Защо сте асоциални и нямате приятелства преди връзка?
Направи ми впечатление, че много мъже искат от вратата за краката в тези теми - седят сами, нямат познати жени и компании от двойки, затова тичат по улиците по непознати жени. А тази непозната може да е омъжена, лесбийка, не говореща вашия език. Родителите ни главно от компании са се намирали - цял живот приятели, примерно Иван и Таня са двойка, довеждат приятеля си Митко - запознава се с жена в обща среда. Не на случаен принцип или онлайн, където всеки се перчи.
Да като си обвързан не е нормално единично да излизаш с човек от отсрещния пол и да го гушкаш, но е нормално да имаш среда от двата пола. Никой не иска антисоциален психопат, психопатка, който само цъка игри, гледа порно (ако е жена чати само), а на живо не може да общува. С приятели на маса става историята. Защо нямате компания от двата пола? Защо не се сватосвате? Или си мислите, че всичко, което лети се яде и важното е вие да изберете. Аз ли съм ненормална или хората са?
Мен с годеника ми ме запознаха - нито съм грозна, нито нищо, но съм притеснителна жена. И въпреки това имам компания от двойки и приятели - мъже и жени за маса и кафе. Младо момиче на 24 съм иначе. Интересно ми е и питам.

Коментари

1.   С тия тъпотии в главата ти, направи се изненадвам че сама можеш да си вържеш връзките на обувките.

2.   Тъпо е това сватосване. Някой друг преценя какъв си и от какво имаш нужда. И ако не потръгне, нали ще трябва да се гледате със сватовниците? С този човек? Да ви подпитват какво е станало? Като в някакъв сериал.
По-добре с напълно непознат, отколкото с някой познат. На този познатият да му знаеш преди това гаджетата, навиците от общи разговори. Да те проучва.

3.   Еми проблема не е, че те не искат, проблема е, че тях не ги искат

4.   Защото онези социолози които организираха упадъка на държавата развалиха и обществото. България не е само бедна. Тя е без общество.
Не гледай нещата в частност. Глобално е

5.   "Любовта не е план. Всичко става за 3 секунди. И само ти и човека срещу теб знаете какво е то. "

Това със сватосвания и урежданки не става!!!

Аз пък съм твърдо против такива урежданки, сватосвания и слепи срещи. Любовта не се случва по този начин. Този е метод е за някакви закъсали и самотни хора според мен. Любовта става спонтанно, и е предопределена по съдбовен начин. Срещнах любовта на живота си именно на улицата и се влюбих от пръв поглед. На два пъти се опитаха да ми уговарят запознанство с мъже и удариха на камък. Да не говорим, че все се опитват да ми пробутат някакви грозни мъже, които въобще не са мой тип, ама били много работливи, не знам си какво. Аз си имам мой тип и не мога с мъж, който сама не съм си избрала и не съм влюбена. При положение, че мога сама да си хвана готино момче, което ми харесва и е мой тип, защо да правя компромиси със себе си и да ме уговарят с някакъв, в който не съм влюбена? Почти се обидих на хората, които ми предложиха да ме сватосват.

6.   Има хорa, които имат няколко близки приятеля и нямат социални контакти в големи компании от хора.
Един мъж трябва да е готов да се запознае и да се запознае с някоя жена, която му харесва без да чака да го запознаят с нея.

7.   Точно, защото си младо момиче, затова и не разбираш.

8.   Младо момиче на 24 е оксиморон, можеш да се замислиш, че дори доста хора, които са доста по-млади от теб, нямат време за компании за маси и кафета от учене и работа...

10.   Аз избягвам да се влюбвам в хора, работещи в офис, скучни са ми.

11.   Авторката е. Как ме определихте за тъпа, като не разбрахте логиката ми? Случките, в които любовта от пръв поглед е взаимна, са 1-2%. Не говоря да ви бута някой самотник, а да се общува в някаква среда и нямах предвид долнопробен бар. Един мъж не е смел като гони непознати жени, нито жена е по-готина ако го прави. Като крийпъри сте. Предполага се, че не друг ще ви избира половинките, а ще помогне с намирането им измежду всички общи познати.

12.   Педофилът от номер 8, ако 24 не е младо, не знам кое е. Ти на колко си бе, младият човек? Пак е авторката.

13.   Аз съм на 41 вече, отдавна ми е минало времето да се събирам с хора, с които не обичам да бъда. а и не знам къде и да ги търся, но нито си правя труда, защото и работя, нямам нито пороци, нито нищо, а като ги гледам повечето какви са, изобщо не ми трябват такива! Постоянно бирата и цигарите са им в ръцете, или пък пият твърд алкохол, смеят се като клоуни, пък аз не си падам по това! А в повечето случаи се и дрогират с райски газ! А уж го бяха забранили! Общо взето, обществото ни тотално деградира, това е положението! Аз обаче винаги излизам сух от водата, така да се каже, защото за мен здравето е на първо място! Пазя се от всичко, което може да ми навреди!

