Имам дете и затова я търпя
Все си мислех че и на мен ще се случи да изпита любов. Живея с една жена с която се познаваме от 14 г. Идваше при мен като я виках беше само секс. В един момент взехме да излизаме ресторанти, завъртя ми главата и реших да и предложа да живеем заедно баща и я е контролирал а тя била жертва тормозена естествено защитавах я. В един момент беше идеалната връзка уж романтика всичко, но тя пишеше трева в компания от нейни хора мислех че ще мине искаше много дете семейство. Аз също и се чувствах готов след половин година заедно забременя беше притеснена аз бях до нея получи кръвоизлив и загуби. Нали няма да ме оставиш ми каза като беше в болницата аз я прегръщах и обещах че ще съм до нея. Водих я на разходки да се възстанови след 3 месеца забременя и роди дъщеря ни. Беше нещото което ме накара да плача от радост. Дотук Ок. От изписването си къпя, храня и помагам за детето не съм бягал в друга стая, пеех му, говорих всичко по каталог. Правеше ми впечатление че родителите и те са разведени както и техните родители беше ми странно но си викам всякакви има а тя държеше на семейството уж. Никой не дойде да бутне количка да помогне при условие че са от града а аз съм от съседен по-малък обикновенно момче, скромни родители без възможности ако е важно. Докато нейните бяха баща и с любовница мезонет, коли, майка и се разведе и тя с колегата в жилището което татко и взе и го писа на моята да не вземе бабата да го продаде знам ли големи игри преди да се роди детето ни бях и дал годежен пръстен всичко както си му е реда пред моите родители беше скромна, кротка чак плашещо ама викам явно тормоз за който ми е говорила. Работех на две места и от там всяка вече при нея и детето по лекари, спря и цикъла започна да се притеснява. Карах я в София имаше изчерпан яйчников резерв хормона лен дисбаланс, отслабена до 40кг. бях до нея във всичко и в един момент като се събирахме на поводи почна да прекалява с алкохола, заспиваше на масата хванах я на терасата да пуши и я хванах за врата проявих агресия тя каза че е било един път нямало повече. След време получих от някакъв нейни снимки гола не се виждаше лицето ама аз си я познах. Пак панаир не е станало нищо оправдаваше се. После пак от бившия и нейни снимки стари по бельо и ми пише че била палава и да намали наркотиците. Пак разправия с нея тя се оправда че и правел мръсно и пак си затворих очите викам си заради детето трябва да съм силен и да търпя. На кръщенето се напи и си тръгна залитайки. Оправдаваше се че нали сме на квартира и трябва жилище. После като изтрезнее можело цял живот да сме така под наем. Скарах се с баща и заради нея. Иначе във фейсбук на снимки сме много щастливи, взе да прекалява с тревата по 15гр на месец и били нужни а като не взима беснеее напада обижда виках полиция но нищо не искам детето да пати, и бяхме разделени за 2 месеца през това време тя не се спря а и детето при нея не иска да го даде на родителите а и те не им е много много до малката като да се каже че имат внуче пък как какво до там. Детето ще пати от глупостта ни защото аз искам да и помогна да се по спре ама тя не осъзнава всички сме срещу нея аз от исках да и се отнемат права но нито има как да се докаже нищо а и родителите и не ме подкрепиха все пак баща и е човек с много пари и връзки и се дръпна ха. Проблема си е бил наш. Свикнал съм с нея и ми е жал за детето и затова искам да са край мен макар да знак какво извращения ще търпя тя е с образование набива ми комплекси че съм прост, беден а пред хората сме влюбени щастливи параван. Вкъщи е ад вече не и правя проблем за тревата сама да си казва аз и признах за мой кредит и сега го използва срещу мен. А реално съм удобен защото е на моята глава и ме държи чрез детето и знае че сам не мога да се справя скара ме с колега с който работих допълнително и сега съм да една заплата от 1500лв тя взима 800лв в детска градина. Хващам че и пишат разни ухажори а и тя явно е полигамна. Настройва детето срещу мен лош съм, гаден, глупав така ми говори 5 годишно. А като сме си само с малката двамата бях изумен като ми каза Тате мама не обича нито теб, нито мен а само себе си. Мъкне го с нея по дилъри и детето вика пушат миризливото и се смеят. С разни батковци. А в началото нямаше такива сигнали а сега е брутално. Ако си тръгна губя детето, правата са в нея ако остана трябва да си мълча и съм най хубавия.

Коментари

1.   Aми, вземи си детето и си го гледай. Ама, май, не ти стиска.

2.   Почти нищо не се разбира. То е ясно че са ромски панаири и в цялата ви рода явно няма един читав. Дано социалните се задействат и ви вземат детето че с вас няма бъдеще.

3.   Ходи и говори с адвокат какви са ти шансовете при развод да вземеш детето... С алкохолик и наркоман не се живее. Някои неща не се "търпят", защото дъщеря ти ще поеме по същия път.

