Несподелена любов от по-малък
Ще ми се написаното тук да мога да го споделя и на глас, но истината е, че съм страхливка. За кратките ми години живот винаги съм имала принципи, на които държа един от тях беше да не си падам по по-малки от мен и всички около мен ми повтаряха, , никога не казвай никога" и познайте какво? ! Бяха прави-Принципа ми беше нарушен - паднах си по малък сладур от училище. междучасията си говорихме и може би понякога исках да му призная, но не го направих понеже ме е страх, защото съм страхливка, защото знам, че никога никой не би харесало момиче като мен, освен това през цялото време знаех, че той ще ме отреже, а и така мога да изброявам хиляди причини, защо не съм споделила за чувствата си. Въпроса е, че сега той си намери приятелка и съм принудена да ги гледам всеки ден... честно казано ми се къса сърцето това момче можеше да е първата ми любов, а сега съм принудена да го гледам щастлив с друга не, че не му желая щастие, но ми се ще аз да бях на нейно място, но такъв е живота понякога те наказва с несподелена любов за минали грехове, но защо мсе на мен се случвада обичам някой, който не обича мен най-вероятно проблема е в мен.
Според вас как да продължа напред? Трябва ли да си изкажа всичко преди да го пусна, но ако кажа всичко ще бъде различно и ще бъде толкова неловко като се засичаме. Може би за това пиша всичко тук за да го пусна.

Коментари

1.   Не го вкарвай в драми, да не вземе да ти се сваля, когато разбере и ти да му вържеш, ще го направиш курвар.
По-добре си намери и ти друг, не ви разбирам жените защо толкова често налитате на обвързани най-много.

2.   И аз съм имал несподелена любов, но по-късно осъзнах, че така е било по-добре за мен, защото тя не е била подходяща за мен жена!

Да, в началото има болка и мъка, но с течение на времето всичко отшумява!
Старай се да не мислиш за това, и ако ти дойде такъв помисъл - веднага го прогонвай!

Вярвай и се уповавай на Бога!

В свое време ще срещнеш подходящ за теб мъж, ще се ожените и ще си създадете семейство...

3.   Нищо не казвай. Просто спри да мислиш за това и си намери други неща, с които да се занимаваш. Ученичка си - сигурна съм, че имаш много домашни, имаш си и хобита, най-вероятно. Спираш с това и продължаваш напред, все едно не е било. Възможно е и ще се справиш. Не ти е бил първата любов и нищо не си загубила. Просто е било симпатично момче, което те е привлякло в даден момент и няма лошо в това.