Съмнявам се в него
Здравейте. Искам да споделя нещо. С приятелят ми сме от две години заедно и всичко е наред Разбираме се, , помагаме си и т. н. С 10 години е по-голям от мен.
Работим на едно място и честно казано сме нон стоп заедно с изключение на съботите, когато той ходи извънредно да работи.
Запознахме се с него в сайт за запознанства. Няма да крия че и двамата сме ревниви, но аз като че ли повече :).
Няколко пъти се случва да ми пишат във въпросния сайт, в който се запознахме (но аз не отговарям) и то в негово присъствие и той се дразни, а аз принципно не отговарям и заради неговото подрязване се отписах само и само да няма разправий.
Мина се известно време и една неделя както си спеше през деня и аз виждам, че на телефона му е сайта alo. bg и там обяви на платени жени. Аз бях направо втрещена и го събудих плачейки.
Той ми каза "А ти защо влизаш в онзи сайт в който се запознахме" Аз непрекъснато му обяснявах че НЕ ПИША с никой а той ми каза "Видя ли сега какво е?? "
След този случай (минаха вече 3 месеца от тогава) аз постоянно се съмнявам в него той да не продължава да влиза в сайта. Влиза в wc всяка сутрин уж "да си проверявал facebook" но знам ли? Дали не влиза в сайта за компаньонки да им пише?
Не знам.. искам да му имам доверие и да спра с тези съмнения че той пише с проститутки :(
Моля, дайте ми съвет!

Коментари

1.   Ами НЕ СИ ПИШЕ с никоя! Но теб те гложди, имаш съмнения, нали? Щото защо иначе да е в този сайт?
Видя ли сега какво е?
С други думи - не прави това което не искаш да ти правят и на теб. Обратното си е чисто лицемерие.

Между другото, да ти е идвало на акъла че го е направил нарочно, именно за да ти покаже как се чувства когато ти си в онзи сайт и ти пращат съобщения? Не вярвам да смяташ че е толкова прост да си остави телефона с отворен именно тоя сайт, и ти случайно да го намериш и да го видиш....
Или смяташ че мъжете са изключително глупави и не разсъждават над тия неща, не могат да създават изкуствени ситуации за да си тестват приятелките? ... Сякаш това е запазена хитрост само за жените... доста наивно мислене.

2.   И двамата сте съмнителни. Хора във връзка, а единият зяпа компаньонки, другия-сайтови за запознанства. Не е нормално.
Явно и на двамата нещо ви липсва във вашите отношения.

3.   Ма ти верно що влизаш в сайт за запознанства след като имаш връзка? К**венски истории - казвам ти го като жена.

4.   Не можеш ти да му казваш какво да прави или не прави, той е това, което е. Ти избираш да останеш с него или да си тръгнеш. Тук проблемът е не той какъв е, а ти как избираш да се чувстваш и мислиш. Ми и ти си била в този сайт, какво да си мислим за теб? ! Имаш проблем със самочувствието и въобще си емоционално нестабилна, т. е. не ставаш за връзка. Опитваш да го манипулираш и контролираш, нищо че и той не е цвете за мирисане. От какво те е страх? Само страхливците се опитват да контролират други хора.
Моят съвет е да го разкараш, да отидеш на добър психолог, да се поосъзнаеш и чак тогава да си потърсиш нов приятел, но не от тъпи сайтове! Действай! Успех!

5.   Проститутки не си губят времето с писане. Като цяло и двамата не се наред - уж сте заедно, пък цъкате сайтове за запознанства. Явно ви липсва нещо в отношенията

6.   Влиза, да и доста тъпо се е измъкнал. Ти защо му вярваш, чче това е да ти го върне?

7.   А да се върнем на съществения въпрос – защо, след като си срещнала любовта, си продържила да влизаш в този сайт? Заради мъжкото внимание; за да имаш план Б; за да го накараш да ревнува?

Когато обичаш някого, сърцето ти принадлежи само на него и той за теб е целият свят, „само и само да няма разправий“ – еми то така... Ако го беше почувствала отвътре, щеше сама да се сетиш да се отпишеш.

8.   Зарязвай го веднага, най вероятно вече ти е изневерил с няколко и не си му интересна

9.   Станало му е неприятно, че си била още в сайта за запознанства и ти е дал урок. Ефективен.

