Имам въпрос към мъжката част!
Пиша си с едно момче всичко добре за няколко дена и след това никъв го няма, все аз трябва първа да му пиша за това спрях да видя той дали ще го направи минаха 3 дни, но така и не ми писа.
Намерихме се в сайт за запознанства.
Не очаквам чудеса, обаче не разбирам какъв им е проблема на мъжете, толкова ли е сложно поне една седмица да си пишат с дадено момиче и след това да се запъват за срещи, обяснете ми моля ви какво толкова сложно или страшно или каквото е? Да напълно съм наясно, че за една седмица не можеш по чат да разбереш даден човек, но за мен лично това е нещо напълно нормално и мисля, че чудесен начин да разбереш поне на какви теми можеш да си говориш с човека, когато излезнете, а не да излезнете и срещата да е като на разпит.
И сега този с който си пиша постоянно се запъва да излезем на среща и аз му се чудя на акъла, защото ние в чата излиза, че няма какво да си кажем камоли на среща сигурно ще мълчим като пукели....
Моето мнение е, че ако по чат върви добре комуникацията ще бъде така й на живо.

Другото което след като 3 дни не ми беше писал реших да му напиша "да не би да си намерил гадже и за това не пишеш" пък той ми казва че "не писал защото не сме излезнали" уникален отговор направо медал да му дам...

Коментари

1.   Няма интерес. Не се занимавай повече. Не пиши първа.
Кани ли те на среща? Пита ли те за ден, място и час? Пита ли те кога си свободна? Ако Не, значи няма никакви намерения към теб. Може да си пише и с още 10 така и да си прави график за срещи. Но щом нищо не предприема, значи не иска.
Ако не ти иска телефона и не ти се обажда, няма интерес. Дори и за 5 минути разговор. Ако не те пита как е минал денят ти-няма интерес.
Не се предлагай на мъж и не бъди по-напориста от него.

2.   Щом е стигнал до сайтове за запознанства, значи нещо не му е наред. На теб - също!
Общо взето в наши дни сайтовете за запознанства и по-модерните им варианти (тиндър) са място, където да срещнеш някой за бърз секс без ангажименти и толкова. Ако очакваш да намериш сериозен мъж там - няма начин. Най-малкото защото в подобни сайтове на всяка жена и пишат поне 100 мъже, така че и да има някой свестен измежду тях, той не може да се вреди.

3.   Отговора е прост - мъжете не си търсим най-добри приятелки, с които да си чатим денонощно. Бъркаш гадже с най-добра приятелка.
Вървете, вижте се и ако не се харесате на живо - прекратявайте. Това протакане със залъгване е само едно мъчение за мъжете. Ако беше някой красавец, веднага щеше да му скочиш, но явно не го харесваш достатъчно за гадже, само да си говорите ти е достатъчно.... Искаш го за приятелче.
Помисли си...

4.   Женският проблем с мъжете ще си остане, защото жените се надценяват и си мислят, че мъжете ще си "умират" винаги заради междукрачието им. Нищо подобно! Жената е необходима на мъжа само за удоволствие и за разплод. Днешното отношенише на мъжете кам жените е в отговор на женската наглост и самозабравяне, въобразявайки си стойност равна на мъжката, каквато в действителност нямат и никога не са имали. За това мъжете си играят с тяхната наивност и глупава надежда, че ще ги приемат за равноправни. Козата и конят няма как да са равни и от там равноправни, за да ядат зоб по равно. Природата е определила задълженията на половете. За това жената си остава жена, по-никостояща от мъжа, каквато винаги е била още от зората на човечеството до сега. Авторке, сърди се на радетелите за женското равенство с мъжете. Докато не се представиш като жена с женски качества и не проявиш уважение кам мъжката сила и авторитет, винаги ще си останеш само в чата с мъжете и нищо съществено повече.