Късно ли е на 29г
Здравейте,
късно ли е според вас да намеря подходящия човек. На 29г и не съм имала приятел до сега и съм девствена. На моята възраст доста хора имат семейство и деца и се притеснявам, че няма да намеря или ако се появи ще погледне подозрително на това.
Проблемът е, че незнам и къде да търся, работя в много женски и възрастен колектив с 10тина колежки на 40-55 г.
Нямам и приятелки.
Моля помогнете, къде да намеря половинка и приятелки?

Коментари

1.   Аз съм на 37, наскоро се разделих с приятелката ми и също съм самотен. Ако не те притесняват 8 години разлика във възрастта и ако имаше само как да се свържем тук, бих се радвал да си комуникираме поне...
На въпроса ти - не мисля, че е късно на 29 да откриеш правилния човек.

2.   Дали е късно на 29 да го срещнеш? Късно е. Щом до 28 не си успяла - край.

4.   Все още не е късно. Ако искаш твои биологични деца. Ако си ОК и с донорска яйцеклетка или осиновяване, не е късно чак до поне 45 г.
От личен опит. Бях девствена до 35. За последните 2-3 години има вина и прекалено внимателния ми приятел, де... тоест имах приятел и преди 35, но СЛЕД 29 г. Търси в групи по интереси, където ходят и мъже. Или салса, там се записват мъже точно с тази цел!

Ж50 с дете на 5г.

5.   Що пък да е късно?

6.   Не е късно, но търси активно.

7.   Не смятам че е късно за вас да намерите подходящия мъж. Все пак сте само на 29г. Аз например съм на 40г, девствен съм и също никога не съм
имал приятелка, но и не съм искал или търсил досега. Сега взех да се замислям дали да не почна да търся, все пак не искам да остана сам, макар че много хора уж затова се женят и накрая пак остават сами. Въпреки че знам какво е мнението на някои жени за мъже като мен не смятам изобщо да се повлиявам от тяхното мнение и смятам че никога не е късно човек да направи нещо още повече ако го иска силно. Така че моят съвет е да действаш и да игнорираш всеки който ти казва че това няма как да стане.

8.   Не, не е късно, жените можете когато си искате да си намерите какъвто си искате мъж, и то безплатно, това е най-лесното! Напротив, похвално е, че си останала девствена до тази възраст в това време, през което ни се набива отвсякъде, че е нормално и много гот една жена да се е отворила от 12, а до 20 да е навъртяла толкова километраж, колкото не са и космите на главата й, и да трупа "опит", че да имала "база за сравнение". Повярвай ми, никой мъж няма да те върне, като разбере, че си девствена (освен ако не е с психически увреждания, разбира се). Сега западното порно, курвалък и разврат наложиха нов модел на поведение и нова представа за "нормално" сред мъжете и жените, но това не значи, че е нормално според Божиите закони. Виж, ако вече искаш да имаш семейство и деца, тогава наистина нямаш много време да протакаш и трябва да прецениш бързо с кой да ги създадеш, защото женския фертилитет рязко спада след 35-40 години, а ти наближаваш тази възраст и колкото повече чакаш, толкова повече се увеличава риска да родиш болно дете с малформации и увреждания!