Не мога да понасям жените
Как се справяте с приумиците и малоумщините на жените? Питам ви вас мъжете? Лично аз просто отдавна не мога да ги понасям! Това са постоянни емоционални изблици, смяна на настроения, лъжи, сръдни и т. н. Постоянно се опитват да ти се качат на главата и да те впрегнат за нещо в техен интерес. Дали да им даваш пари дали да им свършиш нещо друго трето или пето. Мрънкащи, дразнещи, изнервящи. Постоянно ми драматизират за глупости.
Честно ви казвам не мисля, че вече бих могъл да живея с жена. Живях с няколко досега и когато се разделяхме направо психически се разтоварвах, че няма повече да търпя и секунда това емоционално нестабилно и неуравесено същество! Ще кажете такива ги намираш ами не е вярно! Нали гледам мъжете приятелите ми около мен. Говоря за нормални мъже, а не разни наркомани и хазартни типове. Та те търпят ужасен тормоз само и само да имат там жена до себе си! Е да, ама аз не мога, имах досега четири психопата и повече не мога и не искам. Та вие как се справяте търпите ли или може би сте намерили нормални хора от женски пол до вас?

Коментари

101-150 от 181

120.   118, колкото и да беснееш и да те насърчават модераторките жената мъж никога няма да стане. Мъж жена не пита и сам решава колко километраж да навърти, докато жената за да е читава трябва да спазва благоприличие, за да може мъж да я оцени и да я избере, ако изобщо я избере. Както сама казваш: - "Това, което искаш не е възпитана жена, а дресирано куче. "
Ето това е, само че аз бих заменил думата куче с коте, защото ако е куче знаеш какво ще го сполети и ще скача според тоягата.

121.   118, жените САМИ искате и изрично търсите мъж СЪСз километраж, даже това ви е основно и задължително изискване за един мъж, колкото повече километраж, толкова по-добре за вас!!! Досега не съм видял някоя жена да се натиска на девственик, напротив, бягате от тях като от прокажени!

122.   120, ясно е защо мразиш жените. С мъже ли го навъртя този километраж, или с жени? Отивай в арабските страни, има самолети.
121, ти с колко жени си общувал, че да знаеш какво искат? Никоя не иска градската тоалетна.

123.   Жените без мъжете са едно голямо нищо. Всичко е измислено от мъже и ако мъжа каже не жената е неспособна на нищо. В днешните времена едни мъже искат да унижожат племето на други мъже, като им направиха жените мисловно ялави и те спряха да им раждат и така племето на тези мъже тръгна към гибел. Това беше и е целта на феминизма. И кой излезнаха глупавите които се хванаха на тази глупост?
Жените! Всеки си пол си има място и мястото на жената е до мъжа й. Жените трябва да имат остро ограничени права, защото вече видяхме докъде стигнаха с неограничени такива... до пълното дъно!

124.   122, не е важно с колко жени съм общувал аз, това, което казах е неоспорим факт, и всички хора го знаем! Кого си мислите, че лъжете, не били искали градската тоалетна? ! Напротив, точно нея си искате най-много, и точно в нея го правите с най-пропадналите отрепки, наркомани, пияници, побойници и убийци, от които раждате и деца, по този начин собственоръчно и умишлено размножаващи простотията и престъпността в нашата държава!!!

Защо според теб, населението ни прогресивно затъпява все повече и повече с всяко следващо поколение, и всяка година е на първо място по неграмотност и престъпност в ЕС? ! Да, точно така, заради неправилният-погрешен избор на жените за мъже, които да бъдат техните оплодители, и чиито гени съответно да носят техните деца, а именно - на наркомани, пияници, побойници, убийци, сводници, изнасилвачи, крадци, измамници, простаци и чалгари!!!

На жените изобщо не може и не трябва да ви се разчита за правилен и разумен избор, основан на трезва, логична преценка, защото природата ви е емоционална и ако ви се остави на вас да управлявате света за един ден, ще го унищожите и досъсипете тотално с вашата некадърност!

Затова трябва пак да се възвърне патриархалният ред и мъжете да ви бъдат избирани пак от ВАШИТЕ БАЩИ, а на вас да ви се отнеме всякакво право на избор и глас, за да не можете повече да размножавате и бетонирате простотията в нашето общество, за сметка на интелигенцията, стопяваща се със скоростта на светлината, и благодарение на която сме стигнали до това ниво на технологичен прогрес, на което се радвате сега!

125.   До 54, няма да ви разберат те са промити мозъци от бабите си още. Ти им казваш че е черно те ааа бяло е. Бая неумни и задръстени женски индивиди има и все се месят сякаш всичко знаят и са света вода ненапита, ангелчета хахахаха

126.   124, насилие има, защото мъжете са злобни слабаци. Знаят само да бият и крещят. Отивай в арабските страни, не стой тук

127.   Аз за това съм към 4б движението.

Всички мъже като теб, не те искаме! Токсичен и опасен.. Оставете жените намира! Избираме свобода и щастие.

Махайте се от нас!

Звездичка

128.   Направо си стани гей, това е. Не се занимавай, но въобще не си цвете за мирисане и ти. Как пък не видя грешка в себе си?

