Изпитвам силно влечение и симпатия към зъболекаря ми
Здравейте. Ще давам накратко, за да не става твърде отегчително. Жена с две деца съм. Отглеждам ги сама. И нещо ми стана. Усещам силни влечение към зъболекаря ми - по всякакъв начин. Той, разбира се, като професионалист не ми е дал повод. Говорили сме си, изключително мил е, но просто си е такъв човек според мен, не специално към мен. Иначе се обръща към мен на галено име.

Коментари

1.   А на него какъв му е статуса?

3.   По-добре се отдръпнете за да не страдате вие, нищо няма да излезе, прекратете комуникацията. Имах наскоро подобно влечение към лекар, но сама се отдръпнах, макар че си пишехме често във фейсбук, но общи неща. Беше ми криво и се отдръпнах, така се и съвзех.

4.   Ти си сводобна и ако той е свободен, защо просто следващия път като си запазиш час, не пробваш да флиртуваш ако той не те харесва ще се дръпне.

5.   "Той, разбира се, като професионалист не ми е дал повод. " - ако един мъж, без значение от сферата, в която работи има симпатии към своя пациентка/клиентка, винаги може да ѝ го намекне, или пък директно да я покани на среща, особено виждайки, че и тя не е безразлична. Защо не? ! В случай, че това не се случва в пътите, в които се виждате явно не е заинтересован, или е семеен, обвързан и т. н.
На мен между другото също ми се е случвало подобно нещо точно със зъболекаря ми. Смея да кажа, че никога не ми е липсвало мъжко внимание и определено усещам, когато един мъж има интерес към мен. И в случая също беше така - с влизането в кабинета усещах погледа му, правил ми е комплименти, и понеже се наложи да ходя доста често в рамките на един месец при него, някак си това ми донесе очаквания, че нещата могат да се развият в друга посока, но не би. В последствие разбрах, че е женен и с две деца.

6.   Лекарите са задължени да те предразполагат за да не се филмираш покрай болката. Държанието е нормално предвид, че си плащаш.

7.   Отъркай се в него като си тръгваш. Питай го някой път да си поговорите в по-различна обстановка.

8.   И аз харесвам моят, но и двамата сме женени.
Ако той не прави нищо, не прави и ти. Но пък, ако много ти допада, може да му подхвърлиш комплимент и толкова.

10.   Не виждам нещо грешно в това влечение.

11.   Проучи какъв е семейният му статус и ако е свободен следващия път просто под хвърли нещо в посока да се видите в друга обстановка

12.   Правилно си се насочила мила. Аз хванах столичен зъболекар. Да не казвам голяма дума, ама на месец изкарва поне 20 000 лв. Много съм доволна, ама нямам деца. Трудно шансове имаш с този багаж, трябва да си много направена и вървежна за да е сериозен с теб, вероятно човека има и много други мераклийки с тази доходиносна професия

13.   Браво 12 поне си признаваш за какво си с него, а не да се правиме на лисици и да развиваме теорията за безусловната любов.
20 бона са си 20 бона както и да го погледнем, чичо ми е зъболекар и изкарва също по толкова, та и повече, така че ти вярвам.