Тъпа ли съм, че го поканих да излезем?
Срещам се с един мъж от известно време.
Виждаме се почти всеки ден по моя инициатива.
Вчера го поканих до излезем, отговори ми с "ще видим".
Казах му "ако не ти се ходи, просто ми кажи".
Той след това написа "ей спри се, чу ли"
Тоест, че го дразня, аз така го разбрах.
Е, питам сега... какво ще рече "ще видим"?

Коментари

1.   Че няма интерес към теб. Ти инициираш срещи, защо? Ако имаш самоуважение- спри да го търсиш. Очевидно е, а ти тема пускаш.

2.   Означава, че няма интерес. Явно се виждате достатъчно често, ако е всеки ден.
Съветвам те да си намериш друг, който има желание да се занимава с теб.

3.   Не желае

4.   Може пък да е на работа, знае ли човек по колко часа работи! Използвай почивните дни, тогава е най-добре. Имам и въпрос: Виждам, че имаш голямо желание да излезете и да се виждате. Предполагам, че искаш да го опознаеш, защото много ти харесва и визуално и имаш намерението да се получи между вас сериозна връзка, така ли е?

5.   Значи, че сато му дойде кефа, тогава. Иска да го сваляш като жена. От модерните, изнежени, които искат да са ухажвани.
Не се занимавай, ама изобщо. Няма интерес.

6.   Ми ако постоянно го обременяваш с приказки и очаквания, много ядно че ще го натовариш.
Поведението ти показва, че са те зарязвали доста кофти, от което е и това бързане.

7.   Ще рече, че няма да го видиш повече! Ти си го подплашила с това твое мъжкаранско поведение, ти да го преследваш него, вместо той теб. Трябва да е обратното. Това активно, агресивно поведение не е нормално за жена, и ако аз бях на неговото място, щях да настоявам преди да встъпим към какъвто и да е контакт на живо, да отидем заедно на гинекологичен преглед, ей така профилактично, за всеки случай, че вече в тия несигурни времена не се знае...

8.   Означава, че не те харесва и иска да го оставиш на мира завинаги.

9.   Ще рече че, вашите женски номера сега ви се прилагат на вас. Да видите как е. Като ви казват ще видим и тем подобни оправдания. Не е много готино нали? Но вие го правите постоянно и вие сте ги измислили тия номера. Евала на пича!

11.   Ако няма какво да прави , тогава .
Не се занимавай и ти му отговори така

12.   Ще видим значи, че има и нещо друго и ако може, с кеф ще излезете. Спри се да си мислиш глупости, очевидно би излязъл с теб.

13.   Размотава те, това означава.
Някои мъже не знаят какво искат.
Реват, че са сами, но се дразнят, когато им отнемеш инициативата.
Спри да му пишеш. Изчакай. Ако няма среща днес или уговорка за среща в близките два дни, престани да му пишеш.

14.   По-добре се занимавай с мъже, които проявяват интерес към теб. Този може и да се прави на интересен, за да тичаш след него. Вече почти всеки мъж е разбрал, че жените налитат на дърпащи се мъже. И дори и вие да знаете това, пак продължавате да тичате към такива.

15.   Какво значи "срещам се с един мъж"? Ако е само за секс, не очаквай повече. Ясно ти е показал, че няма интерес

16.   Явно човека не иска да е с теб.

17.   Означава, че тия неща не се правят със съобщения.

18.   Ми значи, че няма особен интерес, но и не иска съвсем да те отреже, за да те запази на резервната скамейка. Ако наистина те харесваше, щеше да се съгласи или да кажем че е зает, но може да излезете примерно на следващия ден.
Не му предлагай повече, ако има интерес, сам ще те потърси.

19.   Ами стига си го канила ако не се сети за тебе повече, ясна е работата.

20.   Значи, че е време да спреш да се занимаваш с него. Ако имаше желание да се видите или той директно щеше да предложи или да ти отговори категорично положително без да оставя въпросителна у теб.
Съпругът ми например докато сме заедно веднага ми предлагаше кога да се видим. Не ме е оставял да се чудя кога пак или дали ще се видим. После станахме неразделни. Никога не е казвал "ще видим" или "спри се". Дже и късно е идвал да се видим. Което ки напомня колко много го обичам. Ох, малко се отплеснах, но разбра какво имам предвид.

