Не мога да понасям жените
Как се справяте с приумиците и малоумщините на жените? Питам ви вас мъжете? Лично аз просто отдавна не мога да ги понасям! Това са постоянни емоционални изблици, смяна на настроения, лъжи, сръдни и т. н. Постоянно се опитват да ти се качат на главата и да те впрегнат за нещо в техен интерес. Дали да им даваш пари дали да им свършиш нещо друго трето или пето. Мрънкащи, дразнещи, изнервящи. Постоянно ми драматизират за глупости.
Честно ви казвам не мисля, че вече бих могъл да живея с жена. Живях с няколко досега и когато се разделяхме направо психически се разтоварвах, че няма повече да търпя и секунда това емоционално нестабилно и неуравесено същество! Ще кажете такива ги намираш ами не е вярно! Нали гледам мъжете приятелите ми около мен. Говоря за нормални мъже, а не разни наркомани и хазартни типове. Та те търпят ужасен тормоз само и само да имат там жена до себе си! Е да, ама аз не мога, имах досега четири психопата и повече не мога и не искам. Та вие как се справяте търпите ли или може би сте намерили нормални хора от женски пол до вас?

Коментари

51-100 от 182

55.   Браво на автора, че решил да пиши така. Едва ли има нещо не казано по темата, но разбирам го човека ама такава е природата на мъжете - да търси жена. Друг е въпросът дали съзнава за какво точно му е освен да му народи деца и то дано да са от него, че след години става страшно ако има съмнения. Ама в един момент хормоните намаляват и на човек му писва и спира. Още повече като вижда каква деградация е около него. Така че спокойно, скоро ще престане въобще да ти пука. Междувременно ограничавай контактите си жени до минимум. Когато се налага обличай се хубаво и отказвай с усмивка всякакви молби и предложения. Също така избягвай комуникация с мъже тип 'нормита' които често имат синдром към необвързани нещо средно между завист и неприязън. Абе с една дума, живота е хубав.

56.   54 е ТОП коментара! Точно и ясно!

57.   Харесваш мъже, то е ясно. Щом не понасяш жени, остана още само един пол за понасяне-твоя собствен.
Не поемаш отговорност за провалите във връзките си, все те са виновни, че не оценили такъв диамант като теб. Доброто момче на мама.

60.   Е, аз пък съм ги харесвал, винаги. Друг е въпросът, дали те са ме харесвали. Няма как да не харесам жени -роден от жена /майка ми/, отгледан от жени /бабите ми/, е в училище в малките класове ме тормозиха съученичките ми, с момчета е лесно, там се бием, за мен се грижи жена /съпругата ми понякога и дъщеря ми в по-малка степен балдъзата ми/, имам племенница с три момиченца, имам племенник с две момиченца и жена курва /разделени, но все още не са разведени/. Всичките мъже безказарменици с изключение на мен. Около мен винаги е имало жени и като правило от тях съм видял повече добро, отколкото лошо, но не винаги съм ги разбирал в емоционален план. Съпругата ми не е от емоционалните. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

61.   57 ти наред ли си с главният мозък като цяло?
Чудя се кой може да пише такива жалки простотии?
Смисъл тези които ги пишат четат ли или просто ръсят тъпотиите си, а може би е по зле и ги мислят реално!!?? Ако тези коментари найстина са от жени то вие драги жени сте дъното! Не случайно мъжете ви отбягват и ви гонят! Както един коментар спомена сега има мигрантки в нужда които ще бъдат доволни и на малкото, а вие стойте си там едни сами злобни калугерици.

62.   Е сега вече жените ще си разплетат пуловерите от мъка, че някой си там муньо не ги понасял! Смешник. Тъкмо ще има повече жени за нормалните мъже.

63.   Авторчето само си пише подкрепящи го коментари. Горкият толкова е озлобен че не вижда че има и мъже, които го съветваме да мине на другия бряг. Като баща на три дъщери предпочитам да са лизбиики или стари моми, отколкото да търпят такъв отровен тип. Не е живот с мрънкач, може здрав човек да разболее. Авторе има един скеч с Руслан Мъйнов в "Комиците" - вечно недоволен, мънкащ и мяукащ, даже и заплатата като му вдигнаха мяукаше 'ееее, ама сега какво ще ги правя тия париииии" Та ти изглежда си същия.
м, 53

64.   ха ха - това една жена види ли доволен мъж без той да има нужда от някоя като нея и буквално полудява

66.   61, кои са тия мигрантки, които са заритали за нашенец? От някое племе в Африка ли? Рускини/украинки? Някоя неука?
По методът на изключването като не понася единия пол, значи понася другия. Или е бисексуален.

