Не иска връзка
Познавам я от седмица, но въпреки това я харесвам. Казах и го, но тя ми отговори, че не иска връзка. По принцип се влюбвам много рядко. Харесва ми, че е добра и мила и никога не обижда, за разлика от някои други жени.

Коментари

1.   Не иска връзка = не иска връзка с теб.

2.   Не иска - не иска. Преминавай нататък. Не се обсебвай.

3.   Не иска с теб.
Малко я и познаваш. Избутайте месеци и тогава се прехласвай. Виж я ядосана, пияна, недоспала, гладна. Много е лесно за среща да се преструваш, и ти и тя.

4.   Еми нищо не можеш да направиш. Щом тя не иска, приемаш и не досаждаш повече. Има я вероятността с теб да не иска и да е гактична. Каквото и да е, си е нейно си решение и трябва да уважиш и приемеш.

5.   Примири се. Отдръпни се.

6.   Може наистина да не иска връзка, а може и да иска, но не точно с теб. И в двата случая обаче ти не можеш да я накараш насила

7.   За съжаление когато мъж или жена не иска връзка обикновено не иска връзка с теб! Съжалявам, но общо взето е това.

8.   Може би не иска връзка с теб, не че не иска. Време е да продължиш напред, няма смисъл да си губиш времето с нея, освен ако не искаш да сте просто приятели

9.   Не те харесва на външен вид. Тя още не те познава въобще, какво друго да я отблъсне?

10.   Много знаеш дали не обижда. Познаваш я от седмица.

11.   И аз съм казвала такива неща, когато не искам конкретен човек.

12.   Автора : тя ме блокира без причина, а рядко се влюбвам и това ме безпокои

13.   Каква връзка очакваш, след като я познаваш само от седмица? За къде си се разбързал? На нейно място и аз щях да се стресна от толкова напористи мераци за връзка и да те отсвиря.

14.   Не те е блокирала без причина, а защото си продължил да досаждаш. И какво като се влюбваш рядко?

15.   Опознай я, така ще прецениш желаеш ли с нея хармонична връзка с приятно развитие.

17.   От автора : До 14: едно момче я помоли да ме блокира и тя го послуша

18.   Има друг Ебач - приеми го.