129.   122, изобщо не ти е ясно нищо, и аз не мразя всички жени, а само феминистките, които трябва да се ликвидират по образец на талибаните. Километражът, който съм навъртял с жени е доста голям, но това беше още преди да се оженя. Изневерил съм на жена си само веднъж, но бях принуден от едно нагло момиче, което ме изнуди да я опъна, но никой не разбра за това, а аз платих доста за нейното мълчание. И спри да ме пращаш в арабския свят, знам че там животът е много по-добър от колкото тук. Не аз, а правилата на арабския свят трябва да бъдат пренесени и при нас, за да се съхраним като нация. Ликвидирането на феминизма трябва да стане първостепенна задача на управляващите ни, и нито една жена да няма поставена на висок пост, ако искаме да оцелеем като нация!

130.   Аз предлагам темата да се закрие, както и всички подобни теми, които дават поле за изява на един конкретен, очевидно неуравновесен чичак да плюе по всички жени, което включва и майка му. Логика при подобни хора няма. Чисто емоционални изказвания, целящи да поддържат омраза сред българите. Нека не поддържаме подобни теми, моля.

131.   Жените сами не се понасят, па камо ли някой друг да ги понася. Пич, сори, но наистина такава е действителността. Ще става и все по-зле. И все пак, както някой по-горе е писал, това нагло и безцеремонно женско поведение ще приключи в не много далечно бъдеще, когато мюсюлманите завладеят Европа окончателно. За съжаление, тогава и нас няма да ни има и жените ще разберат грешката си, но ще е късно...

Впрочем, откакто започна войната в Украйна, семейните украинки изведнъж рязко им намаля желанието да се развеждат, да правят фасони и да разиграват като маймуни мъжете си. Изведнъж станаха загрижени съпруги... Разводите в Украйна, рязко намаляха... Мда, интересно нали?

132.   131, може би защото мъже като теб създават войни и избиват хора

133.   "124, насилие има, защото мъжете са злобни слабаци. Знаят само да бият и крещят. Отивай в арабските страни, не стой тук. "

126, насилие има, защото жените сами си го просят с женската си наглост и законово уредена гавра с мъжете, и даже им е малко. Повече и по-силно трябва да ги бият мъжете, за да им напомнят, че са жени и са по-слабият пол, и като такъв никога няма да стоят над по-силния-мъжкия! Тук ще си остана и няма никъде да ходя, като на теб не ти изнася се махай ти. Арабите ще дойдат тук скоро и ще си въведат своите шериатски закони на наши земи, и тогава веднъж завинаги ще се свърши с вашата женска свободия и "равенство" на гърба на мъжете!

134.   Така е 133, абсолютно си прав! И аз съм на това мнение, изключително малко мъжете бият жените. И това е така, защото педераслъка се промотира като евроатлантическа ценност. Не е задължително да се убиват много жени, достатъчно е да се бият зверски за назидание на другите. Как така преди тоя гнусен феминизъм животът за двата пола беше прекрасен бе? Имаше романтика, мъжете ухажваха жените, грижеха се за тях и семействата бяха почтени, съблюдаващи неписания, но от всички възприет за обществото закон наречен морал. 133, заради просташки феминистки закони наложени от запада днес феминистките беснеят и се гаврят с мъжката същност безнаказано. Това ще е така, докато Русия не ликвидира световния хегемон, налагащ женска извратения по целия свят. След това жените друга песен ще запеят, а арабите които вече са в Европа не разбират от женска еманципация и политкоректност. Има много информация в нета за обособили се вече ислямски квартали в Европа, където никоя жена не смее да се гаври с мъжката чест, защото веднага ще я изпратят при Аллах! Не ми харесва исляма като религия, но я предпочитам пред това, жена да се гаври с мъж, а той да няма право по граждански закон да я пребие от бой, а да и се подчинява, защото очеизвадната репресия по закон срещу мъжете го възпира до някъде да раздаде справедливост възползвайки се от мъжкото върховенство пред женската некадърност, предоставено му от природата!

136.   Дойдат ли тези араби жените в миг ще забравят за феминизма и ше станат мили добрички за да бъдат харесани. Все едно номерата им не са ясни.

