Намери си друг, веднага след като ме остави
Здравейте. Искам да ви споделя, че моята ме изостави и веднага, един ден след което ме остави си намери друг. Това нормално ли е от нейна страна? Няма да казвам и заради каква тъпа причина ме остави - била се променила.

Коментари

1.   Въртяла е двама. Но пък по такива си падате.

2.   Авторе, неправилно се изразяваш!

Тази жена не е ТВОЯТА и постъпката й още повече го доказва!

Така, че радвай се и благодари на Бога, че си се отървал от неподходяща жена!

3.   Пич, другия е бил там много преди да те остави.. не един ден след това.

4.   Маймуните никога не пускат клона, докато не са хванали друг. Ти какво очакваш да ти каже "Слагах ти рога и вече трайно съм решила окончателно да ти бия шута? "

5.   Не е нормално, но е често срещано. Прескачането от мъж на мъж показва, че е неспособна да остане сама със себе си, тоест не си е самодостатъчна. Това пък значи че все и трябва патерица някой да я гледа или да и дава нещо, зависи какви дефицити има. От там какъв морал и как ще очакваш от тая някакво отношение, освен да си гледа собствения кяр, чак пък ще слушаш какви глупости ти дрънка и какви оправдания си намира.
Бягаш далеч и се радваш че се е свършило. Като намериш читавата ще видиш разликата с тая пача.

6.   Не бе брат, намерила го е, думкала се е с по-голям чеп и те е заебала. Такива са.

7.   Тоя, другия, си го е намерила много преди да те зареже.

8.   Очевидно не е била много "твоята". Не се изненадвай, жените са предателки по природа. Другият го е била намерила много преди да скъса с теб.

9.   Отдавна е била с него. Това е ясно. Може да отидеш да му избиеш зъбите и готово.

10.   Не го е намерила след като те е оставила, още докато е била с теб се е случило. Жените са така - те първо намират заместник и след това прекратяват настоящите си отношения. Защо са така - само те си знаят, но това им е в природата. Случвало се е на всеки. Ние сме мъже и трябва да можем да се справяме с такива неща. След време ще разбереш, че е за добро. Няма смисъл да си с човек, на когото очите му шарят във всички посоки, не сте били един за друг. Жени по света колкото искаш, ще си намериш подходяща ;)

11.   Ами тя този, който си а намерила го е била намерила отдавна мен ако питаш и е такаай но два стана досега! ..
Ще намериш друга!

12.   Емо хората се променят... особено ако си от (повечето сте) мъжете, които в началото лъжат за себе си и създават погрешни (желани) впечатления.
За жените е много лесно да ви сменят ако това искат въпреки, че аз бих предпочел да мине време за да не си влача стари разочарования в новото/предстоящото.
Жена си тръгва от днес за утре след натрупани разочарования, говорила е - говорила, пропуска си покрай ушите, като спре веднъж да говори за проблеми, значи е взела решение.
Последното го казвам към сички мъже, да си знаете.

13.   До автора

Позволи ми да те поправя: твоята не си е намерила друг след като те е оставила. Тя си е намерила друг ПРЕДИ да те остави. :)

Жените са като маймунки - не пускат клона, на който висят, преди да са се хванали на друг. А има и такива, които с охота висят на два, та и на повече.

14.   Тия достойнство нямат братче, винаги притеглят и цял живот само скачат тук там и никога нямат угодия, все кисели, все някой им направил нещо, все жертви. Какво си намирал в тая не знам, вероятно е била привлекателна и най-вече не си я познавал добре, едва ли има мъж, който да иска общата, наскачала се при безброй мъже.

15.   След като вече не е с теб може да прави каквото си иска. Разрешение ли да ти иска? Ако ти беше си намерил друга нямаше да се съобразяваш с бившата.

16.   Дали ни казваш всичко?

Браво на мацката.

17.   Означава, че се е занимавала с него вероятно от известно време. Може и с други да се е занимавала също.

Аз не мога да разбера мъжете в този случай. Този най-вероятно знае, че тя е имала доскоро мъж. Аз ако разбера, че сегашната ми приятелка е била с друг допреди седмица или месец, най-малкото ще бъда много предпазлив и ще обмисля дали да продължавам да се виждам с нея. Това е, ако вече съм тръгнал с нея и сме заедно от месец. Ако само излизаме, дори вероятно ще и откажа директно да се събираме. Едно, че може същото да ми направи на мен, щом явно изобщо не и дреме да ходи от мъж на мъж. Друго, че вероятно ще имам неприятности покрай бившия, може той да започне да ни тормози, тя да иска да се връща при него. Явно има много отчаяни мъже, щом с лека ръка такива минават от мъж на мъж.

Аз си писах с едно момиче, което още в чата ми призна, че скоро е скъсала с приятеля си. Отказах да се виждам с нея поради гореспоменатите причини. Трябва да мине някакъв период, че да се срещаш с друг.

М31

18.   Нали вече не сте заедно? Не виждам проблем. Ти искаш тя да страда по теб и да не помирисва мъж 1 година ли? А може и да го е намерила, докато е била с теб и това да е причината да те остави.