14.   11, ако мъжът е готин и не е крийпър, е смел като заговаря жена. Като ви уговаря приятел, каква е гаранцията, че с човека отсреща ще сте един за друг? ! Че вие може да имате 100 общи неща и пак да не си пасвате и да не сте един за друг.
А че 8 е педофил си напълно права. Този сайт гъмжи от изроди, които смятат, че млада жена е момиче на 11 години, а на 19 вече ги пенсионират...

15.   Авторке вземи прочети значението на думата педофил и не нападай хората, само защото нямаш аргументи. Жените се взимат след започването на редовната менструация. Самите момичета сами се предлагат и правят секс доброволно дори преди настъпването на менструацията си, което е жалко. Което и показва, че нямат никакви родители и са изпаднали. На 14 години всяка може да дава доброволно съгласие без родителите ѝ да се месят. Не разбирам защо обвинявате мъжете/момчетата, а момичетата не? Като че ли не вие започвате секс още от най-ранна възраст? Как така мъжът е виновен, че вие правите секс? Въобще можеш ли да мислиш?

16.   И какво като сме в компания с много приятели и познати? Като ме знаят в тази компания, че съм например добър по характер и ме уважават, но пък съм си смотльо и много много не мога да се отпускам с жените, с която и да ме запознаят нищо не се получава. Отделно жените от компанията се хващат почти винаги с някой топ мъж с брутална физика, татуси, брада и т. н. и този никога не е бил в тази компания и абсолютно никой от компанията не го познава. И той никога не става част от тази компания.

18.   Ами хайде кажи как да си намеря приятелка като имам 2-3 приятели и са от различни градове, за жени не може да става и дума. Кажи как става, щото съм на 40 и още не съм имал приятелка. От къде да я намеря?

19.   Авторката е пак. Това че има малки курви, мен не ме касае. Първият ми път е бил след 20, със сегашния ми партньор, който е година по-малък. Не съм извратена. В 20-те си човек е млад, по-рано е малък. Няма да споря. 100% си дърт, но говориш относно моята младост, това ме ядоса. И жени, не само мъже заговорят непознати на улицата, но както казах не е редно и нищо не знаеш за човека, може днес да не е на кеф, може да е болен от рак. А и никой не говори строго само са сватосване, питах защо нямате среда от двата пола и приятели от отсрещния пол?

20.   Номер 16, като заговаряш и преследваш непознати жени, нещо ще се промени ли? Кажи си интересите и мога да те насоча. Ако преследваш топ кифлите, съвсем пък няма да си намериш половонка. Номер 18, в твоя случай онлайн и в клубове по интереси - народни танци примерно оглеждай се за жени твоята възраст. Очакваш някоя 20-годишна млада девойка ли да върже? Като се запознаваш с такива, мислиш ли, че ще е взаимно. Много жени в средни към късни 30 и ранни 40, търсят половинки. Явно не си насочен към правилната група.

21.   До авторката - ти ще учиш хората как да живеят и как да си намират партньори ли?
Много често това се случва на работа. На екскурзии. Покрай учебни проекти.
ЗА какво гонене по улицата говориш? Някои може и да опитват, но е рядкост.
Май историята ти ми прилича на '' гузен негонен бяга''. Ти си знаеш.
Не за друго, а защото имам позната, която все плюе леките жени, сметкаджийките и проститутките във ФБ, а всъщност тя самата е точно такава (понеже й знам миналото още от време оно), но пред непознати й минава номерът!
", Никой не е пророк в собствената си страна'' /там, където те познават, не можеш да излъжеш/. Ние тук не те познаваме.
Просто говориш глупости, но не го разбираш.

22.   Номер 20, аз съм номер 16
Аз не преследвам непознати жени. Имам приятели, познати и компании какви ли не. И какво от това. С жените не ме бива. Познатите жени не ме възприемат като нещо повече от приятел. Никой приятел мъж, камо ли пък позната жена ще ме предложи на някоя свободна, след като добре ме знаят какъв съм. Ти как би се почувствала, ако твоя приятелка се опита да ти набута някой нейн познат смотльо? Какво ще си помислиш? Че твоята приятелка си прави майтап с теб или че просто този е толкова смотан, че тя го е съжалила и се опитва да му намери жена.

23.   Абе стига с това правилно или не правилно, щом го искаш чавека и можете да се понасяте в бъдеще-той/тя ще да е.

24.   Напротив. Трябва да си супер смотяк, че да се налага някой да те запознава и сватосва с друг. Така правят обикновенно властните майки с техните смотани синчета. Точно заради приятел едва отървах затвора и години да не мога да си видя жената и детето. И знаеш ли, кой ме измъкна…? Не приятели, а сестра ми. От тогава разбрах, че освен моето семейство други приятели не ми трябват.

25.   Не мисля, че само мъжете искат от вратата за краката. Имах една приятелка, с която имахме доста драми. Аз я искам, тя се сваля на Сульо и Пульо. После тя решава, че е време да има деца и да се женим, но аз вече не съм много навит, защото очаквам да ми извърти пореден номер. И така, запознава се с някакъв и след 3 седмици вече отиде да живее при него, а след два месеца забременя. Та има всякакви случаи и при двата пола.