Колко пари бихте похарчили за жена?
Интересно ми е да видя колко пари бихте похарчили за подаръци на една жена?

Коментари

1.   Генерално малки суми, въпреки че имам сериозни възможности.

Причината е много проста - не искам да ме харесват заради парите. Тия пресметливите НЕ правят страстен секс или поне не за дълго време.

Така че най-много да я повозя на кожения салон за известно време и й бия шута. Това че ТЯ произлиза от бедно семейство и е измъчена / гладна си е нейн проблем, да си е избрала правилните родители.

Звучи жестоко, но живота е жесток. Затова богатите да се събират с богати. Само такива си харесвам, че от тия меркантилните съм се парил вече.

За жени с които съм имал истинска любов съм харчил много, но реално беше само 1.

2.   Николко.

3.   Харчила съм по 10 000 лева за подарък на жена. На майка ми. И повече бих ѝ дала. Мъжът ми е харчил цяло състояние за мен също. Когато държиш на някого, парите са без значение и правиш най-хубавото за него. Естествено, според възможностите си. Но аз (макар и жена) съм склонна да събирам с месеци пари, само и само да зарадвам любимия си мъж с нещо, което иска от години, например. Обичаш ли - искаш да виждаш любимия си човек щастлив и парите стават просто разменно средство за това. Изкарват се парите, но човешкият живот я го има утре, я го няма - хората се ценят в сегашно време и неща като пари и усилия не трябва да се пестят. Това са моите 5 стотинки по темата.

4.   Интересен въпрос, аз не съм мъж, но до 100 лв ми купува подаръци мъжа ми. Ако трябва да вложи много за подарък или екскурзия, знам че няма да го направи.

5.   Не много. Казвал съм и преди, поне няколко години на хляб и пости, да видиш че ще е с теб и в добро и лошо. Тогава вече може и всичко да получи, ама ей така на готово, без да разбереш какъв човек е, не.
Познавам доста дето накупиха накити, телефони, не знам си кво на половинките и пак им го набиха. Така че подаръците нямат нищо общо с отношението.

6.   И да харчиш и да не харчиш, не си ли с брутална физика, татуси, брада и евентуално прическа, си до никъде.

7.   Колкото е необходимо, за да я зарадвам. Не мисля че има горна граница - колкото имам, ако трябва.

8.   Нула лева. Не се занимавам с проститутки.

9.   Аман от теми - провокации в тоя форум. Сега ще се изсипят обичйните комплексари. Колкото и да харчите, само с пара не става, трябва и акъл. Доказателството е как всеки тук се пише бизнесмЯн, но е сам като куче. Начело с вечния ерген - Гошо хубавеца от Пловдив.

10.   2 лева ѝ стигат
Що за тъп въпрос?
За правилната жена си готов да дадеш всичко. Ама точно тя пък не ти иска пари.
За някоя кифла, ще я почерпя вечеря, ще ѝ купя нещо и ще я вкарам в леглото.
За съпругата си - бъбрек? Готово! 5 години да бъхтам на три места, защото тя ми гледа децата - готово. Да отида до края на света, за да я усмихна - тръгвам!

12.   НУЛА!

13.   между 1000 и 10 000 в зависимост от жената

15.   Умерено, хубаво е да има взаимност в подаръците.

17.   Между 20 и 30 лева.

18.   Авторе- защо поне не кажеш, дали си жена или мъж? По жени или мъже си падаш? Ако имаш чувства към някого-нормално е да правиш подаръци и да даваш пари, но ти май си скрънзлива жена, която се прави на мъж или поне така звучиш.

19.   николко не бих похарчил!

21.   Номер 1
-Никой не си избира родителите.