67.   Мъж на 30 г. съм. И аз не търся връзка и нямам жена до себе си, но това си е мой личен избор и не мразя жените. Просто обичам да ми е спокойно и да вземам сам всички по-важни решения. Имал съм връзки и е имало и лошо и хубаво в тях. Не презирам бившите си.
Темата е малко крайна според мен.

68.   Истината е, че този сайт, за съжаление се напълни само с неудовлетворени от живота си мъже, които се подкрепят взаимно да плюят противоположния пол. Мъж съм, но мен също ме подразни, защото такива като автора и подобните му, които му мажат ските със звездичките си, са срам за мъжкия пол. Един мъж е силен и се оправя сам, а не мрънка като дете по форумите. Едно е да поискаш съвет, защото не си попаднал на свестни хора, друго е да пишеш: мразя жените. И после се учудваш от отговорите, които получаваш. А тези, които те подкрепят по-горе в омразата ти не ти правят услуга. Ако наистина бяха толкова щастливи сами нямаше да има толкова злоба в коментарите им. Щастливият човек е балансиран. И аз съм имал неуспешни връзки, и мен са ме прецаквали жени, но съм си намерил правилната половинка. Пък и ако все такива отвратителни жени си привличах щях да погледна себе си, защото аз съм общия знаменател. Така че не само жени пишат. Има и нормални мъже в тази държава, които не смятат, че всичките им проблеми идват от някой друг. Уважавам прекалено много и майка си, и жена си, и дъщеря си, за да обвиня с лека ръка цялата женска половинка за това, че съм евентуално разочарован, злобен, и с провален живот.

69.   Аз само да изтъкна, че номер 63 който се представя като "м53", има специфичен изказ който напомня на една добре позната и не особено вменяема представителка. Която съвсем случайно има същия хаш като номер 7 (където се е подписала като "ж23"), номер 16 и номер 51. Изводите за която вече сме си ги изградили и затвърдили отдавна. Ако целта ти е била да вдъхнеш някакъв авторитет, да обидиш някого дори, определено не постигаш нищо, даже напротив. Айде, може да ти се прости, че интелекта ти не е на ниво, вече няколко пъти правиш същите жалки номерца и все те хващат. Обичаш да говориш на умалително, мислейки, че обиждаш някого въпреки, че ти самата си много по млада от повечето хора тук. Злобна си, и с това сме свикнали и не се открояваш, много сте. Когато хората ти изтъкнат доводи с които не можеш да се пребориш, ти почваш да обиждаш с абсолютно нерелеватни твои си измишльотини. Това всъщност е най добрия индикатор, че си загубила спора. Така, че не го прави - чисто приятелски съвет. Навярно това което не знаеш е, че да умееш да губиш правилно си е изкуство. Изисква се достойносто и чест. Понятия които на теб са ти чужди, щом обичаш така консистентно да прибягваш до такива елементарни и жалки тарикатлъци. Най забавното е, че обвиняваш другите в това което ти самата правиш. "Крадецът вика дръжте крадеца".

Обаче определено почваме да се притесняваме за тебе, да знаеш. Това твоето наистина не е нормално и имаш спешна нужда от помощ. Знам, че това е честа обида из този сайт ама при теб си е самата истина. Трябва да ти спешно лечение и специализирана помощ.

71.   68. Защо мислиш, че всеки който говори така го казва с омраза. Ако човек е афектиран просто си казва това което му е на главата в даден момент. Не е нужно да мразиш, за да не ти пука в изказването ти. Аз съм един от тези който не им пука, живея сам и не считам живота си за провален, просто защото нямам някой си до мен. Имам съвсем различен мироглед за живота си и живея както съм преценил и както намирам за добре. В голяма част от обществото не понасям не само жените, но и мъжете и всякакви невежи екземпляри който се опитват да ми пречат по някакъв начин на личното пространство и начин на живот. Дали мразя не не мразя, само ниско интелигентните мразят, защото са невежи и безсилни за да променят случващото им се. Реално обаче и ти не правиш нещо по различно, като генерализираш в случаят не жените, а какви са мъжете тук което едва ли съоветства на истината в реалният живот и това защото ти си се подразнил. 1/1

72.   До 71: това е тъпа жена, не отговаряй.

