Колко жени се пазят за след брак
Интересно ми е да прочета колко от жените се пазят за специалния и то само след брака. Аз лично познавам само една такава и почти никой не може да се задържи при нея. Но и затова й се възхищавам - държи си на стандарта. Покрай нея и аз почнах да мисля по този начин, но с това идва и идеята, че може и да остана сам. В интерес на истината не ме застрашава тази мисъл, защото предпочитам да съм с правилната, от колкото да пренебрегна стандартите си и принципите на религията си само защото на някоя и се прави секс и ще ме напусне, ако чакаме за след брака.

Коментари

1.   В 21 век никой почти. Това е вече отживелица. И по никакъв начин не е модерно.

2.   На теб явно ти е нисък тестостерона. На тази възраст хормоните са на горна граница и би трябвало да го лъскаш всеки ден иначе ще се побъркаш

3.   Малко са тези жени, да не забравяме, че в днешно време е срамно и смешно да се пазиш до брака.. Почти всички мъже явно предпочитат жената да е минала целия град, да е с много опит, същевременно реват, че искат свестни момичета, нямало подходящи за тях и разни такива.
Може да съм старомодна, но не бих си легнала с човек, с когото се познавам от месец. И ако трябва да чакам до брака, окей, за мен няма проблем, стига да знам, че мъжа е свестен и наистина ме обича.

4.   А ако се окаже, че единият от двамата е асексуален? Импотентен? Някакви крайни различия?
Какво следва, развод или единият от двамата жертва остатъка от живота си? За това ли чакате за след брака, с надежда, че другият при свършен факт (брака) ще се жертва?
Религията за някои неща, за някои народи може да е добро оправдание, но не и в България.

5.   За да те разбере и другия човек - трябва и двамата да сте вярващи и благочестиви хора!

Но е възможно!

Аз го направих със съпругата ми, но и двамата сме въцърковени православни християни.

6.   Един френд така взема девица та и отвори очите. Ама нали знаете-пази Боже сляпо да прогледа. Като и се отвори симерината, че като хукна да му изневерява... видя се в приключение. Жена току що опознала секса е страшен пожар, може да ти подпали чергата като нищо. Гледай само дете да нямаш от такава, защото тогава ще видиш кон боб яде ли.

7.   Аз лично за пръв път имах сексуален контакт на 16 години, но бях с правилният човек - с човека, с когото съм до ден днешен. Вече съм на 23 години. Не съжалявам, още тогава знаех, че той е човекът за мен.. Е, в живота всичко се случва, дори след години да се случи нещо и друг да се окаже мой съпруг, никога не бих съжалила за това, че именно той беше моят пръв партньор. Всеки си има различни принципи и стандарти, различни възгледи, за мен лично е излишно това “пазене”, не знам.

8.   Нали разбираш, че това е приумица, за да бъдат сигурни мъжете, че децата са техни? Но днес това не е нужно, за да си сигурен в съответното. А Бог... Бог е любов и всеки акт на любов е от Бога. Така да се каже. Другото са човешки приумици.
Ж

9.   Пазиш се и накрая се оказва, че сте абсолютно несъвместими и по-лошо, единият решава, че е пропуснал да се наживее и следват едни изневери, едни драми...
Да, прабаба ти е била девствена, но се омъжила на 15, не на 30. А да чакаш до 30 е безумно.

10.   Човек, какви са тия глупости? Не е че жената е искала да се пази, а че бащите им не са давали, защото после няма кой да я вземе. Да не говорим, че са ги женели за непознати и да плащали по 20 крави...

След сексуалната революция жените на Запад се ОСВОБОЖДАВАТ от мъжкото потисничество и си правят каквото си искат. Ако някое момиче реши да се "пази" за брака, може, но това е адски смешно и ретроградно в 21 век...

11.   Шансът да попаднеш на калпав мъж, ако се пазиш, е огромен.
Ако не си подхождате в секса, не бива да създавате семейство и деца, нито пък да продължавате такава връзка.
Истинска трагедия е, колко много жени сежалват, че никога не са изпитвали вагинален оргазъм. Още нищо не са разбрали.
На пазещите се мъжете им после им изневеряват. Две такива познавам.

12.   И аз винаги съм предпочитала да е само един, но съм била с двама и не съжалявам. Не мисля, че мъжа ми ще ме цени повече, ако не съм била с друг. Пък и секса е 2/3 месечно.

13.   Ами то е ясно. В 21 век само туркините и циганките от определени кланове. За всички останали жени е съмнително ако продължават да са девствени след определена възраст. Най-вероятно имат някакъв проблем и или не са могли да намерят кандидат, или пък чакат да вържат някой наивник и чак след сватбата да му кажат каква е работата. Да се пази някоя българка за след брак... това са единици, ако ги има изобщо. Тия нрави са отживелица, не е практично в днешно време. Както са ти казали по-горе, прабаба ти се е омъжила девствена, ама е била на 15. Сега коя съвременна жена ще се пази до женитбата, като масово хората тръгват да се женят на 27-28, а някои и много по-късно?
А ти защо си толкова сигурен че тая твоя позната се пази за подходящия? Може да те е излъгала.

14.   А ти заради твоята религия ли мислиш да чакаш до брака?