137.   Хайде стига с тази мантра "мразя жените". Всеки нормален мъж обича, уважава, помага, защитава и живото си ще даде за жените. А тук мразя, та мразя. Аз без жени не мога да живея, живота ще сив и кошмарен, та те дават цвят на този живот. Дали някой знае, че за около 2 или 3 века, Светата инквизиция е изгорила на клади към два милиона жени из цяла Европа, а това са били жени изпреварили в разбиранията си и познанията, своето тъмно време. Та тук се оказа, че е пълно с ученици и такива, вдъхновени от действията на Торквемада. Не мога да повярвам, че има мъже, които искат да върнат жените в Тъмните векове. Дали мизогонците са се замисляли, че другите , нормални мъже ще разрешат да се сбъднат тези техни блянове. Как пък не. Когато някой иска курва и кифла свързва се с такива, а след това плаче, като вдовица за мъжки полов орган. От детските ми години, къде с шамари, къде с думи майка ми е, обяснила уважението към момичетата и жените. Държа да подчертая, че не навиждам с цялото си сърце, феминизма, неолиберализма, мултикултурализма, джендеризма. В скорошно предаване, една актриса също разкритикува феминизма и неговата перверзна издънка "Me too". Така, че не всички жени или по-точно само тези, които са на хранилка в някоя соросоидна организация са привърженици на перверзният феминизъм и то най-вече по политико-икономически причини. Около мен винаги е имало жени, както в института, в който бях научен сътрудник, така и в къщи. В програмният ми колектив имаше осем млади жени и момичета всичките инженери, някои научни сътруднички -умни, възпитани, културни. В къщи умна съпруга с добре развиваща се кариера, отлична математичка на инженерно ниво, завършила с отличен успех ВМЕИ"Ленин" /сега ТУ/, добра на спортна гимнастика като ученичка. Балдъзата също умна също математичка, също СМГ, дъщеря ни също елитна гимназия, също с добри математически възможности. Всичките сме завършили факултет радио-електроника, само дъщеря ни неговият осъвременен клонинг. И как авторът си представя, че аз и други като мен ще мразим жени, точно обратното. Винаги съм се вслушвал в съветите на жените, винаги съм им помагал, когато са поискали помощ, винаги съм чувствал някаква защита от тяхна страна, което е и малко странно. Така, че авторът и неговите поддръжници, да си направят тесен клуб на мизогонци и там да сънуват как жените трябва да бъдат мразени, унижавани, бити, малтретирани и т. н. с една дума всякакви съкровени техни мечти, но нека не забравят, че нормалните мъже това никога няма да го позволят.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

138.   133, просят си го, ама само в мъжката, садистична глава. Ежат се само пред жени, а сред мъже се скатават. Мишчици сред мъже. И ти май си същият. Отивай там, ама не ти стиска.
То арабите ще дойдат и ще ни вземат, а коя националност ще вземе българските мъже? Рускини, украинки, полякини? Африканки? Някоя неука нация, която не може да пише и чете? От някое племе? Я изброи навитите на бг мъжете нации, ама без да искат гражданство.

139.   "То арабите ще дойдат и ще ни вземат, а коя националност ще вземе българските мъже? "

138, нещо си се объркала! Няма такова нещо жена да вземе мъж без значение от националността. По целия свят мъжът взема жената и то ако му харесва, като и предлага пръстен. 133 ти обяснява, че като дойдат арабите край с феминизма. Няма да има глупави закони като "домашно насилие", позитивна дискриминация насочена срещу мъжете и закони изфабрикувани от истанбулската конвенция. Жена осмелила се да се гаври с мъжката чест умира веднага и на място. Трябва ли да ти давам линкове за порядките в ислямския свят и ролятя на жените, отредена им само да раждат и отглеждат деца, знаейки си мястото като жени? Просто днешната женска извратения ще изчезне и на мъжете ще им бъдат развързани ръцете от просташките женски закони за да раздават мъжкото си правосъдие. Където е силата, там е и правдата. За да бъдат защитавани жените от мъжете срещу посегагелства, ще трябва да си го заслужат. С равенство и равноправие или равнопоставеност няма да има, а и не трябва мъж да защитава жена. Щом ще е равна, че и равнопоставена, нека сама да се защитава.

140.   139, и пак не ми отговори на въпроса коя нация харесва българските мъже.

141.   137 ти от кой век се връщаш да ни разкажеш?
Говориш ни тук за жени които са били под строи от около 50-те до 89г. и ние знаем, че там е било най малкото по различно и то в по добрият аспект. Ако беше на млади години сега друго щеше да говориш! Никой не иска да ги връща в тъмните векове да ги забулва и да ги бие с камъни, а да имат уважение към мъжете което те нямат! Жената трябва да уважава мъжа! Да, може да му дава съвети и насоки, но да му се налага пряко налага и да го унижава НЕ! Такива жени никой уважаващ себе си мъж не би търпял!

142.   140- никоя, няма такива. Те си го знаят, де.