73.   Жените са зловредни същества и мъжете истинските мъже трябва много да ги мразят и пребиват от бой, защото повечето от днешните жени не заслужават друго. Всяка злобна жена, озлочестила мъж трябва да бъде жестоко наказана, за да не посмее повече да вреди на мъжете. Където е силата, там е и правдата! Мъжката физическа сила ще накаже всяко женско безобразие.

74.   71 - с изказването си потвърждаваш моята теза. От твоя коментар не усещам никаква омраза, пък и не си публикувал тема "Мразя жените" или "Мразя мъжете". Няма нищо лошо да си сам и да си ОК с това. Имам много приятели, които нямат половинки и са щастливи. Но ако някой от тях публикува тема "Мразя жени или мъже, или жаби, или лалета" ще му кажа да се стегне и да се вземе в ръце. Защото не лалетата са му виновни. Подразни ме това, че в темата на автора нямаше нищо, за което да се хванеш. Аз съм човек, който винаги би дал съвет и ако мога да помогна ще се радвам. Не е лесно на никого в днешните времена. Но автора не е написал - "абе тъпо ми е, защото все попадам на ужасни жени, как да изляза от тази ситуация", а направо - "всички жени са ужасни". Както казах, имам прекалено голям респект към стойностните жени в живота ми, за да приема такова изказване за нормално. Ако жена беше пуснала тема "Мразя мъжете" щях да реагирам по същия начин. Иначе естествено, че всеки изпушва, но нали за това сме мъже да покажем сила и да поемем контрола, най-малкото над самите себе си.

75.   71, интелигентният човек умее да владее гнева си и в момент, в който е афектиран, преработва гнева си в себе си, а не го излива безразборно по форуми. Направи справка със стоицизма.

76.   75, как пък същия "стоицизъм", за който дрънкате жените го нямате самите вие, а изисквате от мъжете да го имат. Защо жените да можете да се палите бързо и лесно от най-малкото нещо, да сте нетърпеливи и невротични, и никога да нямате търпение за нищо, а мъжете да не могат? ! Или на жените всичко по дефолт ви е позволено, щото сте жени?

77.   76 - ако искаш да се държиш невротично и като жена това си е твой личен избор. Както и за жените е личен избор какви да бъдат, нали така? Какво означава позволено? Утре и аз мога да почна да крещя и скачам в градския транспорт и това пак ще е мой личен избор, но на околните това няма да им е приятно и просто ще бъда изолиран. Хора като автора са големи бабаити по форумите, но ако реши да се държи сред хора по този неадекватен начин и да приказва как мрази всички жени дали някой ще го търпи? Най-много следващата му тема е "Мразя всички хора" и така. С такива смешни изблици на гняв, които съгласен съм са по присъщи на жените се излага като мъж, което аз не мога да подкрепя по никакъв начин.

78.   "Или на жените всичко по дефолт ви е позволено, щото сте жени? "

Така е, по закон на жените всичко им е позволено и за това е тази гавра с мъжете. Е, по закон на мъжете им е забранено да пребиват от бой жените, но на доста мъже вече им писна и не признават тези феминистични изродски закони. Това изпитано до сега средство-боят за превъзпитаване на женския пол се оказа най-ефикасно. По статистика 1/3 от жените у нас са изпитали насилие от мъжете домашно или друго. Явно това насилие е било нищожно след като женската гавра спрямо мъжете не спира, а се увеличава непрекъснато. Ако 1 милион хетеро-мъже се вземат в ръце и започнат масово да пребиват от бой гадните жени, няма как да бъдат вкарани всички в затвора, а и кой ще ги вкара, след като репресивният апарат-полицията е от мъже, които също могат да попаднат под ударите на феми-законите? Авторе, не си само ти, който мрази гадните жени. Почти 90% от качествените мъже ги мразят, но поради мъжко благородство не пребиват от бой феминистките, а трябва, за да има спокойствие в обществото.

79.   76, нещо те засегнах дълбоко, а? Пък ти мен не ме засягаш. Виж колко стоически ти отговарям. Гневът е лош съветник - от мен го запомни.
Специални поздрави за Гошо хубавеца от Пловдив, който е почитател на пловдивските кифли.