4.   Имахме едно семейно приятелче, много земно и добро момче.
Той така търпеше истеричната си жена заради дъщеря си. Жена му не е била наркоман а, но истерчна ревнивка или по-скоро със силно чувство за собственост, но и все го поправяше като да е идиот, който все погрешно прави каквото и да е.
Излагала го е пред нас с мъжът ми неведнъж. Намеквала е, че бил прекалено "освободен" пред мен специално, разбирай, че човека просто си позволяваше да говори свободно и да се смее с нас.
Веднъж го попитах директно защо търпи, защо поне веднъж не и се озъби и да изиска поне елементарно уважение когато са сред хора.
Отговорът беше, че животът му е дъщеря му и ако се разделят, тя е заплашил, че няма да види детето, че щяла дори да го обвини в... представи най-лошото...
Останах в шок.
Тя все пак успя да му забрани да се вижда с нас, дори се изцепила на мъжът ми, че ако не сме били по-близки от колкото изглеждало на пръв поглед, нямало аз да се чувствам толкова свободна да (в моят си ом, бяха на гости) да седя с тях на масата, пред нейният мъж с боя на главата и да не ме е срам, значи ме е виждала всякак.
Как да обясниш на подобно, че нямам такива комплекси. Тя от всичко си измисля каквото и да е за да го държи притиснат и смачкан.
Наскоро обаче чух от други хора, че най-после се е отърва от нея и сега като дъщеря му е по-голяма е заявила пред съда, че иска да живее с баща си. Много се радвам за него, но защо беше нужно да губи толкова години в постоянни подигравки, истерии, детето да става свидетел на всичко това.

Можеш да докажеш пред съд, че е тя не е способна да отглежда детето в здравословна среда. Трябва ти детектив и видео записи.
Ще вложиш някой лев, но при тази ситуация си струва.

5.   Много нескопосан превод и опит за адаптация на поредната литературна творба.

6.   Родителските права отпадат при наркотици. Докажи го с адвокат.

7.   Няма такова нещо. Жена Ви със сиурност има поведение, застрашаващо развитието на детето. За каквито и права да говорим, те са винаги от гледна точка на добруването на детето. Затова - намерете си добър адвокат и действайте!

8.   Съвсем стандарта бг семейна двойка, където имаме баламурник твърдящ че търпи заради детето и разгонена необразована мързелива жена, на която и дай само забавления, просто защото знае че каквото и да захване не става и все и скучно.
Другото написано е следствие от тези взаимоотношения. Разбира се страхотните снимки във Фейсбук са за пред хората, да си мислят че сме много яки, пък ние само сменяме памперс след памперс затънали в собствените си изпражнения.

9.   Кофти пич. Изход реално няма. Моли се. Не изоставяй детето в никакъв случай!

10.   Колкото по- рано я оставиш и детето вземи с теб, тази мома не става за майка. Тя от пороците не бяга. Ще става и по- зле.
Моят баща също не се занимава с децата ми, майка ми почина, но смятам че не са длъжни, особено на много мъже не им се занимава с деца.

11.   Мили Боже, това ако е истинска история.... животът на детето е отсега съсипан... колкото и крайно да звуча, не мисля, че всеки заслужава да бъде родител! А като си сетя колко свестни хора не могат да си имат детенце....

12.   Ситуацията е ужасна. Помисли за детето си и как да не е около наркомани. За мен тя е загубена кауза и като човек, и като това да сте във връзка. Ако има малка надежда да се оправи, то това е да сте разделени, детето да е при теб и да не е около наркомани и тя да се сепне и сама да го поиска.

13.   Даваш я на съд за взимане на наркотици и за това, че е лоша майка и й отнемаш правата. Разбира се всичко с адвокат. Намираш си детегледачка и готово. Недей отлага, защото и детето може да тръгне по нейния път

14.   Наеми адвокат, той ще ти разясни правата.... с тия наркотици ще я тресне яко и ще си вземеш детето...

15.   Научи се малко запетайки да използваш, 100 пъти ми се завъртя главата докато го прочета тва..

16.   Който познае етноса на авторите от 3 пъти, получава баничка!

17.   Човек научи се да пишеш, употребата на запетаи не е наказуема. То едва се чете това нещо, не успях да го дочета...

18.   Познавал си я от 14 години, казваш? И как за толкова години не разбра що за "чудо"е? С кой акъл се събра с наркоманка и дете ѝ направи? Сори, ама сега си плащаш за грешния избор. Малко ли нормални жени има?

19.   Снимки и записи не са доказателство в съда. Заплашваше ме че ще извика свидетели приятелки пред съда и ще ме изкара насилник и ще ме откъсне от детето... Нямам полезен ход ако си тръгна ще се прибера при близките ми, приятели двама всеки вкопчен в жена си. Излизам и се разхождам сам. А ми се говори взех да ходя на психолог да си споделям. Признах за проблем с хазарта от моя страна сложих си забрана искам с нея да се борим. Такива битки се водят с човека до теб но тя уж ще намаля замества с алкохол.