22.   И много съм харчил и малко съм харчил, но резултата е един и същ - Не го оценяват! За това нищо, че да знам поне защо ми е ядосана!
М54

23.   Жените не са стока или предмет, та да се похарчват "пари" за нея. Тя е живо, хопло и прекрасно човешко същество.. Много лумпенско звучи "пари", остава някой да попита, колко кози, овце, кокошки-носачки бихте похарчили за жена. Това е също толкова отвратително, като онези, които в заведение си делят сметката с жените /момичетата/. Не може да има толкова тъпи и ограничени мъже да приемат такова делене на сметката. Мъжът винаги, абсолютно винаги плаща сметката в заведение и не трябва да очаква никакво по -специално отношение за тази своя постъпка. Той трябва да е щастлив, че момиче /жена/ е отделила от своето време да е с него. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

24.   Когато липсват коментари трябва веднъж за винаги да разберете кой ги публикува тези теми. За мен отдавна е ясно коя е авторката. Още повече, когато липсват коментари, както сега коментарите 11, 14, 16, пак трябва да знаете коя е авторката. Дори този мой коментар няма да бъде публикуван защото тя знае кой съм аз.

25.   Тия скръндзите рано или късно остават сами. Не става въпрос някой да ви брули за пари, но не и примерно да се скъпите за екскурзия на майката на децата ви или да похарчите под 100 за рождения й ден.

26.   Зависи каква ми е, и колко държи на мен. Ако е само за чукане, най-много до почерка в някоя капанче. Ако ми е законна съпруга и ми е родила три деца малко повече.

27.   Някаква статистика за балъци и златотърсачки във форума ли правиш? Аз бих похарчил за една жена точно колкото тя за мен, доста просто е... Майка ми е едиснтвената жена която е правила нещо значително за мен. От другите само някакъв жест на внимание, та и от мен толкова...

28.   Когато един мъж обича дадената жена, и малкото пари, които има, би харчил по нея.
Последният ми подарък от моя приятел беше Макбук, понеже почвам университет и ще ми трябва лаптоп, и човекът решил да ми направи изненада. Не знам колко пари е дал точно, но ейпълските лаптопи вървят между 2500 и 5000 лв, в зависимост от модела. Приятелят ми не е богаташ, нито работи някаква кой знае колко високоплатена работа, произлиза и от бедно семейство. Събрал е пари и е решил да ме зарадва, така че don’t settle for less, girls ;)
Ж25

29.   Аз съм мъж на 33 от София.

Бюджета за подарък за жена се определя от това колко пари е дала тя за мен за момента за подарък/ плащане на нещо. Повечето жени са доста стиснати така че и аз не се изхвърлям с подаръците.

Даже трябва да добавя, тъй като аз имам пари гледам да се занимавам с жени с финансови възможности. Ако една жена е безработна или работи нископлатена работа тя няма да може да отдели пари за мен и ще трябва да хвърлям пари на вятъра.

То реално същото е и с приятелите. Имам бедни приятели който не си празнуват рожденните дни и като ги поканя да ги черпя са ми идвали без подарък. С такива хора се попрекратявам отношения.

Не може да искаш без да дадеш същото, независимо от пола и отношенията.

30.   23, такива глупости дрънкате всичките, докато не дойде моментът да се плаща сметката. Тогава викате "ти си мъжът, ти си длъжен да плащаш" и се пръждосвате.

32.   Не съм се замисляла кой, колко е харчил за мен, но никога не съм попадала на "скръндзи" или мъже сметкаджии, явно добре отсявам от началото или съм от тези, които според тях си заслужаваг харча ххахаа.
Сега с мъжът ми е друга "техника". Той не ми купува подаръци изненада. Но никога-нищо не ми е отказал. Даже като се загледам в нещо, пита веднага "да видим ли" превода е: ако мога да си го позволя, го имаш.
За празници директно ми дава пари, а аз после му показвам какво ми е купил, той се кефи колко хубав подарък ми е направил и как хубаво ме е изненадал :)))
Много ми е приятно, като сме заедно по магазини за моите си хобита, той иска да ми купи нещо, това са онези приятни за мен изненади, подкрепата за моите хобита.
От двама ни аз съм по-пресметлива/икономична с парите.
Но обичам да правя подаръци изненади. На него често му купувам дори нещо дребно да е, но знам, че му харесва. Понякога на родителите му и някои близки от семействата и на двама ни.
Екскурзии по месец и над сме правили из чужбините.
По-скъпи подаръци съм получавала от всичките си връзки (3).