80.   79, това "Гневът е лош съветник - от мен го запомни. " го кажи на себе си, не на мен. Аз съм по-мъдър от теб и го знам по-добре от теб. Изобщо не си ме засегнала, а ме разсмиваш с простотията и високомерието си. Много стоически ми отговаряш, няма що. Само тук се правиш на много стоическа и търпелива, за да направиш добро впечатление за пред хората в този сайт. Ако бяхме на живо, едва ли щеше да се сдържиш от това да ми се разкрещиш, да ме напсуваш яростно с най-каруцарските, грозни обиди и дори да ми скочиш на бой, при железните аргументи, които ти представих и, които ти с нищо не можеш да обориш. В моя коментар както виждаш, няма и следа от гняв, а само съм те попитал няколко въпроса, на които ти не искаш да отговориш ясно и точно, защото отговорите не ти изнасят. Тук всички се правите на пресвета Дева Мария, а на живо си показвате магариите, защото са ви слаби ангелите и не можете да си сдържате нервите.

81.   Нервите, които съм похабил по жени никой не може да ми върне. А те наистина са страшно много и големи. Явно съм избирал и такива жени просто. Но в момента и аз съм пас и изобщо не се занимавам, но и на жените им е много трудно да ме манипулират, просто не съм такъв вече. Не е като да не искам някоя готина мадама с мен, под готина имам предвид по характер, но докато я срещна предпочитам да съм сам. А спокойствието, което имам, когато съм сам наистина ми е много по-ценно отколкото това да съм на всяка цена с някоя, с която не сме на една вълна. Аз лично съм минал през всички фази и мисля, че много мъже са така. От влюбване и обич едва ли не, през ревност, гняв и съжаление за изгубеното време. Докарвали са ме до лудост, но пак казвам такива съм си избирал през годините или те ме избираха, не знам и аз вече.
Пичове не си хабете нервите, ако наистина не се разбирате. Няма по хубаво от това да мислиш трезво и да ти е спокойно, отколкото всеки ден да имате само и единствено напрежение.

83.   Крещенето, псуването, скачането на бой са реакции на слабите хора. Силните и възпитани хора или подминават без коментар, или "удрят словестен шамар" с възпитание и стил. Всичко трябва да се прави със стил и класа.

84.   83, да, а жените като че ли не правите това, само мъжете ли го правят? Има немалко пародии на "семейства", в които жената кряска, врещи и реве денонощно на мъжа, и дори посяга да го удря с истински, физически шамари, както и с тигана, обувките, дистанционното и каквото й попадне под ръка. Какво ще кажеш за тия жени, много ли са "възпитани", "стилни" и "класни"?

85.   81!!! Подкрепям казаното от теб, но къде да ги намери човек вече такива. Поначало хората тотално са изтрещели и мъже и жени, но жените тотално са скъсали с реалността. Реално те си мислят, че като са нежният пол и ние ще се избиваме едва ли не за тях, а на тях всичко им е позволено защото са жени! Е няма как да стане това!

87.   По принцип не бих коментирал тази тема но след като гледах вчерашния епизод на ергенът толкова бях погнусен че реших да коментирам и смятам че авторът има право. Не знам как подобни """жени""" могат да се изтърпят и съвсем нормално е някой да не издържи и да напише подобна тема особено ако е попаднал на поредната ненормалница. Затова най-добре за мъжа е да не ходи след жени че само проблеми ще има (който каже че не така значи лъже). За съжаление повечето жени са такива и от коментарите тук също става ясно. Тук таме има и някой коментар от мъже които ги защитават за да се направят на голяма работа, но съм сигурен че и те няма да могат да издържат подобни жени ако имат около себе си. Аз също смятам както и не малко други мъже че да се занимавш с подобни жени е лудост. По добре човек да си стои сам и ще е много по щастлив и ще има много по-малко проблеми в животът си!!!

88.   84, а ти с какво си по-класен от тях? С изявите си дотук не демонстрираш класа, за разлика от мен. Така че не си заслужил правото да обвиняваш преди да се обърнеш навътре към себе си и да си направиш обективен себеанализ.

90.   Мъжете, мразещи жените, са тези, коита не получават особено внимание от жени. Докато харесваните мъже не мразят, а напротив - харесват жените.

92.   Не можеш да понасяш жените? Проблемът си е твой. Но споко, сигурно и те не те понасят, така че вероятно нямаш проблем. Съвет - изобщо не се събирай с жена.

