Мисля, че приятелят ми ми изневерява
Здравейте, за първи път пиша тук, но наистина не знам какво да правя. Ужасно съм отчаяна.
Момиче на 23 съм, ще пиша направо понеже не ми се увърта. Откакто сме заедно с приятелят ми никога не ми е давал поводи за съмнение, грижи се за мен и е наистина перфектния мъж. Заедно сме от 3 години, дори правим опити за бебе. Много го обичам, той е най-добриятел ми приятел, мъж и любовта на живота ми.. или така си мислех до преди 2 дни. Става въпрос, че видях скрито клипче в галерията му, което е +18, вижда се само лицето на момичето. Мъжът не се вижда, но всички факти водят към едно нещо.. изневяра.
Моля ви, кажете ми как да постъпя, как да подходя и да му кажа, че знам за клипа.
Наистина не ми го побира ума това нещо и съм много объркана. Не искам да го загубя, но и не мога да живея в лъжа.

Коментари

1.   Наемаш дедективи, малко скъпо излиза, в ден, в който всичко сочи, че може да изневери. Дори да не се уцели деня, важното е да се преструваш на разсеяна, докато не са на лице фактите, за да не стане предпазлив.

2.   е не можеш ли да разбереш по пишката дали е твоя мъж?

3.   Защо мислиш, че лато има клип става въпрос за изневяра?
Макар че бих го попитала какво прави този клип в телефона му?

4.   Какво бебе, щом ти е ниво на приятел.
Дали не е от предишни връзки, сигурна ли си че е той?
Той на колко е?
Вие не сте от много време заедно, за да търси друга

5.   Ами може да е свалил клипчето от някой порно сайт. Ти защо му ровиш в телефона?

6.   Бебе се прави със съпруг, не с приятел.

7.   Направи същото, което е в клипа и така ще се сети че знаеш.
Иначе от кде си сигурна, че клипа не е от преди да се запознаете?
Освен това, щом се вижда само лицето на момичето, можем да се досетим за какво става дума - не го приемай чак толкова сериозно.

8.   Номер 3 съм - искам да добавя, че е супер тъпо на приятелите си да им раждате деца. Деца се раждат на съпруг! Какво бебе те гони??

9.   Питай го, така ще знаеш с точност как стоят нещата и какво да правиш от тук нататък.

10.   Клипа с негово участие ли е?

11.   По принцип не е задължително да е той на видеото, мъжете си пращат поднобни неща един на друг, пък и за никого не е тайна, че и като са във връзка си гледат порно и други жени. Въпросът е защо изобщо го пази. И след като сте заедно от 3 години не позна ли дали е той на видеото? На твое място бих го питала директно, но пак нямаш гаранция, че няма да излъже.

12.   Ех, това ровене в чуждото лично пространство....
А ако е даунлоуднато, защото го кефи? А ако е старо гадже и си има спомен? Ами ако той се разрови в твоите неща? Така и така вече си го напраеила, питай го...

13.   От авторката, благодаря Ви за съветите. Попитах го, оказа се, че клипчето е на известна инфлуенсърка(която не знаех). Така де, свалил е клипчето от интернет. Явно доста съм го развеселила с моята, , руса’’ постъпка. Хаха.
За останалите, темата беше съвсем различна от това да ми давате съвети, кога трябва да имам деца и от кой, супер грозно и невъзпитано е според мен. Защото не знаете здравословното състояние на отсрещния човек, на който са му казали, че може това щастие да отнеме години. Благодаря Ви, но това мнение не съм го искала. Запазете го за Вас!

14.   "Момиче" на крехката възраст от 23 години, което прави опити за бебе с човек, с който няма брак. Ти нормална ли си, ма?

15.   6, един подпис какво ти решава? Абсолютно нищо. Сватбата е за суетата на булката. С тия пари за една сватба в България ще се ремонтира жилища и гледат бебета, вместо да се пръскат пари на вятъра. Ама осигурявали сте се били: осигурявате се, вятър! Нали всичко един ден отива при децата и от двете страни? Плюс това за много документи ще се иска подпис на съпруга или съпругата, както и може да наследиш доста кредити и дългове. Една жена, която не е имала съпруг по силата на документи може да съжалява единствено за роклята. 6, много като те видях с мисленето, че деца не правят без сватба. Или на 30 са без деца (съответно и без сватба) или тепърва ще им се раждат. Има съвместно съжителство, когато ти се роди дете разбира се, че не е от приятел, но от това, че не е от съпруг не бива да се комплексира никоя, защото някои си ги изгледаха, децата докато други стигнат до мечтаната сватба или доста жени отхвърлиха свестни мъже по пътя си, мъжете си имат деца, а онези тепърва след сватба 30 чакат дете. Лично мнение.

16.   15, не е баш така. Ако няма подпис, трябва детето да се припознава. Все едно жената е забременяла от първия срещнат и той по милост си признава детето. От него да мине. Той така може да нацвъка 2-4 деца от съжителства/приятелки и на нито една да не предложи. И я го припознае, я не. Я духне след седмица, я не. Кое ще го накара да го гледа? Че е биологичен баща ли? Т. н съжителство е изгодно за мъжа. Жената се подлъгва колко е обичана, колко е уважавана, пък Приятелят не ще да я направи законна жена. Раждат така само наивни идеалистки.
Ако е кръшнал, не е сериозен партньор. Да го разкара.

17.   От авторката: Успокойте се, сватба ще има. Не мога да повярвам, че успяхте да изкривите историята ми хаха. Да сте живи и здрави!

18.   17, и ще си поредната, обвързала се с кръшкач.