21.   Че няма интерес

22.   Според мен не те смята за привлекателна. Може и да го е срам да излезе с теб. Но тъй като няма много опции те държи за резервен вариант. Ако иска да се виждате само нощем или някъде само двамата. Значи не иска нищо сериозно. А само да освободи натрупаната сексуална енергия.

А другия вариант е да те харесва, но просто да прави тия игрички топло, студено за да те накара да се влюбиш в него. Ама най-вероятно не е това тъй като както и жените така и мъжете.

Ако ни покани Анджелина Джули веднага ще си довлечем задника и ще оставим всички други неща на заден план нали? Жените биха направили същото ако ги покани Брат Пит. Давам този пример, за да потвърдя един български лаг, който гласи " Никой не бяга от хубавото".

Не искам да прозвупа грубо, но според мен това е самата истина.

23.   Поканите за излизане и към мъже но и към жени трябва да са по следната схема - Аз ще ходя на еди коя си постановка (концерт, кино, опера, дискотека, събитие, планина, ски, карам колело в парка и т. н. ) ти искаш ли да дойдеш с мен". И ако е толкова глупав(а) да откаже, казваш еми добре, и продължаваш разговора с него(нея) по-други теми все едно нищо не е станало.
Естествено за ходенето трябва да се подразбира че си сама, а не че ще ходиш и с още три приятелки, 4 бивши гаджета и 5 бивши случайни тъпкача. Ако изрично те попита кой още ще дойде, казаш никой просто обичам да го правя това нещо и това е.
Един път може и да откаже такова предложение, но след като премисли един ден, още на следващото твое такова предложение ще приема без да се замисли. И си готова.

24.   Авторката е до всички,

Сега ми каза "ако искаш в петък". Тоест се отложи.
Ще видим какво ще стане.

25.   Не сте тъпа, но сте доста напориста. Ще го подлудите тоя човек. :) От друга страна, има мъже, които не знаят накъде да поемат и явно им трябва такава жена - да ги командори и строява.

26.   Отправила си поканата веднъж, сега е негов ред. Не настоявай повече и изчакай (но не безкрайно! ) да видиш какво ще предприеме.

И за мъжете важи.

Не е тъпо да каниш, как иначе ще се запознават, комуникират и обвързват хората, ако никой не прави първата крачка, за да не го помислят за тъп, отчаян, има страх от рязане и прочие. Ще се стоим вечно сами, ако никога не пробваме.

Ако няма нищо отсреща, е, кофти тръпка за самочувствието и толкова. Поне си опитала.

27.   Авторке, най-вероятно нищо няма да стане. Ако беше сериозен, щеше да те пита кога си свободна, да предложи час, място. Да обсъдите къде и кога. А това:" ако искаш в петък" звучи много мъгляво. Все едно от него да мине.
После жените били виновни. Ами не са, просто нямат избор.

28.   Мястото е ясно, часът не е, но той не е от града, така че ще е след работа.
Ама да, определено е мъгляво, но поне не е отказ... защото миналата година ми отказа с "сега не е моментът да се забавляваме".
Не знам и аз, вече една година ми върти номера, ама не ме и оставя де.

29.   В кой град живеете (или по-точно къде ще се срещнете). Петък е добре за повечето хора, вечер, ако са на работа. При вас какво е положението?

30.   28, щом не е от града, значи може да си има някоя там. Във всеки град по някоя. Не те оставя, защото получава внимание от теб и го ухажваш. Получава облагите под формата на внимание, галене на егото, търсене и ухажване. Толкова е просто. Не си втълпявай, че те харесва, само ти ще страдаш после.

31.   ""Тъпа ли съм, че го поканих да излезем? "" Не, не сте тъпа. Вие сте добричка, наивна, нежна душица, богата чувствителност и внимателна. Обектът на Вашето внимание е просто простак, предполагам остриган нула номер, както някога нас ни стрижеха при постъпване в казармата. Той не е достоен за Вашите чувства и внимание. Не Ви трябва този лигльо, намерете си умно и четящо момче, има такива. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

32.   Отлага, за да не те разкара директно, ами сама да видиш знаците, че не те харесва. На какво се надяваш? ! Спри се, момиче, олекваш.

33.   Разбирам, че си влюбена, но стига му се слага, той явно не е влюбен и го приеми. Харесва ли ти да си просиш срещи? Насила няма да стане. Умната следващия път.

34.   Излязохме на среща.