33.   28, нямаше да приема този скъп подарък на твое място. Купил ти го е с лишение и труд, а ако толкова ти е трябвало за университета е могло да си събереш сама или твоите родители. За такава сума за подарък и ме под нея съм, когато се ражда дете. Малко мъже го правят, но българската традиция повелява освен букет на родилката и акушерката, на родилката мъжа купува златно бижу като минимум, а майка му подарява бижу, което се предава от жена на жена в семейството й, пак златно.

34.   Аз като жена ще отговоря - на мен лично би ми било съвестно ако знам че мъжът се е охарчил заради мен.

35.   До 24

Абсолютно си прав! Този форум така и не случи на нормални модератори. Това са хора, закърмени с върл феминизъм. Трият всичко, което не съвпада с женската визия за нещата.

Относно темата - в днешно време на жените НЕ трябва да се подаряват скъпи неща. Достатъчно е да уважите съответната "дама". Всяка от тези, които гледат на улицата, е напълно равнопоставена на нас мъжете. Държавата им плаща цялото образоване държавна поръчка, включително и висшето. В допълнение има безброй работни места за жени. Проблемът е по-скоро в мъжете, които са стигматизирани, че ако не покажат отношение към жената, което е нещо средно между западен буржоа и традиционен мъж в стила на 18-19 век, то няма да бъдат "оценени" от жената и ще изглеждат по-малко привлекателни. Такива мъже обаче пропускат, че нито са с възможностите на френските буржоа, нито жената срещу тях им е съпруга, че да се раздават за нея.

Какво по-точно заслужава една непозната на 1, 2... 5, 10 среща? Освен цветя, друго? Айфон или като номер 28 Макбук? Ония нейния даже е някакъв бедняк, а си е дал 2 заплати, за да ѝ плати макбукчето, кифленцето да има на какво да цъка в унито, че на 25 ставала студентка! Хахахха. Смешник.

Това са комплексите на комплексарите.

28, ти като го зарежеш, поне ще му върнеш ли макбукчето или то е "бенефит" от връзката? Хахаха. Не отговаряй. Всички знаем, че от сегашния лаптопче, от следващия количка, а от този, който ще ти надуе корема ще поискаш апартаментче. А образованието ти е просто да стои в рамка, да казваш на хората, че си учила нещо. Реално, нито ще го практикуваш, нито пък имаш и капацитета за професията. То вашата практика и професия е най-древната...

36.   До 35

Ама те дори и цветя не подаряват! Това нормално ли е?
Истината е, че мъжете в днешно време са станали страшно стиснати, тук не говорим за огромен апартамент и скъпа кола, а за букет, кутия бонбони, нещо дребно, но вече и това няма. Стиснати са и егоисти.

37.   Мале като ви прочетох повечето... ама богати да били, ама колкото и тя отделяла за него. Смятате ли си подаръците. Да не се минете с 5 лв

38.   Ганьо не харчи за коя да е жена. Той дава само на леките жени и на такива, които определя за класни. Разбирай тунинговани, с 10 IQ, въртящи кючеци в кръчмите, пиещи като смоци, и изневеряващите. Там дава не само пари, а ще си продаде и двата бъбрека за нея. За да остане с него. Ако се различаваш от класните жени, няма и едно кафе да ти плати. Дори и дъвка няма да ти купи. На среща не купува цветя. Не се гласи за некласна жена. Цвете можеш да видиш на 8-ми март на високосна година, както и на 14. 02. Подарък за рожден ден- до 10-15 лв. Колкото да му пуснеш и да не е без хич.

