Разпалват ме и си тръгват
Ще ви споделя какво всеки път ми се случва с опитите за сериозна връзка с мъж.
Жена съм, оставям да ме ухажват. И когато аз отвърна - бягат.
Ето и последния случай. 2 години едно момче ме сваляше. Накрая го харесах, отвърнах на чувствата му и нищо.. той спря да ме търси.
Така става с всяка моя връзка до сега. Не смея да изразя чувствата си вече. Те бягат и дим да ги няма.
Защо се питам, защо?

Коментари

1.   2 години? !
Ж

2.   Вълнува ги преследването, после ставаш скучна.
За примерът ти просто се е уморил.

3.   Защото явно не си миеш зъбите редовно. И аз тичах след една доста време и като я целунах лелее беше ужасно. Повече никога не съм я търсил. Тя звъня писа много пъти но я игнорирах. И тя се правеше в началото на недостъпна пък накрая пуфф направо

4.   Ако им се обясняваш в любов и им казваш "обичам те", бягат.

5.   Ами как да ти кажем, като не казваш повече за себе си. Изисква много дълбока саморефлексия този въпрос. На мен ми звучи като да си секси за външен вид, но като харесаш някого, си супер кофти лепка, досадница или нещо такова. Няма логика да бяга от теб човек, който те е свалял две години. Моят приятел ме сваля 6 месеца и когато отвърнах на чувствата му, не може да ми се насити и всеки ден все по-влюбен става... Има нещо гнило при теб, но трябва да дадеш повече информация, за да получиш адекватен съвет...

6.   Виждат те каква си, когато се разкриеш и това ги кара да бягат. Ако не ти е ясно значи си много зле, за съжаление.

7.   Две години си игнорирала това момче и очакваш че след това той ще е с теб. Даже се учудвам че две години те е свалял. Съмнявам се това да е вярно. Сега се постави на негово място и кажи ако някой се държи така с теб ти как би реагирала? Прави ми впечатление че повечето жени се държат изключително гадно а после искат добро отношение и се оплакват че не получават такова. Не знам какво ви се върти из главите и дали изобщо има някаква мисъл там но каквото даваш такова и получаваш. Този процес е двустрарен. Не може да игнорираш някого две години и да очакваш след това да
ти бъде приятел или нещо повече. Не разбирам от къде го вадите това самочувствие повечето жени и за нещо повече от другите ли се мислите?

8.   Питай директно. Дано някой се и смели да ти каже истината. Кажи, че искаш да знаеш заради теб самата, а не за да се сърдиш на човека отсреща.
Принципно един добър психолог би те сканирал добре, за да разбере какъв е проблемът. Ние живеем в себе си, всеки живее в своята капсула и не се виждаме с очите на другите. Но психолозите са за това.