143.   До № 141. Не разбрах пълно-мащабно вашият коментар. Какво разбирате "под строй". Да не би нещо като две поточни линии, като по едната вървят жените, а по другата мъжете, а в краят на поточните линии, някаква структура ги събира по двойки. Много анти-утопично. Може би тогава жените не бяха толкова плътно прегърнали критериите на пазарната икономика. Тогава жените и мъжете работещи в един и същ бранш, и на еднаква длъжност получаваха еднакво възнаграждение. Имам известно наблюдение върху, взаимоотношенията сега. Един познат с височина под 160 см, със слаба и кокалеста фигура, излиза и му се "свалят" момичета с височина 170см на по 20-30 години, а той е към 60-те. Едва ли са "запленени" от негова харизма, интелект и физика или са запленени от финансовото му положение, което е от няколко десетки милиона. Тук се наблюдава търсене и предлагане. Няма нищо насила. Другото ми наблюдение е върху познат мастит бизнесмен, възрастен, не е Аполон Белверски като физика, не е като холивудски актьор в лице, но той предлага на момичето самостоятелен апартамент, кола, платени консумативи на момичето, някаква сума за харчене. Има два апартамента и те никога не са празни. Момичетата нямат право на други връзки, те са неговите острови на сексуален отдих. Пак закона за търсенето и предлагането в действие. Преди 89г, една жена можеше да има връзка с мъж защото жената харесва неговата фигура, култура, познания, чувство за хумор, физика. Може и двамата да са семейни, понякога жената е с по-добри финансови възможности от мъжът, с който "движи" или правят секс. Съпругата ми съвсем спокойно "събираше" загар на плажа пред "Метропол", "Морско око" на Златните само по бански тип " танга бразилияна", това значи нещо като съвременните "прашки" и без горната част. На плажа стотици жени получава слънчев загар, облечени по този начин. Тогава тялото и беше сравнително слабо, мускулесто, едър бюст, тренирала спортна гимнастика, като ученичка с раменен пояс по-широк от ханша. Само веднъж съм я виждал притеснена, когато нейни подчинени спряха колите на крайбрежната алея и започнаха да оглеждат множеството, за да И докладват за свършената работа. Все пак не е удобно подчинените И да зяпат гърдите на шефката си, та трябваше да облече някакво пъстро плажно потниче. Аз пък зяпах гърдите на милите унгарки, с които се запознахме или пък тези на съседката, когато си отпуските ни съвпадаха и се уговаряхме предварително. На летните, полудневни бригади, на които ходихме два три пъти през лятото от института , в които работих, младите колежки също работеха на полето по бански тип танга бразилияна, демонстрираха тела получени от плуване, ски, аеробика, а възрастните колежки и най-вече партиийната секретарка и групичката край нея мърмореха, че разсейвали колегите, а последните се радваха. Няма такова нещо мъж да не харесва жена, просто няма, мъж да не харесва жена е оксиморон. Всеки мъж намира жената, която заслужава. И да Ви кажа, че интересно се живее с високо-организирана жена, която едновременно е работохолички, технически директор в голяма компания, домакиня, и т. н. Даже такъв инат като мен, успява да го моделира с много търпение и постоянство, в желания от нея вид. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

144.   141 не че нещо, но уважението се заслужава. Гледаш го, едно яйце не може да си свари сам, като има задачи те гледа в устата да му кажеш какво и кога да направи. Какво уважение за такова нещо? На жените кой им дава списък със задачи и им казва какво да правят? Сами се организират и решават. Повечето мъже чакат на жена си и после очакват тя да ги гледа с благоговение и да се остави да я водят, къде точно да я води? В пропаста?

145.   140, отговорих ти на въпроса с въпрос. В коя нация жената си избира мъж, който и харесва, ако преди това мъжът не я е избрал и и подарил годежен пръстен?

"Държа да подчертая, че не навиждам с цялото си сърце, феминизма, неолиберализма, мултикултурализма, джендеризма. В скорошно предаване, една актриса също разкритикува феминизма и неговата перверзна издънка "Me too". Така, че не всички жени или по-точно само тези, които са на хранилка в някоя соросоидна организация са привърженици на перверзният феминизъм и то най-вече по политико-икономически причини. Около мен винаги е имало жени, както в института, в който бях научен сътрудник, така и в къщи. "

Десантчик, а ти престани с тази мантра "жените равни на мъжете"! Много добре знаеш, не никога не са били равни и никога няма да бъдат поради физиологични женски недостатъци., казваш, че си против феминизма, а прокламираш феминистични квалификации, възхваляваш женската некадърност, като по-значителна за обществото. Около теб все инженерки, все силни спортистки, все женски "велики" индивиди, без които държавата ще се разпадне. Твоята жена-центурион те е намушкала с отвертка, защото ти се е ядосала за нещо. Явно има добро феминистично възпитание, но и липсва домашното 7 годишно възпитание.
Дали знаеш, че перверзната издънка Ме Тоо е озлочестила много световно известни мъже и продължава да вилнее в "демократичния свят"? Какво ще кажеш за отвратителната гадна и цинична мръсотия на феминистките с опозоряването и отстраняването на световно известния учен Алесандро Струмия.

"Европейският център за ядрени изследвания (ЦЕРН) реши да прекъсне всякакви контакти с италианския учен Алесандро Струмия, който заяви, че физиката е предназначена за мъже, и че жени получават постове в тази област в името на паритета между двата пола. "

"От 2016 г. ЦЕРН за пръв път е ръководен от жена, италианката Фабиола Джаноти. "

Хайде сега обясни, дали Фабиола Джаноти трябва да ръководи екип предимно от мъже? Как да напредва науката, след като жени заемат високи постове, каквито не им се полагат и въобще нямат никакви заслуги за тях?

"Дали някой знае, че за около 2 или 3 века, Светата инквизиция е изгорила на клади към два милиона жени из цяла Европа, а това са били жени изпреварили в разбиранията си и познанията, своето тъмно време. "

Това е нтевярна информация десантчик, не са 2 милиона а около 3-400 хиляди жени, обвинени в магьосничество. Това са жени феминистки още от онова време, на които разбиранията им са били за свят-матриархат, което освен противозаконно е и против природните закони.