39.   35, мислех да не ти отговарям, ама ще ти направя този кеф - не, не бих му върнала “макбукчето”, ако се разделим, защото той самият не мисли за нормално да си искаш подарени неща обратно. :) Както и аз не бих си търсила обратно подарени подаръци. И не, че искам да се хваля, но ако се разделим, как точно би ми върнал почивките, на които съм го водила за моя сметка? :) Не ми отговаряй, защото няма какво да науча от теб, със сигурност връзката ми е по-дълга от твоята най-дълга, а подозирам, че е и по-дълга от всичките ти взети заедно. Връзките не са за стиснати хора. Анонимно сте много силни някои да пишете кой какво древно бил работил, ама съм сигурна, че на живо в лицето ми би мълчал като женски полов орган.
Към 33, това ви е проблемът на някои жени, че ви е срам да си искате и да покажете на мъжете подобаващо, че трябва да полагат грижа за вас и да се стараят да ви впечатляват и задържат вниманието с годините, и те свикват да Не се стараят с времето в нищо, понеже виждат че и с малко се задоволявате и стават мързеливи (далеч не говоря само за материални неща). Мъжката енергия е да дава, женската е да получава, въпросът е да знаеш как да го провокираш да ти дава и да се старае.
За теб е срамно да приемеш подарък от човекът, който те обича, защото бил твърде скъп, за мен е срамно, ако си над 18-19, завършил училище, вашите да те издържат и/или купуват разни работи, но това пък е широко застъпено в България и хората нямат проблем да си искат от родителите дори и след 30-годишна възраст, обаче не и от гаджетата, странна логика.
От н. 28

40.   До №№37, 38, но и за всички останали, които имат подобни наблюдения. Не знам с какви мъже имате контакти и какви мъже познавате, но според мен това, което описвате е характерно за лумпен-дегенератите. Всеки нормален мъж иска да зарадва жената /жените/ до него, без на прави толкова обидно тънки еснафски сметки. Някога когато бях млад, в моят програмен колектив имаше осем млади жени или момичета, някои семейни, други не, но всичките умни, културни, възпитани, ако не греша всички бяхме научни сътрудници. Опитвах се винаги за някакъв празник да като осми март да купя на всички колежки рози и кутия бонбони. След година някак много бързо започнахме да празнуваме всички празници. Настана времето на купоните, кога в института, кога по заведения. Бяхме млади и някак купонджийски настроени. В къщи винаги е било трудно. Съпругата ми е с много твърд характер и изключително технократично и прагматично ориентирана, не е емоционална. Старая се да я да я зарадвам, но тя не харесва цветя. Веднъж връщайки се от командировка от бившият Съветски съюз, в хотел "Русия" имаше няколко магазина на "Берьозка", аналог на нашият "Кореком", но с тази разлика, че чужденци можеха да пазаруват с рубли, които бяха приравнени към долар 1:1. Та чудя се какво персонално да И купя, бях И взел някакви бижута, която тя никога не носи, основно огърлица от "тигрово око", бял ахат, млечен кехлибар, бяха ми останали рубли и И купих парфюм "Кристиян диор", не парфюмна вода, а парфюм, който е на маслена основа. Спомням си красиво флаконче, от кристал с обем 7, 5 ml. Даже една елитна проститутка ме помоли да И купя някои неща. Тя си даде парите и краткото списъче, не влезна в магазина. Красиво момиче, много мило и възпитано. Прекрасно облечено, в сравнения с нея бях като тръгнал на екскурзия. Купих И каквото искаше, мило ми благодари. За съжаление от всичките ми подаръци, съпругата ми само тигровото око носи, както и гривната от кехлибар, другите си стоят в кутиите, а парфюма само го разпечати, сложи си зад ушите веднъж, кажа, че И е тежък, тя обичала спортни аромати и сега си сети в тоалетката, почти недокоснат толкова години. Хубаво е когато човека, на който подаряваш, някакъв подарък, го цени, иначе е обидно. Не смятам, че средностатистическият български мъж е стиснат, може би е недосетлив и не разбира женската душевност, а тя е по-различна, дълбока и нежна от тази на мъжът. Сигурно и аз съм същият, като другите мъже.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

41.   И много бих похарчил, но зависи. Подаръкът трябва да подбран с вкус. Не е важно, колко поари струва. Важното е да е приятна изненада. Подарявал съм и дребни подаръчета, на които жените са се радвали.
Повечето хора са лишени от естетичен вкус.
Супер скъпите подаръци не са точно подаръци а по скоро демонстрация на положение и благосъстояние. Там е някак очаквано и редовно. Между хора еснафи липсва тази малка радост и изненада.

