на клоуни да му се харесат.

А накрая се оказва, че никога не е имало ни "химия", ни намерения за нещо си, а даже имат сериозни партньори, деца и прочие. И ергенът все се оказва... не точно ерген.

Навън в реалния живот никой нормален не би подкачил някого, че е пълен, самотен родител, с голям нос, на над 40 и сам, или мъж "взел" жена с дете. Но за шоуто това се извежда на преден план, да коментира българинът на ракийка и салатка и да се радва, че има и по-зле от него. Навън никого и няма да впечатлиш с "признания" за тормоз от гимназията - много сме били подигравани, че нямаме маркови дрешки, гаджета, високи/ниски сме, с дълъг нос и т. н. Е, и? Вени ли да режем сега?

Иначе аз си позволих да погледна профила на въпросната жена и честно казано, грозна жена не видях там. Може и нарочно да са ги докарали така всичките. Мен повече ме стреснаха "джуките" и моделките на уж 20 години. И явно сме държавата с най-много мис-ки и инфлуенсърки на глава от населението. Други професии няма. Чак ме изненада приятно една пожарникарка.

Ако ще се прави смислено предаване, което да събира необвързани, то ще влязат равен брой мъже и жени над 35, вече преживели достатъчно. Това вече би било интересно за гледане. За моделки на по 25 или ергени на 28 е смешно.