"Така, че авторът и неговите поддръжници, да си направят тесен клуб на мизогонци и там да сънуват как жените трябва да бъдат мразени, унижавани, бити, малтретирани и т. н. с една дума всякакви съкровени техни мечти, но нека не забравят, че нормалните мъже това никога няма да го позволят.. "

Я сега ми кажи колко процента са "нормалните мъже" според теб, които подкрепят и насърчават феминизма, след като мизогинията надхвърли 70% при мъжете и продължава да се увеличава? Такива клубове няма как да бъдат създадени, защото феминизмът вече е държавна политика. Ако обърнеш внимание колко много коментари доказващи женската некадърност се скриват и се оставят такива като твоите в нета величаещи женската некомпетентност ще разбереш за какво говоря, само че не ти изнася, защото си феминист, личи си по постовете ти възхваляващи извратенията на феминизма!

146.   145, то затова ли в този сайт е бъкано с теми за самотни 20-30-40-50 и кусур годишни мъже, които никоя жена не иска? Защото мъжът взема жената, нали? И я избира? Защото се назландисва? Или защото никоя не ги ще? И не стават?
Че и брак предлагали на жената, видиш ли. Пръстен давали. В коя приказка става това? Масово съжителстват без брак. Масово правят деца без брак. Жената си дава младостта и здравето за мъж, който не предлага брак. Заговориш за обвързване и брак-все едно ще му правиш няколко екзорсизма.
Личи си, че имаш лична вендета спрямо жените.

147.   До №145, само не знам дали ми е почитател или опонент. "Десантчик, а ти престани с тази мантра "жените равни на мъжете"! "" И с какво мъжете са нещо повече. Да мъжете са 2, 3 до 3 пъти по силни от жените. Това се дължи на редица фактори, по -голям процент мускулно отношение към общото тегло, по-малък процент мазнини към общото тегло, по голям обем на белите дробове, което значи повече кислород в кръвта и по-висока мускулна работоспособност, по-голяма издръжливост, по -дебели кости, по-висока костна плътност, по -дълги и дебели мускулни снопове, по-голям момент на съкращаването и т. н. А да и един дведесетина сантиметров израстък, който може да е много желан и да доставя удоволствие на жените и въпреки, че казват, че има глава, но в нея няма мозъчни клетки и само кара мъжът да върши не винаги разни глупости. Да, когато бях млад сам си качих една пералня "Перла-04-Вариант" с тегло към 94кг/поне така пишеше на занитената метална табелка на задният капак. Да съпругата ми тогава беше относително слаба като фигура някъде към 55 кг при височина 165см, да тя нямаше да може да преодолее тези седем стъпала до асансьора, но с това, че го направих, дали ме прави по-значителен от нея, ами не. Нали и аз трябва нещо да свърша. Тогава със съпругата ми получавахме почти равни заплати, аз със хонорарите по ТНТМ и други получавах почти два пъти колкото нея. Да, но нещата след "банановата революция" силно се промениха. Установи се, че България няма нужда от специализирана електроника, бизнеса не потръгна, то и нямаше кой да търси "К. т. н. =Ph. D. и тогава, докато нещата се до някъде урегулираха, заплатата на съпругата ми беше основният доход. Съпругата ми е интровертна, прецизна, работохоличка, инженер по високочестотна радиоелектроника. Отлична математичка на инженерно ниво, стана технически директор в голяма иновативна фирма, заплатата И поне към и повече пъти по -висока от моята. Вече е възрастна, но продължава, но продължава да е все същата високо-организирана работохоличка и много добра домакиня. Дъщеря ни е също добра математичка, софуерен инженер с докторат от "бялата Европа", работи в чуждестранна фирма, също елитна гимназия, балдъзата също с добри математически способности също СМГ, но също пишеше стихове и рисуваше не лошо за лаик, също инженер, също ФРЕ/ факултет радио-електроника/. Та аз, освен с физическа сила с друго не мога да се похваля, а по вашите разсъждения, на върхът та еволюцията трябва да се намира мъжката горила. Колкото и да извеждате като нещо значимо, случаят с отвертката, аз си бях виновен. Съпругата ми е много ревнива, просто се прибрах някъде към 1 часа след полунощ, дрехите ми миришеха на цигарен дим и дамски парфиюм. Бях на купон с колеги и колежки, танцувах блусове с една колежка, която ме докара до нас, и с която имаме осъдими отношения, и въпреки, че по мен нямаше биологични следи, съпругата ми загуби самообладание. Нищо не прокламирам, само казвам, че жените и мъжете са равнопоставени човешки същества, само където жените са красиви и привлекатерни, а мъжете са по -"сиви". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

148.   146, темите за "самотни мъже" в този сайт в същност са написани от жени. В стремежа си да омаловажат мъжката стойност какви ли не простотии измислат, за да си повдигнат самочувствието от жалкото си съществуване и неглижиране от страна на мъжете. Самотни мъже няма, има самотни жени, изоставени или парясани от мъжете заради неблагоразумието да се правят на важни, на равни и да налагат мнението си на мъжете, което никога не е било здравословно за самите жени заразени с феминизъм. Всички ергени, които познавам са щастливи безгрижни мъже, които имат безброй развлечения, а тези над 60-те ходят в пенсионерски клубове за игра на карти, табла или друг игри.... изобщо не са самотни. Пак си помисли, кой кого не ще, жените мъжете, или мъжете жените. Спомни си приказката за лисицата и гроздето!
"По-добре сама, от колкото зле придружена". Дали всички изоставени от мъжете си жени вярват на тази глупост?
Една жена без мъж е нищо, каквато и кариера да гради, или да е изградила!

