В мен ли е проблема
Пише ви мъж на 21 години. Дълго време бях във връзка с една жена, може би близо година. Но един момент тя започна да ми отговаря с голямо закъснение. Оправдаваше се, че излизаше с приятелките си. Малко след това ми каза намерих си по добър от теб. Естествено аз я блокирах, нямаше какво да направя. Търсих си други, намерих си една, но връзката ни продължи само седмица. Както и да е, опитах се да си върна бившата, защото разбрах че връзката с другия й е приключила. Но не успях да си я върна, тя ми каза, че ме мрази, задето я блокирах, можело да си останем само приятели. Започна да се прави на лесбийка, за да не искам нищо от нея. В мен ли е проблема, че искам лоялност или проблемът е в нея, че няма морално ценностна система?

Коментари

1.   Жените в днешно време нямат морална ценностна система. Ти да си чул жена да казва в мен е проблемът, аз сбърках? Започват полов живот още в началното училище. До 20 години са със стаж на метреси. Вулгарни, невъзпитани, пошли, арогантни и други абсолютно лишени от каквато и да е женственост отрицателни качества. Това ги прави изключително недружелюбни и отблъскващи хора

2.   Лоялност искал. А ти такъв ли си? Връзка имал само седмица. Тоест сте преспали няколко пъти и дотам. Това не е връзка. Ти си непостоянен. Уж си приключил с нея, после пак търчиш при нея. Несериозна работа.

3.   И двамата нямате ценностна система. Ако ти имаше такава, нямаше да искаш да се връщаш при човек, който се е държал така с теб и даже да чакаш да ѝ приключи връзката, за да си поиграеш още с нея. И двамата не сте ок, ако ме питаш.

4.   В теб СЪЩО е проблема. След като сте приключили, продължаваш напред. Какво гледаш назад, няма да се съберете.

5.   Защо пък реши, че нямала морална ценностна система? Нали ти е казала, не те е мотала, не те е държала на резервна скамейка.
Ти не си ок с твоята "система".

6.   Проблема е в теб - хващаш се с неподходящи.
След като връзката е приключила, значи е приключила. Връщането назад, дори и да се получи, никога няма да е същото. Това, което е довело до разпадането и първия път, едва ли е изчезнало. Това, което е правило другия "по-добър" от теб, все още го има и пак ще се появи някой, който е по-добър.
Огледай се, на твоите години връзки се започват лесно, намери си жена, за която няма по-добър от теб и действай с нея. Бившата, колкото по-бързо и напълно я забравиш, толкова по-добре за теб.

7.   Не те харесва. Има нещо в йарактера ти, което я е отблъснало о теб окончателно. Време е да го приемеш и да продължиш напред.

8.   В теб е проблемът. Щом си е намерила „по-добър“ и после са се разделили, а ти още искаш да се съберете, значи си резервният вариант и това те устройва. Не бъди резервния вариант.

9.   Ти си морално слаб човек, щом искаш да се връщаш при човек, който те е унижил и се е държал неуважително с теб. Т. е. не си добър мъж, а си слаб мъж. Слабият мъж не може да бъде добър.

10.   Една година време ли ти трябваше за да установиш, че тази нямала морално ценностна система? Или като беше с теб я имаше, ама я загуби като те остави? И защо тогава като остана на сухо и разбра, че при никоя не вървиш, я търсиш пак? Като си я блокирал и си казал край, ако си мъж няма да правиш опити да я връщаш.

11.   Автор: Ами през тази година аз бях приоритет за нея, от всички връзки които съм имал, с нея беше най-добро изживяването.

12.   11, защо ли не е изненадващо, че с нея е било най-яко? Игнорирала те, кръшкала. Сега пък харесвала жени. Приличате си.

13.   11 - Намерила си е друг приоритет и по-добро изживяване отколкото с теб. Приеми го и повече не я търси. Жените не обичат жалки мъже, а ти си точно жалък с опитите да я върнеш.

14.   С времето ще я забравиш.