Нормално ли е?
Той ми пише по цял ден. Според Вас това нормално ли е или обсебващо?

Коментари

1.   Зависи ти как го възприемаш. Едва ли ти пише 24/ 7, не работи ли?
По-добре да поддържа контакт с теб през деня, отколкото от дъжд на вятър. Човекът се вълнува от теб, радвай се. Иначе ще се чудиш защо хич не те отразява.

2.   Значи няма друга работа или хоби, някакво по-полезно занимание. Или пък не е съвсем наред с главата. Ти си го знаеш. Аз бих го блокирала.

3.   По притеснително е защо не работи / учи, а пише по цял ден? Това говори зле за него.

4.   Влюбен или много загорял. Разбира се, че е обсебващо, когато не изпитваш същото.

5.   Нормално, но ако ти пречи му кажи

6.   Обсебващо, загорял е здраво!

7.   Когато е силно увлечен по тебе се получава така.

8.   Зависи ти как го приемаш?

За влюбен човек е нормално, но и донякъде си е обсебващо.

Ако ти е неприятно - просто му го кажи и постави някакви граници в общуването!

9.   От автора - казва, че работи, но не му пречи да пише така

10.   Обсебващо ще бъде ако се сърди, настоява и т. н. да получава внимание, равно на неговото.
Ако просто ти пише, споделя, защото има необходимост да е покрай теб - не е обсебващо

11.   9, пиши му, че си падаш по намусени батки, които със седмици не се сещат за теб. Няма угода.

12.   От автора - 24/7 пише, и като не отговоря пише ново съобщение

13.   12, и в 4-5 сутринта ли? Не спи ли тоя човек?
Вие изобщо виждате ли се?

14.   до авторката след коментар 12

Ами обясни му, че това ти е неприятно, и ако не спре - ще престанеш да му отговаряш изобщо!
И също - напиши му, че не постъпва правилно - защото ново съобщение се пише - едва след като получиш отговор на предишното!