10.   Не е точно така. Когато един мъж има любовница или приятел, с една дума прави секс извън семейството, но не с проститутка, а примерно с колежка, той се старае в къщи да е любезен, да е отзивчив, да прави комплименти и да оказва дребни знаци на внимание на съпругата си. Той не променя навици, лексика, старае се по него да не се забелязват никакви биологични следи. даже на директен въпрос ще отговори премерено и внимателно, без изненада, обида, все едно е нещо делнично. Понякога може да откаже секс, ако скоро преди няколко часа е правил секс с приятелката си и това не е, че не може, а за да не се окаже, че те двете със съпругата му може да имат някаква биологична несъвместимост. Може да го направи с презерватив, като сподели, че го прави с него, за да е по-дълго. Но никой мъж даже и на полиграф да го подложите не би трябвало да покаже отклонение. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

11.   Влез в сайта kovri. info и ще разбереш много за това какво вършат мъжете зад гърба на гаджета/ жени. Обсъждат супер подробно впечатленията си от ползването на проститутки от alo. bg. Нямаш и на представа колко много им ползват услугите. Според мен ти е приложил тактиката " атаката е най-добрата защита" За да не се усъмниш, се е оправдал с теб. Щом казваш, че по цял ден сте заедно, значи няма много време и опции за странични свалки и гледа да удари нещо на бързо за половин, един час. Повечето, за да не бъдат хванати, ползват бърз секс с проститутка. Имаше един, който обясняваше, че търси някоя за рано сутрин- преди работа или в обедна почивка или в някой друг промеждутък, който няма да се набива на очи. Повярвай ми за такава изобретателност става въпрос когато трябва да шавнат, че идея си нямаш. Наблюдавай го по-внимателно, без да се издаваш и ако повтори му бий шута. Явно си му поомръзнала.

13.   А как ще спи спи с въпросната, като ние с него живеем заедно и сме нон стоп така. Тоест, работим на едно и също място, прибираме се заедно.
Къде е тази "възможност" той да ми изневери с такава?

14.   Аз за първи път чувам проститутка да си пише с мъж.
Те са доста директни. Времето им е пари.
Здравей, много си хубава.
Здравей, 100лв на час.
Нещо такова е писането с проститутка.

Ако има любовница или е влюбен в друга и друга е влюбена. Там вече е друго. Ти ще заспиш, той ще стане да пикае и ще ѝ пише: лека нощ, липсваш ми. Ти ще отидеш на кафе, той ще ѝ звънне и ще отиде при нея. Ти ще се завъртиш нещо вкъщи, той ще изхвърли боклука и ще ѝ се обади.

Във вашия случай - не мисля, че става дума за изневяра. Човекът може просто да си гледа провокативни жени.

15.   Е надали сте по 24 часа, 7 дни в седмицата нон стоп заедно. Все някога не е ли отивал за час, два някъде сам? ! Я на пазар, я да се види с приятел или роднина, или на спорт. Винаги може да се измисли някаква схема. Не ми казвай, че и до тоалетната ходите заедно. Ще ти дам реален пример, споделен ми от мъж: разправяше ми за негов приятел, който един ден го извикал да се видят и го помолил, понеже искал да ходи на курва и жена му да не разберяла, да лъже, че уж били заедно за някакви инструменти по магазините. Така че, на мъж вяра да нямаш, повечето са шушумиги.

16.   13, има платени проститутки за 30 мин., дори 15 мин. Да отиде някъде веднъж час и половина с пътя и готово. Мъжете станаха изобретателни и рядко им се занимава с любовници, освен ако не са влюбени в тях, които са разходи, проблеми, а и на всичкото отгоре почти винаги ги издават на жените им като се скарат. Това да работиш и живееш с мъжа си според мен е грешка, защото си писвате. Думата ми беше за проститутките, често дори за 15-30 Мин. за тези, които нямат пари, време или и двете. Ако иска ще изневери, ако ще да сте дупе до дупе денонощно, веднъж ще каже, че отива до някой мол да разгледа вие ще седите в очакване, че иска нещо да ви купи да ви изненада, той ще се върне не си бил избрал нищо и в това време ще е изневерил. Не всеки, но много често ако мъж си мисли, че няма никаква възможност да го хванат, а проститутката няма да го издава, защото й трябва клиент, любовницата ще го издаде. Ако искате данни за проститутки, те уговарят часове във Вайбър, търсете следи там. Както и номера може да е записан уж с името на някой колега, търсете го в търсачката ако изскочи в ало. бг ето готово те там се рекламират

17.   13 - Ами защо го подозираш тогава? Пишел си бил, гледал бил... А пък ти какво търсиш в сайт за запознанства? И двамата сте съмнителни.

18.   13, мъжете винаги намират начин. Я излизане с приятели, я мие колата примерно. Я отива да види родители, някой роднина. Я отива до магазина. За всичко си има начин.