Нищо не ми помага да я забравя
Здравейте на всички. Бих искал да опиша ситуацията, пред която съм изправен. Вече мина много време, откакто не мога да я забравя. Наскоро бях в нова връзка, но не се получи, в началото имаше тръпка, но после след няколко седмици отново започнаха да си мисля за старата. Няма как да си я върна, тя е песимист, че няма да се получат нещата и отказва да ми даде шанс. Всички хора се отрекоха от мен, понеже не намират за нормално това че не мога да я забравя и ме наричат с всякакви епитети.

Коментари

1.   Много станаха темите от мъже страдащи по своя тръпка. След като си осъзнал, че искаш Нея-не слушай кой какво казва и разни соц. мнения, само могат да те объркат и да се въртиш в собствен кръг. Връзката е работа. Но се свържи реално с нея и искай нов начин на развитие, като вече осъзнати и давате всичко най добро от себе си. Иначе това с многото риба в морето всеки е знае.

2.   Ти не си нормален.
Спри да пълниш сайта с твоята драма.

4.   Ами направи така да е оптимист

5.   Ми не лъжи жените, а си стой сам. Никоя не е длъжна да те утешава и да е заместител. Такива сте адски нагли.

6.   От автора до 1: благодаря за съвета, лошото е че тя е труден човек за убеждение, но в същото време не мога да я забравя по никакъв начин...

7.   Аааа, разгеле- 8 тема за страдащия Ромео! Добре, че Мода не я пропусна и нея.
Няма как да забравиш нещо изведнъж- нито си в кома, нито си с деменция. После- всеки ден пускаш тук тема, а на близките си досаждаш- т. е ти си захранваш налудността ежеминутно. С новата свалка не знам какво правиш, сигурно си раздвояваш личността.
Не знам, толкова ли е сложно да разбереш, че не си желан от Жулиета. То, е ясно какво впечатление си произвел в нея. Второ- да спреш да намилаш на околните. Дори и да искат, няма как да върнат изгората при теб.

8.   Не можеш на сила да я накараш да те заобича отново. Аз също бях в твоето положение, но си дадох време. Смених обосновката и нагласата си. Изживях си мъка сам и след това бях готов за нова връзка. Сега съм със страхотно момиче. Като не иска да е жива и здрава и всичко най-хубаво. Ти ще си намериш нещо по-добро.
М 25

9.   Само бих те посъветвала да не залъгваш други жени, докато не си преодолял напълно бившата си. Непочтено е и е проява на слабост. Нито пък друг човек може да ти бъде лекарство. Тези неща се преработват самостоятелно. Вероятно обсебен от собственото си наранено его, не си даваш сметка как можеш да нараниш друг човек, заблуждавайки и себе си и нея, че изпитваш любов. Това може да е много чувствителен човек, на който да му разбиеш вярата в истинските чувства, да не може след това да се съвземе и да се довери на друг. Трупаш си лоша карма, използвайки други хора за утеха без реално мислите и сърцето да са ти към тях. За това човек трябва да е доста емоционално интелигентен и осъзнат, за да не си позволява такива игрички, колкото и да не се чувстваш добре не е това начинът. Казвам ти го от първо лице, бях използвана от един мъж, за да преодолява бившата си и който много умело го е прикриваше, за да събуди чувства у мен и да гали егото си, че е обичан. Още не мога да се възстановя напълно от това лицемерие вече година и нещо, след като сложих край на този фалш.

10.   Смени си подхода, ако имате желание ще се потрудите да ви се получи. То надругите живота да не им по мед и масло. Всеки минава през трудности.

11.   От н1 до автора:И аз се смятам за трудна жена. Но това напъване няма да ти свърши работа. Не ти знам отношенията но щом като не можеш да я забравиш значи я обичаш искрено. Това и го покажи с действие към нея , че искаш общо начало и изправяне на грешките. Щом като я има любовта всичко е възможно. Бъди последователен, тактичен много търпелив за да осмисли поведението ти , че може отново да и бъдеш нейния любим човек. Не се хаби да се жалваш тук. а бъди настоятелен там където ти е любовта. Айде кураж:):)

12.   Номер 1, не са многого мъжете, които ги пускат, а ги пише все един и същ. Маниак.

13.   Пиши й и бъдете приятели.