94.   88 "за разлика от мен" - хахаха, с какво пък ти демонстрираш по-голяма "класа" от мен? С това, че продължаваш да спориш с мен и упорито да отбягваш да отговориш на ясно и точно зададените ти въпроси, удобно отклонявайки ги с твои контравъпроси към мен? Аз я питам дали жените, които посягат на мъжете си (да, има такива, не с възпитание и култура, а с физическа агресия), тя пак отклонява въпроса ми обратно към мен, защото знае, че няма с какво да ме обори и само това й остава. Това да спориш с противника си, да се налагаш като права и да не си признаваш, че си сгрешила не те прави по-класна по никакъв начин, а само по-арогантна, проста, злобна и показва точно липсата ти на всякаква култура, възпитание и обноски. Моят мъдър и полезен съвет към теб е: спри да се унижаваш и да си показваш простотията и злобата, а просто си замълчи - истинските умни хора така правят, а е очеизвадно, че ти не се причисляваш към тях, щом продължаваш да спориш и да се изкарваш права, каквато не си.

96.   Ето как бързо си показа истинското лице. Злобата те тресе отвсякъде. Обиждаш и само това знаеш.
Написанато от теб се отнася за теб, не за мен. Това, което описваш, си ти, не аз. Проекция. Спри да проектираш себе си и негативните си характеристики върху мен.

97.   Тва между другото е интересен въпрос който имам към мъжете - бихте ли ми споделили, ама честно, какво "класно" вие лично намирате в жени като 88? Или просто за вас тва е ходеща дупка, на която ще кажете всичко което тя иска да чуе, само за да я опрашите и отпрашите?

88, спести си усилията да обикаляш кафенетата, че да си смениш хаша и да постваш "покрепящи" постове. Ние знаем как се изразява един мъж. А ти не знаеш нищо за мъжете. Както знаем, че сутрин като си слагаш спиралата и хвърляш една целувка, си мислиш "мацка, ще те скъсам". Тва е щото няма мъж който да ти го каже и най важното - направи реално. Което си е постижение, само по себе, като се замислиш, на фона на това колко нерези има които се чудят къде да си го сложат. Изобщо не говорим за дълготрайна, пълноценна връзка. Гарантирано това е мираж за теб, в тва сме абсолютно сигурни.

И понеже е петък вечер, прекрасна вечер, след една прекрасна седмица, и съм на кеф, ще ти споделя една малка специфика която ти си казала под номер 90 - "Харесваните мъже не мразят жените". Мъжете които са харесвани от жените, са именно тези които най много мразят жените. Те знаят колко заменими са те. Те са доволно интелигентни за да осъзнаят тази своя сила, и се отнасят с вас като робини. И знаеш ли какво - на вас тва ви харесва. Вие му се обаждате и той ви казва "Кур*во, не ми е до теб сега" и вие му цъфвате на вратата полугола и го хващате за маркуча от вратата. Да си харесван, е сила. И мъжете отдавна го научиха това. И се отнасят със същото високомерие с което традиционно красивите жени се отнасяха към войската мъже които искаха да им го турят. Фактът, че ти още не си го осъзнала, означава, че ти си десетилеятия назад като съзравяне и класа.

100.   96, не проектирам нищо върху никого, а и няма нужда, ти негативните характеристики и без това си ги притежаваш. Злоба, заядливост, наглост, арогантност - това са точно твои негативни/отрицателни характерни черти, не мои. Това, че ти се припознаваш и се обиждаш, защото явно има за какво си е лично твой проблем, не мой. Не се прави на психоложка и философка, изобщо не ти се удава, а само звучиш смешно и жалко. Отговори на въпроса: Смяташ ли жените, които обиждат, псуват и посягат на мъжете си за "класни"? Остави ме мен на мира, концентрирай се над въпроса, ако ти достига сивото вещество за това.

102.   " Отговори на въпроса: Смяташ ли жените, които обиждат, псуват и посягат на мъжете си за "класни"? "

Такива гадни жени ги давайте на мен. Ако ме обиди жена получава 2 шамара, ако ме напсува и разбивам муцуната и остава без зъби, ако пък има "късмета" да ми посегне, чупя и ръката с която ми е посегнала и десния крак, и повече няма да посяга на мъж! Докато жените не разберат, че не са равни, а са по-долу стоящи от мъжете, ще ядат бой докато им се изясни!

103.   102, и си постоянно без жена, нали? ! Никоя нормална няма да иска такъв насилник. Ако имаш деца, и то момичета, учи ги на твоите ценности. Нека да попаднат и на такива мъже.

