Сънувах, че се женя
Здравейте,

Искам да ви споделя моят сън който бях сънувала преди няколко месеца. Последна година съм в университета и има едно момче което харесвам от първата година. Той е зодия Дева и не можеше да ме заговори през всичките тези години, беше пробвал но все неуспешно, защото аз се държах студено, защото се притеснявах и не можех да му говоря и аз. Той няма приятелка, но има момиче с което са приятели от курса ни, аз също съм приятелка с момчетата от курса ни и си говоря с тях, не знам дали я харесва предполагам не. Сънувам го постоянно, месец септември 2023 година сънувах че се женим. Смятате ли че това е пророчески сън и може да се сбъдне? Сънят беше много реален и последователен, дори сънувах родителите му. Последната седмица от семестъра реших да го заговора аз, поне да знам дали ме харесва или не. Не съм му признала чувствата си, просто си говорехме в стола, бяхме само двамата и обядвахме. Бяхме заедно около половин час и не спряхме да си говорим през цялото време. Задава ми въпроси от сорта на: Какво смяташ да правиш като завършиш университета? Не беше ставало въпрос за нищо на тема любов, аз не бих отворила темата защото бих искала той да подходи към мен все пак е мъж, но си говорехме ш на двамата ни беше приятно. После аз си тръгнах а той отиде в библиотеката и ми писа, защото ни бяха казали оценките имахме презентации, беше много кратък чат и той ме сийна и оттогава нищо… изглежда така сякаш не му пука, може да се дълги на факта че скоро ни предстоят изпити.. Какво мислите по въпроса? Дали този сън е пророчески?

Коментари

1.   То хубаво, че той е мъж и би трябвало да подходи първи, но когато тва стане и режете без да ви мигат оченцата! После хоп, тръгвате веднага да търсите тоя, който е “вървежен”. Жалка картинка са такива “жени” и “момичета”!

Гаро

2.   Покани го на кафе. Поеми инициативата, че зодия Дева наистина са малко бавно загряващ реотан.

3.   Ако изглежда, че не му пука, то е сигурно на 99%, че... действително не му пука. Дори да предстоят изпити, дори да са супер тежки, ако има интерес към теб, това няма да го спре. Това го казвам от личен опит. Съществува разбира се и вероятността да не показва интерес умишлено, а всъщност да го има (това е останалия 1%), но не бих залагала много на нея. Съветът ми е да изчакаш инициатива от негова страна, ако такава не последва, покани го ти да излезете. Оттам нататък е ясно как да тълкуваш действията и думите му.
П. П. Сънят може и да е пророчески, а може и да не е. Това само времето ще покаже.

4.   Просто сън, нищо повече.

5.   И аз в университета харесвах един зодия дева. Още в началото се бяхме напили заедно, целуваме се, но после 3 години нищо. Познай дали се оженихме!
Сънят ти отразява някакви твои емоции, явно го харесваш. Действай, имаш шанс според мен, щом го искаш.

Имам една приятелка, която от един сън разбра, че си пада по един. Вече са заедно от години и то точно заради този сън!