Търсили ли са ви след такива думи
Жени, казвали ли сте на някого с когото не сте били в дълбоки отношения, че повече няма да стане нищо, че няма да се виждате и все пак да сте го потърсили в последствие или да сте се срещнали и нещата да са се оправили. Моментът е, че или вече е претръпнала или беше емоционален изблик, заради всичко случило се преди това. Знам само, че не сме си безразлични и два пъти вече е казвала нещо подобно, но си е променял мнението сякаш, но каза че вече не вижда смисъл.

Коментари

1.   Не. Счупеното не се лепи, нито доверието се възстановява.
Защо ти е да те търси и да си резерва? Аз така го разбирам- хем не те иска, хем не те пуска окончателно. Няма смисъл. Или сме заедно, или не сме. Няма нужда от търсене след време и кухи извинения. Да си резерва е ужасно кофти, независимо кой пол си.
Два пъти те реже и ти седиш. Защо? Или иска някаква промяна и не я вижда. Щом не вижда смисъл, се отказваш.

2.   Не може ли да напишеш ясно каква е случката, за да получиш адекватен отговор?

3.   Да, казвала съм го като ми се е правило секс бързо и лесно. Всичко може да се каже, гледай действията.

4.   Изживял съм всичко човешко, видял съм всичко и за това те съветвам да не влизаш в този порочен кръг.
Знам че на цял един пол няма да му хареса, обаче с прости женски, които не знаят какво правят и ходят там къде духне вятъра, не чакай логика. Пък да се надяваш че някоя такава ще се върне и ще ти стане ужасно яко си е направо халюцинация от твоя страна. Ще е 2 дена супер, после пак ще видиш простотията и, айде година две бива, ама цял живот така, ад не ти трябва. Знаеш ли колко мъже се насадиха в такива схеми и колко мъка има по тази земя.

5.   Да, имах такъв случай с една бивша. Бяхме скъсали, видяхме се случайно 1-2 пъти, в които ми каза, че наистина е било край, как съм тегав и т. н. и 2 седмици след втория път ми звънна. Опитах се да ѝ дам шанс, но като добрата стара притча за маймуната и новия клон, докато ми говореше сладки думи зад гърба ми се заграждаше с друг. След някакво време тръгнаха заедно, така че внимавай. Това с обаждането след време е капан. Ако ти звънне просто ще те използва за да не е сама, ще ѝ повдигнеш самочувствието и така ще ѝ бъде по-лесно да си намери новия, докато тебе те разиграва с тъпите си филми. Така, че ако ти звънне не се радвай, а внимавай. Даже не вдигай. Ако ме питаш дори я блокирай. Ще те използва като асансьор, с който да се качи на горните етажи.