104.   Българската жена през 2024 е на такова ниво, че верно ти иде да станеш или гей или асексуален. Женската компания не е по-добрият вариант от мъжката самота.

105.   103, доста си заблуден и с промит мозък. Явно не знаеш какъв е животът при патриархални порядки, а семейството ми е патриархално с което се гордея. Сигурно преди време, когато бяхме около 9 милиона жените са били ненормални, след като са стояли при мъжете си и са отглеждали децата им и са се грижели за семейния уют. Днес с еврогейските-евроатлантически ценности вече сме под 5 милиона, жените вместо да раждат гонят на никому ненужни и вредни за обществото кариери, като пречат на мъжете да движат по-бързо техническия прогрес, а мъжете са с вързани от мръсни закони ръце, като освен с физическа сила с друго не могат да отвърнат на женската гавра с мъжката същност. Феминизмът е най-отвратителното и вредно нещо, което унищожава-стопява човешкия фактор в "демократичния" свят. За това ислямския свят расте прогресивно и завзема нови територии, защото при него жените си знаят мястото и не смеят да гъкнат за равноправие с мъжете. Дано проумееш за какво иде реч, но се съмнявам. Доста хора са заблудени също като теб и днешната уж свобода я намират за нещо прекрасно. Днес там където имат претенции за свобода-демокрация са най-ограничени и имат само задължения без право на възражения. През турско робство ако не е бил кръвният данък, данъкът е бил десятък. Я сега виж колко процента и какви данъци плаща народът, ама иначе е демокрация-свобода.

106.   105, ти май не вдяваш, че много хора напуснаха страната през годините. Отдавна не сме бай Тошово време. Всеки може да живее навсякъде вече. 9 милиона, защото никой не е можел да напуска свободно страната.
Патриархално семейство, тоест бой и страх. Насилие всеки ден. Ако имаш дъщери, едва ли са живяли щастливо. Сигурно помагаш и на мъжете им да ги възпитават. Кървава идилия.
Живей в любимите ти арабски страни. Защо живееш тук? Отивай там, за теб ще е рай.

107.   Където е нашумял феминизмът, там няма естетвен прираст. Простият извод е, че феминизмът е вреден за развитието на обществото.
Чак 2024та вече може да се каже, че феминизмът напълно е ударил безмозъчните бг момичета/жени. Купувайте си големите обувки, развлачените панталони и смешните ви слънчеви очила. Много елементарни сте, а максимумът, който вълнува повечето според профила на жената е:
Вариант 1- лайкове и последователи в инстаграма, комуникация с все повече и повече мъже (някой в този сайт ги нарече фенове, с което се съгласявам), секс с всеки срещнат, изкуствено помпане на самочувствието на база лайкчета в инстаграма, джуки, мигли. Измисляне или правене на все по-скандални неща, само и само да я забележи някой. Общо взето нищо съществено.
Вариант 2- някоя женичка, която претендира, че не е като вариант 1 си хваща тотален чехъл, на който му скъсява джоба и живота. Манипулира го чрез различни женски трикчета. Нейният "любим" няма право на глас, в собствения си дом дори се чувства като гост.
Ако прояви някакво своеволие бива наказан чрез някое от манипулативните трикчета. Няма право на собствен живот и приятели.
За вариант 3 не се сещам.

109.   107, има друг пол, нали знаеш.

110.   "За вариант 3 не се сещам. "

107, вариант 3 е, смазваш я от бой и я предупреждаваш, че ако пак продължава с гавренето и мръсния подход, като унижението към мъжкия авторитет, следващият път ще я пратиш при "Св. Петър", заедно с родителите и, които не са я възпитали в нормално отношение и респект към главата на семейството т. е. мъжът в семейството!

106, като споменаваш бай Тошово време трябва да знаеш, че аз съм живял по това време. Помня цената на тока 2 ст. за киловат и водата 3 ст. за кубически метър. Билетчето за градския автобус - "Икарус" беше 3ст., след време стана 6ст. Помна и това, че всички работеха някъде и нямаше човек без работа както сега, при заплата от 160-240 лв. за месец. Храната беше най-ефтина и най-качествена в Европа. Никой не умираше от глад и не ровеше по кофите за боклук за да търси храна. Да не казвам, че бензинът беше 18ст. за литър а суперът беше 25ст. Нафтата-газьолът беше 8 ст. имах нафтова печка и зареждах от такава колонка с туба от 20 литра като ученик. Сега кубик дърва е над 160лв. че и дори да имаш градина със собствени плодни дръвчета нямаш право да си ги добиеш и превозиш без кубиране, маркиране и превозен билет, за което трябва да платиш.

