Харесвам жени
Здравейте, момиче на 21 съм и харесвам жени. Въпросът ми е как намирате момичета, които да са на същата вълна като вас xd, по-точно къде, в сайтове за запознанства или просто действате и каквото стане. Ще се радвам да чуя различни мнения и гледни точки.

Коментари

1.   Аз съм същата като теб. Просто се отбележи със " нашето" знаме и повярвай ми, ще ти пишат момичета. Без значение, в коя социална мрежа си.

2.   Записвам се да следя темата. Малко по-голяма съм от теб. И отскоро осъзнах че като излеза се заглеждам по жените, а мъжете изобщо не ме вълнуват. Идеалната връзка си я представям с жена.

3.   Психиатър!

4.   Това да бъдеш с човек от твоят пол е много тежък и сериозен грях, и е гнусота пред Господа!

Така, че дори да усещаш такива наклонности в себе си - не им се поддавай! Бори се с това! Обръщай се молитвено към Бога за помощ!

5.   В интерес на истината, първоначално прочетох заглавието на темата и само се изненадах от такава тема. Възприех, че това е споделяне на момче. Няма нищо по -нормално едно момче да харесва момичета, както няма нищо по- нормално един мъж да харесва жени. Когато вече прочетох темата, която е само маркирана, не знам защо не се скандализирах. Преди години имах позната, с такива настройка, спортна млада жена, разбирахме се добре. Понякога съм и оказвал някаква помощ, като да преместим мебели, да поправя нещо по ел. инсталацията-никога нищо повече, най-много някое кафе и разговор на свободни теми. До тази тема даже не сме се и доближавали. Някак го смятам за разбираемо при жените, те са нежни същества, дълбоко емоционални, имат други инстинкти, но хомосексуалистите, които се навъртаха край тоалетна в "Докторската градинка", понякога съм ги опердашвал когато съм се връщал от тренировка, а те са ставали много досадни. По -скоро бързи, лесни техники от джудото , като възпитателен ефект. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

6.   И ние с мъжа ми се чудим, как и къде може да си намерим мацка за такива забавления. Знаем че има много такива но няма как да разберем кои са не и да се свържем. Има сайтове за запознанства но там е пълно с мъже зад женски профили за жалост…. Ако някой знае къде можем да се запознаем с такива момичета нека сподели.

7.   Аз съм в двата отбора. Колежката от по-горе е права - отбелязваш се с "нашето" знаме или друг такъв детайл и ще ти пишат. Чувала съм, че в тиндър ако напишеш, че интересуваш от жени също ти предлага/ и те предлага на такива.

8.   Няма лошо. Важното да не решиш, че искаш да си мъж.

9.   Мисля, че навсякъде можеш да намериш жени, дори на улицата. Стига да си достатъчно уверена и смела, за да ги заговориш и най-вече да не се страхуваш от отхвърляне (защото има вероятност и да са хетеро). При мен ситуацията е сложна, защото харесвам доста по-големи жени, а съм на твоята възраст. Попадала съм на жени, които ми харесват - и в университета, и на работа, и в автобуса. Просто става случайно. Съдбата винаги си знае работата и кого трябва да срещнеш. Оглеждай се повече, бъди усмихната и любезна. И даже няма да се наложи да ги търсиш. Подкрепям идеята да си сложиш ЛГБТ знамето в някоя социална мрежа, ако имаш желание.