149.   148, вярвай си.
Ако жената не те иска, се нарича насилие и изнасилване. Нищо не избирате и вземате вие, мъжете.

150.   148 Евала брат! Това ме изкефи отвсякъде защото е пълната истина! Една жена без мъж е едно нищо, каквато и кариера да гради, или е изградила!
Целият свят е изграден от мъже, а те жените съществуват в него само заради едно и то е, че ние ги възхваляваме и им се радваме и им даваме всичко в ръцете! Иначе са си просто една гола вода! Имаше едно предаване преди години бяха пуснали 10 мъже и 10 жени на самотен остров за две седмици някъде. Мъжете още в ден 1ви до края на деня имаха построен подслон, събрана питейна, бяха си запалили огън ръчно, и бяха наловили риба която печаха на огъня! Ядоха, играха и пееха около огъня! В същото време от другият край на острова жените събрани не знаеха какво да правят, повечето се разреваха, било ужасно имало комари, без подслон дъжда ги наваля, гладни немогат да уловят нищо и нямаха и питейна вода! Мъжа е ловец, а жената е за разплод това е в природата ни но те са глупави, за да го проумеят!
А сега с тези пропаганди си мислят, че струват нещо. Съшо като моята бивша овца викам й няма да ти сменя тръбите смени си ги сама нали много ербап, а ами вика ще си платя и майстор ще ми ги смени! Хубаво ама шефа дето дава парите/заплатите МЪЖ! Майстора дето дойде да ти смени тръбите отново МЪЖ! И какво стана викам все мъже ви оправяме бакиите иначе равни сте били. Равни ама на кукуво лято. Жената тя е за разплод и да слуша и подкрепя мъжа си, а всичко останало са глупости и скапани политики властимащи психопати!
Айде живи и здрави!

152.   140, не се безпокой за нас, като не сте вие, все ще се намери коя друга нация да ни хареса. Българските жени не сте единствените жени на света, я!

153.   Н 150, защо тогава не оценявате жените, които толкова много ви обичат, че ползват други мъже за не "харчат" вас?
Тръби няма да и смениш- ще плати на друг, какъв е проблемът?
Тръбите няма да и "продухаш" ще ги продуха друг- пак питам: какъв е проблемът?
Даже друг ще ти направи децата, ти да не се мориш- какъв е проблемът?
Ще отидеш при друга, при нея ще застанат на опашка- защо ти е проблем?

Н 152- оправи ми деня от сутринта, скоро така не съм се смяла. Попътен вятър... към жените от другите нации :)))))))))))

154.   152, май не се намира, а? Освен соц. държави?

157.   153, проблемът е, че за всичките тия работи, които изброи ти трябва МЪЖ - който и да е мъж, но пак МЪЖ, не жена! Ако всички мъже на света изчезнат и няма дори на кой мъж да платиш, че да ти свърши услугата, а ти се наложи ти да си я свършиш сама, тогава какво ще правиш без мъже?
Пак ти казвам, изключи всички мъже от уравнението и за момент си представи, че на света няма НИКАКВИ мъже и няма дори и пукнат майстор, на който да платиш, за да ти поправи тръбата, и ти се наложи ТИ да си я поправиш сама, без каквато и да е помощ от който и да е мъж. Парите ти тука не играят никаква роля, защото както вече казахме, няма мъже, които да ти ги вземат и да ти свършат работата вместо теб. Останала си сама-самичка на света, без ничие мъжко рамо, на което да се облегнеш, и ти се налага да се справяш с всичката черна, тежка работа в живота сама. Тогава да те видим какво ще правиш, многознайке??
Жените сте свикнали на лекото и все мъжете да ви оправят бакиите и мизериите, ама без тях сте едно голямо НИЩО и сте толкова некадърни, че ако останете без тях дори за 1 ден, ще настъпи пълен апокалипсис и ще измрете за нула време!

154, намират се, намират се! Вече сме си намерили много българи жени от соц. държави и продължаваме да си намираме, защото се стичат тук всеки ден, след конфликтът между Русия и Украйна, и вие не можете да ги спрете да идват тук! Изяжте си парцалите от яд, не сте толкова незаменими, за каквито се мислите!

158.   157, не те до четох-признавам.
Проблемът е, че ТИ не разбираш, че това само значи възможности за избор сред мъжете! Някои са избирани, други- фира. И това е положението! Натурално си отпадат неспособните.

159.   157, жените от соц. държавите и на извънземен от друга галактика ще пуснат. Не е подвиг, че такива ви харесват. Те харесват всички мъже, без да подбират. Само мъж да е. Що някоя французойка, испанка, италианка не припада по българин? Що някоя бразилка, мексиканка? Канадка? Японка? Ами само рускоговорящи? Те са всеизвестната лека нация, а наш Ганьо си мисли, че е много харесван.
Без жени сте са никъде. Нямаше да ви има изобщо. Мъжът само хвърля семе, но жената износва и ражда. Тя си рискува здравето. Кой ти е бърсал задните части като малък? Тати ли?

