Как да разбирам това?
Здравейте на всички ви. Искам да споделя нещо, което ме обърква доста, но няма да искам съвети, а просто мнения (повечко от жени, ако може). Ще обобщя историята си, защото е доста дълга.

Мъж съм, на 27 години. Преди доста време имах връзка със едно момиче на 24 (в момента е на толкова), но се случи така, че се разделихме и тя ме блокира отвсякъде. В началото всиячески се опитвах да се свържа с нея, я чрез нейни роднини, я чрез правене на други акаунти. В един момент тя ми каза (това става след като се разделихме, а това беше преди няколко години), че в продължила живота си напред и не иска нито да се опитвам да свързвам с нея, нито да питам за нея нейните роднини. Признавам, че ме заболя, но спрях и така, останах блокиран 2 години без абсолютно никакъв контакт и от двете страни. По-натам разбрах, че ходи с някъв турчин. Вчера ме отблокира, когато при последното отблокиране от нейна страна стоях блокиран доста време. Бях си споделил няколко песнички, които харесах, а тя ги е видяла и ми писа “какви са тия саднати песни, да не си влюбен? ” Казах, че не съм. Попита ме дали искам да си говорим и аз казах, че съм съгласен. В разговора ни ме попита дали бих искал да се видим, ако дойде до родният ми град, аз казах, че не искам (искам с цялата си душа), но след като знам, че тя няма същите чувства, които аз имам към нея просто няма смисъл и тя отговори със “Аха, добре”. По едно време както си говорим и ми каза, че след по-малко от година ще се жени, но преди да си довърши изречението, аз я изпреварих, казах й “Добре, чао” и я блокирах веднага. После пак я отблокирах и й казах “Значи моята най-голяма любов се омъжва, каква ирония”. Тя само видя какво съм писал и не отговори, после ми блокира само съобщенията и това беше. Обичам си я и ще си я обичам докато съм жив, но знам, че вече няма смисъл да имам някакви надежди след това, което ми каза тя.

Вие какво мислите, как разбирате това, което тя прави? Моля, без обиди и критики, просто дайте мнения. Благодаря.

Коментари

1.   Търсела е валидация.

2.   Е как какво прави - живее си живота. Тя е продължила напред. Направи го и ти. Ще срещнеш още много невероятни момичета, споко!
Ж37

3.   Това с блокирането е доста инфантилно (и за двете страни говоря).
Според мен тя има сериозен проблем, ако действително ще се омъжва толкова скоро, а ти пише на теб. Явно има някакъв дефицит във връзката или не е сигурна в избора си, иначе няма никаква логика. Ако трябва да стигнем по-далеч - може би, казвам може би, е искала да провери дали все още има шанс с теб и евентуално ти да я разубедиш да се омъжва. Тук ще отворя една скоба, че това не е никак ласкателно за теб, защото си в ролята на спасителен пояс.
Другата хипотеза - може да го е казала просто за да ти го върне, след като си я отрязал за виждането. Но не ми се струва много вероятно, твърде е крайно някак си.
Като цяло не мисля, че има смисъл да се занимаваш под каквато и да е форма с нея.

4.   Искала е да ти каже, че е сгодена. Няма много значение и ако нещо е несигурна просто проверява опциите

5.   Автора: благодаря ви за мненията.

6.   Автора: Номер 2, аз като го направя и намеря жена за връзка, както последният път се случи, когато видя, че съм поставил обща снимка с последната жена, която бях, тя ми каза, че умирала за мен до момента, в който не видяла, че съм със друга жена. Е.. това как го разбираш? Хем много преди това тя първа ми каза, че е продължила напред!

7.   Не се занимавай въобще с тази. Това са емоциинално нестабилни хора, с психически дефицити, някои с комплекси, които обичат такива игрички, за да си хранят липсите. Това не е любов. Казвам ти го като жена, която няколко години се въртях в този омагьосан кръг от един такъв тип, който играеше на топло и студено и обичаше такива манипулации с чувствата на хората.

8.   7 номер, точен коментар.