43.   №39: "как точно би ми върнал почивките, на които съм го водила за моя сметка? :)" - С ебане. Едно дълго, страстно, протяжно 10-часово ебане, в което те ебъ силно, грубо, бързо, бясно и ти удрям главата в рамката на леглото, докато припаднеш, бия ти шамари, дърпам ти косата, плюя ти в устата, пляскам те по гъзарете с тупалка за гъз, докато не почервенеят и не пуснат кръв, закачвам ти щипки за зърната и за срамните устни, докато в същото време те псувам на майка и ти говоря как майка ти е курва, правеща свирки на магистралата, а баща ти е долен педераст, който го шибат манафите в обществените клозети, и не ти е никакъв баща. Хайде, секси маце, знаеш, че го искаш, дай си тел. номер веднага. :)

44.   До 28, 37 или каквото си там. И аз не мислех да взема думата, но четейки страшните ти тъпотии нямаше как да не се включа. Подарила си му почивка и нямало как да си я върнеш. Този подарък е толкова градивен, колкото той да ти подарява кухненски прибори на празниците.
Тва че на теб мирно не ти се седи е повече от очевидно, а пък самочувствието с което пишеш само говори, колко си плитка в своята увереност, независимо безкрайните тъпотии.
Викаш жената трябвала да получава, мъжа да дава, иначе се обърквали естествените процеси. Баба ти все е получавала за да се появиш ти, да ръсиш тъпизми на всяко изречение. Тва че си намерила някакъв палячо, в никакъв случай не значи че всеки мъж би се съгласявал с обърканите ти напъни, ама ти знаеш това и за това си го дундуркаш, щото втори едва ли ще е толкова голям джентълмен.
Връзката ти била връзка, почивките ти били почивки, бе щастието е навсякъде около теб, с ти объркана и почти сигурна във форум за взаимопомощ за любовни проблеми. Явно нямаш приятелки да се нахъсвате заедно, та се налага тук да търсиш затвърждение къв страхотен живот водиш, кви били биологичните ти потребности.
Пази си го този, защото друг ще те отсвири на първия час, балъците верно че са много, ама чак толкова едва ли.

45.   Сериозно ли някой очаква след раздяла да му бъдат връщани подаръците? !? А вие ще върнете ли на другия очевидно изгубеното с вас време, след като не ставате за партньор в сериозна връзка?

Доста сбъркани ценности и пълна липса на чувства и емоции се усещат от някои хора. Лъха на студ и е толкова потискащо.

Защо се събирате с други хора, щом парите са ви по-важни от него? И като си върнете похарченото, по-добре ли ще се почувствате? По-добре си живейте сами и не се причинявайте на други хора, които си правят илюзии, че наистина ги обичате.

И как така един по-скъп подарък, който мъжът е направил по свое желание, прави жената "кифленце"? Лаптопът вече не е лукс, не е глезотия, а абсолютна необходимост. Тя ще следва в университет, това е инвестиция в образование, което по-късно ще ѝ помогне в живота, ще помогне и на мъжа, защото в наши дни в България жените не само, че не ги издържа мъж, каквито лъжи битуват в този сайт, а те плащат половината разходи в семейството.

Уж сме били "кифленца" и "феминистки", но на нас се крепи бюджетът. Хайде да бъдем честни, да си говорим истината и да оставим настрани клишетата, измислената мачовщина и женомразките глупости.

46.   45, българските мъжленца искат да им се връщат вложенията. :) Да не се минат.
Четете, жени, и пак се занимавайте с бг мъже. Пак им вярвайте. Пак им раждайте.
Номер 43 е типичният мъжки представител на възвишената ни нация. Само вулгарности в главата, но иначе самочувствие до небесата. Българката не ги оценя, ценят ги рускини, украинки, полякини. Баш златотърсаческите нации.
Те за майка си не дават нищо, пък камо ли за гадже.

48.   До 44, стигнах само до “Този подарък е толкова градивен, колкото той да ти подарява кухненски прибори на празниците. ” и спрях да чета. Айде да ми позволиш да познавам по-добре гаджето си от някакъв анонимник в интернет и да знам, кое за него е градивно и кое не, а, брат? :Д
Тоя сайт е много добър, човек да влиза отвреме-навреме, ако нещо си мисли, че не се справя добре в живота си и да си прави reality check какви злобни и нещастни душици има.
От 28, 37

49.   Според мен след раздяла е напълно нормално да се връщат подаръците и не не говоря за една роза а за по сериозни подаръци