160.   Изглежда си от всякъде, че си играят някои българи на обратна психология с жените. Примери:
Никакво кафе на първа среща не ти плащам- меркантилна златотърсачка.
Но няма проблем тя да плати и за двамата.
Домакинството е женска работа без значение, че работи и тя.
Но мъжът не е слаб паразит, той е "мъж алфа".
Децата са работа на майката.
Мъжът много работи и като се прибере, иска спокойствие- жената вече да е сготвила след работа, нахранила децата, изкъпала ги, приспала ги е, облечена и натъкмена като за порно ако той може даго вдигне след толкова тежък ден, послушна, кротка да му сервира ракията и чака наоколо ако беят поиска още нещо.
Жената също трябва да намира време и средства, ако трябва да работи на 3 места, но да е винаги топ откъм визия, остъргани пети, никакъв целулит, дрешката, маникюр т. н.
Но не може да иска същото от мъжът, дори и той да е тумбак, това само значи, че "голям, здрав българин" ама, че се вмирисал на сушени маймуни - Еми нали е алфа, на какво да мирише, с жълти зъби, черни нокти, с дъх на ракия- мъж алфа, бе!
Мъжът има нужда и от любовница защото природата му е да пръска колкото се може повече семе, пък и жената все уморена--незнайно от какво толкова.
Не се счита, че жената пък може да пробва повече ДНК че да избере тялото и най-добрият за разплод.
Ако жената не зачита такъв мъж, особено не взема предвид, че този мъж въобще е благоволил да бъде с нея, следва образователен бой. За бг мъжът алфа е "бий за да те уважават" той не печели уважение, на него му се полага по рождение.
Стари ергени съветват младите как да създадат семейство. Как да обиждат, унижават жената, как да смъкват самоуважението и в нейните очи.
Всички възможни средства за да бъде отблъсната българската жена. Да не си и помисля да пробва с българин.

Сега на въпроса: Кой и колко ви плаща за да сеете толкова омраза и отблъскване между младите? Или го правите гратис, за лично удоволствие?

161.   158, дочела си ме, ама не ти изнася това, което си прочела и не искаш да го приемеш - ей това е проблемът. Явно ТИ не разбираш, че ако ви се отнеме тази възможност за толкова огромен избор на мъже, на която се радвате сега, грандоманското ви его за нула време ще се срине до ядрото на земята, и ще се видите какви сте нищожества без тях. Проблемът се корени точно в този ваш избор, заради който сте се надули толкова много и сте се взели за кралски принцеси, на които никой простосмъртен ганю не е достоен да им диша въздуха. Затова и изборът ви на мъже трябва да ви бъде изцяло отнет или поне силно ограничен, за да не взимате мъжете за даденост, да нямате безброй претенции и да не ги подбирате като от каталог, а да бъдете благодарни, че изобщо съществуват, защото без тях да ви помпат самочувствието, като ви обръщат внимание, не струвате абсолютно нищо. В мюсюлманските държави, за твое сведение, никоя жена не може да избира, а само чака мъжете да я изберат нея, както в най-скоро време ще стане и тук с вас. И защо тъй удобно се измъкна и не отговори на въпроса - какво ще правиш, ако няма мъж майстор, на който да платиш да ти поправи тръбата? Сама ли ще си я направиш, или ще чакаш Господ да ти я направи? Хайде, Мацко, чакам твоя отговор на този така неудобен за теб въпрос, ако ти стиска да отговориш конкретно, а не се опиташ пак да се отървеш!

162.   159, ние точно такива жени търсим! Такива, които нямат никакви претенции и НЕ подбират според безброй критерии, а се хващат с който и да е мъж и не го взимат за даденост, а го ценят и са благодарни на Бога, че изобщо имат мъж до себе си. Ето такива жени са злато, съкровища за нас, каквито точно са и рускините. Затова и мъжете от цял свят ги обожават, защото са земни, топли, обичливи и сърцати. Освен, разбира се и, защото са неземно красиви, светли, руси и синеоки, като ангели, спуснати на земята. Изобщо не можете да се сравнявате с тях. Наглите, прости, надути ганки с милиони претенции без покритие като вас, ще си останете завинаги сами с котките си, докато умрете, и слава Богу няма да се размножите, с което и простотията ви ще изчезне по естествен път от генофонда.

163.   160.
Аз лично не сея омраза, въпреки че съм съгласен с мъжете тук за всичко! Винаги съм харесвал и обичал жените, но това в което са се превърнали някой от тях не са жени! Също както аз и много други сме го преживели, за да напишем това което пишем.

164.   161 живееш в толкова не реални илюзии, че е съвсем очевиден менталният ти проблем. Единственият вариант да няма никакъв избор за мъже е да се съхранят "семки" от 2-е от най-добрите мъжки екземпляри и да бъдете заменени от машини.
Жената е създателка, тя няма как абъде заменена ако искат уши, а не просто копия/клонинги.

165.   162, като искаш много баджанаци, избирай рашките. Да не знаеш стотният ли си. Ама те искат кинти, защото освен леки са и златотърсачки. Искат и гражданство. Ама Ганьо си мисли, че е направил кой знае какво, а то просто тя не подбира. Даже е смешно как се кефиш, че жена без критерии спи с тебе.

166.   Да си лъжлив е ген, а не характеристика на пола.
Пълно е с мъже, които лъжат, мамят и изневряват.
Жена съм и не лъжа.