"Патриархално семейство, тоест бой и страх. Насилие всеки ден. Ако имаш дъщери, едва ли са живяли щастливо. "

Светът още от възникването на човечеството е оцелял при патриархален ред и общо приет неписан закон наречен морал до днес. Аз като дете не съм видял в семейството да има бой и страх от баща ми. Да, имам две дъщери, които са възпитани от майка им, и знаят как да се държат в обществото, без да предизвикват мъжете. Дъщерите ми винаги са искали неща от мен, които майка им не им разрешаваше. Не са били нещастни, а напротив, щастливи и горди с баща като мен.

"Живей в любимите ти арабски страни. Защо живееш тук? Отивай там, за теб ще е рай. "

Да, там наистина е рай, целият свят го признава. Работил съм в Кувейт след казармата преди да се оженя, и знам как е. Е, нямах щастието да се родя там, родил съм се тук, създал съм семейство и няма как да отида и да живея там. Ти можеш само да си мечтаеш за живота там, жените нямат права, но нямат и задължения. Мъжете се грижат за всичко в семейството.

111.   110, горките дъщери. Ако са с мъж като теб, са за оплакване. Ако им посягат, сигурно умираш от кеф, нали?

112.   110, аз съм мюсюлманка и не съм извратена, защо да мечтаем за арабски мъже като може да ги имаме? Туркиня съм и съм съгласна. Но с бг жените кво се занимаваш не знам, това са кофи и са грозни. С километраж по-голям от Голф 00 набор.

113.   111 тези просташки-глупости съм ги чувал. Обясних защо няма мъж да им посегне. Знаят как да се държат и да не предизвикват мъжете с непристойно поведение, както много жени-феминистки днес правят и после отнасят последствията. Феминизмът е кауза пердута и скоро ще му четем некролога. Матриархат никога не е имало и никога няма да има. Мъжкото върховенство е природна даденост!

114.   113, вярвай си. Все някой от алфите ще си изпусне нервите, колкото и да са дресирани щерките. Друга песен ще запееш тогава. Твоите щерки са жертви хем на бащица, хем на мъжете си.

116.   Питаш как- ще ти кажа как!
Като осъзнаеш, че жените НЕ мислят като мъже.
Това, което ти се струва като тръшкане, драми и контролиране е, защото на тях им ПУКА! Никого не искат да контролират, а са загрижени - това е в кръвта им!

Айде със здраве!
Ж50

117.   114, говориш глупости. Аз търся точно такива възпитани млади жени от добри семейства. Само че ги няма. Никога не съм попадал на такива. При мен не само че няма да имат проблем с лошо от отношение, но даже напротив. Ще се чувстват обичани, закриляни, подкрепяни и ще се постарая нищо да не им липсва. Но уви! Не съм срещнал такива, а едва ли и ще срещна.

Жените сте се превърнали в едни ужасни, изискващи, невротични, леки, посредствени жени, които са с огромен километраж, емоционално изхабени и неспособни не само да се грижат за мъж и деца, но и за самите себе си.

Това е от мен и се замисли върху думите ми.

118.   117, а километража на мъжа вижда ли се? Искаш свястна, възпитана, а твоите бройки ще и тръснеш. Твоето изхабено тяло. Тя да се е пазела, да е чиста, и ти да я омърсиш. Двоен стандарт.
Това, което искаш не е възпитана жена, а дресирано куче. Робско мислене.

119.   114, отговорих ти на коментара за дъщерите ми, без да има нищо нецензурно, но защо ли модовете го скиха сама си отговори. Феминизмът умира бавно но сигурно. Мъжете започнаха вече на се осъзнават и да връщат в коловоза състоянието на обществата, като започва лечение и в Хр. свят от тази коварна болест. За това премиерът на Дания пищи " олелеее, има голям тормоз, сексизъм, малтретиране и омраза към жените". Това обяснява поведението на автора, не само той мрази жените а ги мразят вече хората-мъжете по целия свят и има защо.
Мъдрите хора са го казали: - "за президент, министър-председател и за папа жени не се избират".

51-100 от 182