Бившата ми ме плаши с полиция
Здравейте на всички. Бях около 5-6 месеца във връзка с нея и всичко беше ок. В един момент спря да ми обръща много внимание, бях объркан, после разбрах, че си е търсила други мъже. И в един момент тя си призна, че ми е изневерила и от тогава досега страдам много. Не я търсех известно време, после и казах че изпитвам болка и тя ми каза ми нормално като си прост тъпак. Пак я оставих за известно време, гледах си моя живот. Наскоро обаче пак я потърсих и ми каза стига си се оплаквал ще подам жалба в полицията. А аз просто и казах че мина много време откакто изпитвам болка. Възможно ли е наистина да подаде оплакване в полицията, заради това че и съм се оплаквал от болката ми? Много съм притеснен...

Коментари

1.   Само български мъж може да потърси жена, която му е изневерила, че и да и се омилква после. Тъжна, но и смешна работа.
Какво целиш с това търсене? Да се съберете и пак да ти слага рога? Да те съжалява?
Самият факт, че те заплашва с полиция, трябва да ти показва за каква страдаш и ревеш. Ама и това те радва по някакъв странен начин.
Най-вероятно нищо няма да направи.

2.   Бе как се притесняваш за такива глупости.. Каква е тая жалба, че си й казал, че те боли. То тя трябва да се притеснява, че ще се изложи пред всички, казвайки, че е изневерила

3.   Разбира се, че може.

4.   Защо се оплакваш? Какво ще постигнеш? Защо искаш да те боли? Защо си го причиняваш? Не е ли по- лесно и по- здравословно да я пуснеш от ума си? Тя не те иска, просто го приеми и продължи. Еххх, пусто его... от теб и твоя избор зависи ще те "боли" ли, колко дълго ще те "боли" и т. н., ти решаваш. И запомни- никога не се оплаквай, не мрънкай и не мисли лошо за другите. Носиш отговорност само за себе си, собствените си мисли, чувства, желания и действия. Ти си ги избираш, те не зависят от никой друг.

5.   Не искам да те обиждам, но си мухльо. Нямаш ли достойнство и уважение към себе си? Тя ти е изневерявала, зарязала те е заради друг, а ти и си обаждаш да ревеш че те е наранила. Какво очакваш да постигнеш с тези обаждания? Да се върне при теб и отново да почне да те мотае? Стегни се. И споко, полицията не се отзовава при къде-къде по-сериозни жалби, няма да тръгнат точно теб да търсят.

6.   Не. И да опита, ще е без основание и отива директно в коша.

Авторе, проблемът е, че страдаш по откровена курва.

Нали знаеш - клин клин избива!

Ж31

7.   Просто не я търси повече и няма да имаш проблеми

8.   Автора: Знам, че не е правилната, но не искам правилната, искам само нея, не мога да погледна друга.

9.   Автора; Между другото всички познати я защитават, че имала право да ме замени с друг мъж, щом така е решила и грам не трябва да се съобразява с моето страдание.

10.   Това, че си "притеснен" обяснява защо те е зарязала. Просто в нейните очи си мухльо! Стегни се малко - забрави за пачаврата и се дръж като мъж със следващата.

11.   То че няма защо да се притесняваш от полиция, няма. Обаче трябва много сериозно да се замислиш за избора си на жена и за приоритетите си. Тя ти е изневерила, нарекла те е прост тъпак, а ти ходиш да й се жалваш колко те боляло??? Тегли й 1 майна и не се занимавай повече. Направила ти е най-добрата услуга като те е зарязала.

12.   Може да подаде всякакви жалби, но ако е за това, че два пъти си и писал и то период от 6 месеца, трудно ще бъда уважена тази жалба.

13.   Искал само нея. Защо ли не ме изненадва, че искаш жена, която кръшка?

14.   Автора: Въпросът е, че тя беше целият свят за мен, не мога да погледна друга, даже и да искам.

15.   Ти може да я искаш, но тя не те иска и няма да те поиска никога. Приеми го.

16.   Ужас какви мъже има лелее. Ти си позор за мъжете. Не заслужаваш уважение. Затова те е сменила с друг. И е права.
Браво на нея. Отървала се е от един глупак. Жените не искат такова същество като теб. Дано да се оплаче в полицията та да те оправят те.

17.   Те жените за какви ли не глупости отиват да подават жалби тям, та за това няма да отиде... Аз затова съм щастлив ерген и ги прекарвам през леглото ми само за 1 нощ и на сутринта им бия шута, за да не ми реват и създават излишни драми.

18.   Момко, пиши я умряла и не се занимавай повече с тоя бардак. Тя ти слага рога и те нарича тъпак, ти рониш крокодилски сълзи!?

19.   Нямаш право да и досаждам повече, щом тя не те иска в живота си. Естествено, че ще те заплашва с полиция като си такъв навлек.

20.   Авторе, ти си като децата, които тропат с крак и викат: искам. Ако си на 15, мога да те разбера. Искаш, но не става, трябва и другата страна да те иска. Порасни и приеми, че нещата не винаги стават така, както искаш.
Всъщност ти е направила услуга, че те е отървала от себе си. Не ти трябва такава, въпреки че сега не го осъзнаваш. Един ден ще се плеснеш по челото и ще кажеш: къде ми е бил умът!

21.   14, ами не поглеждай друга.
Явно една жена като изневери става по-ценна и затова така се тръшкаш.

22.   Не мога да разбера защо такива с гладки мозъци като теб гонят някакви, които в трезвите си мисли никога не са си представяли, че могат да бъдат жените им. Или ти си искал жената ти и майката на децата ти да ти изневерява. Питай всички твои приятели: Хора, само аз ли искам жена ми да е еди коя си общата?
С твоите безполезни движения за теб съотворяваш поредната, която ще се мисли за рожба с кралско потекло. ТИ ЛУД ЛИ СИ???

23.   Не няма

24.   Иди на психолог по-добре. Че като чета ми става лошо от такива като тебе, и да наистина си прост тъпак.

25.   Тя му вика че е прост тъпак, той продължава да я търси? Със сигурност знаеш че нищо няма да се промени и няма да се съберете пак. Освен ако тя не изпадне отново от клона. На нея в главата й е да си намери по-добър от този в който е в момента. По същия начин по-който те е ползвала теб.

Това което търсиш в момента е загубеното си достойнство. Няма да го намериш в миналото. Със стари курви, нов бардак не става