Ти самият си емоционално нестабилен и всъщност привличаш себеподобни.
Един уравновесен мъж никога не би нписал хленчещо оплакване срещу всички жени по света във форум, а би се заел да си намери сериозна жена.

А е възможно и да си ужасен в секса, да свършваш бързо и да оставяш жената до себе си раздразнена и незадоволена.
Помисли си, как ще се чувстваш, ако някоя те зареже, преди да си свършил и да лу няма да си изнервен и кисел?

167.   Н 163- "някои от тях" не са всички жени, но вие (без да гднерализирам, де) визирате всички. И опитите за "преъзпитание" към послушни приемници, които да обгружвта мъжът като робини са определено към всички.
Разбирам, че всеки има различен мироглед, нужди и представи за семейство и що е то е връзка, но и това е лесно: насочва се всеки да търси това, което иска в живота си.
Ако не намира или не е приеман/а заради същите изисквания- пак е лесно, живее със себе си, но не може да принуди никого да бъде неговият "извор за живот" и удобства като се лиши от своите си представи за същото до нулиране на самоличност.
Такива... Ами скоро ще могат да си купуват клонинги (още не се знае дали имат своя, свободна воля обаче) или роботи с много добра текстура, почти като човешката кожа- програмира както иска и няма грижи.
А като цяло е нещо такова "робиня за вкъщи- нормална до "луда" за навън, за тръпката. Е, защо тогава жените да не предпочитат да са любовници и да си живеят сами? !
Дай само едно ПРО защо да живее с мъж ако ще е от тези?

168.   162.
Рускините, беларускините и украйнките верно са красиви жени! Когато работих на морето, като спасител 2005-2012г аз лично с по красиви жени не съм бил досега! Имах и гадже за известно време от Минск. Мамка му топли жени са повечето. След като ги заговоря и усмивките им лъсват. Повечето са ми казвали, че са очаровани когато някой добре изглеждащ мъж ги просто ги заговори. Не, че там няма плевел има и то доста. Още отпреди 15г. искаха да се женим и деца и т. н., но аз тогава бях на друг акъл и не ми беше до това. Хубавото е, че раждат по много деца с едно две деца са и искат още! Нашите са наобратното мнение за всичко! А без деца тази нация си заминава което е тъжно!

169.   168, ламтене за граждансство и секс туризъм. Повод за гордост.

170.   165, ти току-що се описа самата себе си и собствената ти националност от женската половина, каква е. Ако исках всичкото това, което си го изброила, щях да избера вас, защото точно вие сте такива, а не рускините. И що да не се кефя на блага, топла, земна, любвеобвилна жена без критерии, без претенции и неподбираща като принцеса, кой бяга от хубавото? ! Ти на коя искаш да се кефи, на тебе ли? Кой нормален мъж ще предпочете някоя надута, дебела, ниска, черна, грозна дропла с хиляди претенции и изисквания към него, превземаща се и мислеща се за богиня, когато в същото време е разядена и прогнила в душата, а на външен вид е съвсем достойна за приза "Сестрата на Квазимодо", ако не и за самото Квазимодо?
Чиста проба завист и злоба си е това вашето. Страх ви е, че руските и украински момичета ще ни откраднат от вас и в последните си жалки, отчаяни опити да ни задържите при вас, се стремите всячески да ни убедите, колко са "лоши" те за нас, как само ще изгубим, ако се хванем с тях, а пък вие видиш ли, колко сте читави, немеркантилни и качествени и колко много изпускаме, като не избираме вас пред тях. Стар, изтъркан номер на българската завистлива, комплексирана пача, с който да си повдигне самочувствието и да й олекне от факта, че някой мъж е предпочел някоя по-красива, умна и добра жена пред нея: "Мило, тъз не ми харесва, не е добра за теби! Виж я колко е грозна, пък аз съм по-хубава от нея, по-добра от мени нема дъ намериш! " Да, ама НАМЕРИХМЕ и продължаваме да намираме, изяжте си червата от яд!!!

172.   170, и ние ходим по моретата. И ние виждаме прехвалените рускини и украинки колко са красиви. Масово са лелички на по 40-50, пълнички. Няма готини тела, ни руси коси. С грим стават, без него-ад. Масово нямат вкус за дрехи. Масово пият от сутринта и до обяд падат вече. Ако ти е гот с тебе да си ляга пияна жена, си бая зле.
Избирай си ги, ама като те зарежат след гражданството, да не ревеш като бебе.

173.   170, не разбираш правилно кратки и прости текстове. Реакцията не е "ядем си червата от мъка" а "слава богу, един досаден търтей по-малко на пазара".
Хубаво за теб, хубаво и за жените. Що се нервиш така, спокойно си се наслаждавай, че си толкова търсен :)))))))))))))))) но като се събудиш-се завива, още е хладно.

174.   Н 17ч, вярно ли голямата ти гордост е да имаш жена без претенции? Съвсем нищо ли не можеш, нищо ли не умееш, нищо ли не си постигнал, съвсем нищо ли не си?
Иначе си представям как руско говорящите жени, които четат тук падат от смях, поне за майтапа все пак ставаш.

101-150 от 181