С колко хора сте се целували и на колко години сте?
Здравейте, би ми било интересно да разбера с колко хора сте се целували на на колко години сте? Аз съм жена на 31 и съм се целувала с 7 мъже и 1 жена.

Коментари

1.   На 28 години съм и съм се целувала с близо 15 мъже, правила съм свирка на доста от тях и съм спала само с двама. Реално с един, който ми отне девствеността, с втория опитахме, но не се получи. На другите не съм пускала, нито съм имала намерение.

2.   Мъж на 35 съм. Целувал съм се вероятно 300 и няколко жени.

3.   Не са много, мъж на 37г. съм, целувал съм се с 3 жени.

4.   На 27, с 1 мъж, който е съпругът ми

5.   Мъж 29 г, 60-80 не съм ги броил.
Но примерно само със 4-5 са ми били сладки целувките.

6.   На 12 ли си, че питаш такива въпроси?

7.   Жена на 31 година си се целувала САМО със 7 мъже и една жена. А с колко мъже си правила секс. Какво те е накарало да се целуваш със жена, кажи бисексуална ли си. Ако аз кажа с колко момичета съм се целувал никой няма да ми повярва, но съм правил секс с момичета с доста по-малък брой от тези които съм целувал. Аз съм истински мъж и даже не ми е минавало през ума да се целувам с мъж. Но вие жените сте нещо съвсем различно, на всичко сте способни.

8.   А правила ли си секс с тези седем мъже и една жена? Блиц въпрос: правила ли си секс с мъже и жени, с които обаче не си се целувала?

9.   Със 7-8 момичета мисля, до преди 17-18 годишен. След това само с жената...

10.   Мъж 23 години, с 9

11.   Това пък няма как да го знам, не си водя статистика.
Само знам, че са единствено жени.
Замислих се дали числото съвпада с това на секс партньорите? май не. Като бях по-млад се целувахме без секс, сега на много хора се случва да правят секс пък без да се целуват...

12.   Какво толкова удоволствие има в това да се целуваш с някого без после да се чукате?

13.   С 15 мъже и 8 жени. С жени определено е по-гот. Вече мъже не търся.
ж, 24

14.   Мъж на 23, още не съм целувал жена :(

15.   С 4ма, от тях с двама съм правила секс, като с единия сме във връзка вече 3 години. С жена съм се целувала само по бузата. :D
Ж23

16.   На 40. Не съм се целувал никога.

17.   На 21г. съм и съм се целувала с 5 мъже и с двама от тях съм спала, като сега съм с втория си интимен партньор от доста време.

18.   В съзнателна възраст, 5 момчета и 1 момиче.
На 23 съм.

19.   Аз съм жена на 18 и съм целувала приблизително 16 човека.
Не си спомням колко от тях са мъже и колко са жени, но повече съм целувала жени. Не съм хомосексуална, просто приятелски целувки по устата.

21.   Целувал съм се с около 7-8 момичета. Умишлено го пиша така, защото веднъж се целувах с две едновременно. Секс съм правил само с една и имаме 8 годишен брак към момента и 10 години сме заедно като цяло. Тя ми сподели че е правила няколко свирки преди да се запознаем, но никога не се е целувала. Спомняйки си първата ни целувка съм склонен да и вярвам.

22.   40 години
С трима

23.   Малко като за жена на 27 - 7. Само с 2 от тях е прераснало в нещо повече.

24.   На 33 жена. 1- само с мъжа ми.

25.   Мъж на 31, с нула

26.   Номер 1, та ти направо си девствена!

27.   Мъж на 25, с 3. Като само с една съм спал.

28.   Въпросът е странен и търпи много интерпретации. Ако се отнася до жени, с който човек е правил секс бройката е една, ако се добавят жени с, които по независещи от тях причини не са правили секс бройката е различна, ако се добавят бройките на тези, с които сте се харесвали и по разни купони, рождени дни, изпращания до къщи, празнувания, и сте се само натискали и целували, бройката е съвсем различна. Мога да кажа, че не си спомням бабите ми да са ме целували, въпреки, че едната направо ме обожаваше. Другата не ме толкова обичаше и двете бяха с твърди характери. По- младата тази, която ме обожаваше е останала полу-сираче, спрели я от училище, а тя искала да стане учителка, но баща И, мой прадядо е убит на Чаталджа, та трябвало да помага в къщи, имала трима по-малки братя. Веднъж нещо си четях в стаята си и отидох до тоалетната като минах край кухнята, където три баби пиеха кафе. Та една попита баба ми "Ама Кате/Екатерина/, защо не целуваш внучето си,? Я какво добро и хубаво момченце е. Баба ми отговори нещо от сорта "Много го обичам, искам непрекъснато да го прегръщам, но мъжко дете се целува само на сън, за да не разбере колко го обичаш". Даже когато отивах в казармата, майка ми погали по остриганата глава и ми даде съвет, нещо от сорта "И да слушаш командирите". Толкова за целувките с най-близките ми жени. Може би затова когато пораснах обичах да ме целуват жените и аз тях. Знам ли, обяснението стана нещо много фройдиско. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

29.   Мъж на 34. Целувал съм се с около 40момичета, с 18 от които съм правил секс.

31.   Мъж на 34, целувал съм три жени.

32.   Момиче 27 год. - 0 мъже

33.   Жена на 30, целувала съм се с общо 10 мъже.

34.   Мъж на 32 и само с 2ма и двамата мъже а дори не бих казал че съм гей но явно само мъже ме харесват а не жени.

35.   Жена на 25 - не им знам бройките, може би 20-30 човека, с много съм се целувала и натискала, но спала с много малко. От 6 години съм обвързана и не съм имала нищо с друг, така че това е до 19-годишна.

36.   С език? С един приятел и три мацки, М 19.

38.   На 20, с един

39.   Сега разбрахте ли Ергенина защо ги намляска едно хубаво ония грозотии в едноименното предаване...?

41.   Мъж на 38, целувал съм се в съзнателните си години с около 50-60 жени и с около 10 мъже. Сега се целувам само с жена си.

42.   Не знам с колко съм се целувала! Сигурно са под 15. Сега се целувам само с мъжа си!