19.   Този друг е бил наличен от известно време

20.   Тъпия в случая си само ти, за да не виждаш какво се случва. Пича я е плющял още преди да скъса с тебе. Забравяй ги и продължавай напред

21.   Ама ти кой си да определяш как да живее някой, какъв срок трябва да чака според твоите стандарти, като се разделиш с някой не си вреш носа повече, ПРИЕМАШ и продължаваш напред.

22.   Ама ти кой си да определяш как да живее някой, какъв срок трябва да чака според твоите стандарти, като се разделиш с някой не си вреш носа повече, ПРИЕМАШ и продължаваш напред.

23.   Пука ли и? Жените много лесно могат да си намерят...

24.   Имала го е отпреди.

25.   Ама не те е заменила веднага след това бе пич. Бил си заменен отдавна, на другия ден след раздялата просто вече е спряла да се крие.

26.   Тя не го е намерила, а е била с него още когато е била с теб затова те е зарязала.

27.   Е тя го е намерила преди това :D
Поне те е оставила като се е появило другото клонче, което да хване, не да държи и двете, че и такива боклуци има. Отървал си се, да почерпиш!

28.   От 17. То мъжете тук хубаво коментираме, че такива като тази не стават. Ама реално погледнато и ние носим вината за това. Просто трябва мъжете да спрат да излизат и да ходят с някои (за нещо повече от еднократен секс), които в момента се виждат с някои или скоро са скъсали с някой. Тогава вече никоя няма да си позволи това да го прави и ще си налягат парцалите.

Защото в обратния случай, малко жени ще се навият да излизат сериозно с мъж, който скоро е скъсал с приятелката си или пък особено в момента има приятелка. Аз след като излязох от предишната ми връзка, само като усетиха жените, че съм имал връзка допреди 1-2 месеца и веднага ставаха предпазливи.

М31

29.   Автора: Има ли какво да направя, не мога да живея без нея, тя ми е всичко... Няма ли как да я принудя да се върне при мен...

30.   Е така са курвите в днешно време. Не губят излишно време в откриването на нов х'й.
Чатчето, снимчици, вайбъра нон стоп.
Километража се върти с бясна скорост.
И аз се чудя. Каква е тази повърхностност.
Да сменяш ТЪПКАЧИ, като носно кърпички или да ги подбираш по колите.
По младите ми съседки си ги подбират по колите.
Всеки следващ с малко по добра.
Явно не се свенят да си разтварят краката за някой лев, почерпка и возене.
В крайна сметка на повече то това ще има остенв возенето, е'ането и някви вяли спомени.

31.   Не е задължително да е била с него преди да скъса с теб, жените могат да си намерят някой буквално веднага след приключване на връзка, това съм го виждал. Точно защото такива връзки са временни, младите мъже трябва да плащат за секс при компаньонка, така ще се запознаят със своите и женските потребности, ще претръпнат и ще започнат да подбират внимателно жените. Мен ме е яд, че се усетих късно за тия неща. Ти робуваш на връзката си с тая, защото се чувстваш зависим от нея и ти е тъпо, че сега ти ще си сам, а тя ще се пляска с някой друг. Просто ходи няколко пъти при яка мацка, плати и я думкай здраво, после ще ти се появят кандидатки, които ти няма и да погледнеш. И колкото повече не им обръщаш внимание и не се съблазняваш, толкова повече ще ти се бутат сами. Идеята е ти да си водеща дила във връзката, а жената да осъзнава, че ти си мъж и да ти влиза в положение, да ти е приятел, да иска да я чукаш, а това се постига така както ти го описах.

32.   29, естествено, че не може да живееш без жена, която е с друг. Потърси я, може да завържете тройка.

34.   29 - Няма как да я върнеш. Приеми факта, че вече не е твоята, щом е с друг. И разбери, че ТИ си центърът на твоя живот, не тя.

35.   "Няма да казвам и заради каква тъпа причина ме остави"

Хаха... Оставила те е, щото се е клецала с другия още преди това. Имай някакво самоуважение пич. Ако не си разбрал, жените най-много мразят мъже които нямат самоуважение и ползволяват да ги тъпчат.

36.   До 31. Не ставай смешен. А кажи ми кое е по тъпо, да му е изневерявала известно време или както ти казваш да е намерила там някой веднага след връзката. Че къв да е тоя някой? Първия срещнат? Първия който и угажда? За кво и е, за да не е сама или може да се влюби в първия срещнат? Остави тези неща и двата варианта са достатъчно тъпи и говорещи сами по себе си, че да е нужно дори да се обсъждат.
Аз поне играя шах, което на пръв поглед няма нищо общо с темата, обаче ми е забавно да го отбележа. Та играейки някоя партия, виждаш че опонента е обречен, фигура, две назад, без значение. И той го знае и ти го знаеш, обаче той си губи следващите 3-5 минути да прави всякакви тъпотии просто защото не може да приеме случващото се, или пък има лични проблеми, или пък тежък ден и все пак е способен да загуби 2-3-5 минути от времето си излагайки се, само и само за да не натисне бутона за край на играта, придавайки си някаква важност и Бог знае какви мисли има, че той може да е зле, ама държи и теб да накаже заради своята глупост.
Така е и в живота, причини може да има много, ама глупав човек прави само тъпотии и трудно може да те изненада с нещо смислено, виж по-голяма глупост може и да направи, на което по твоята логика, трябва да седнем да мислим, как така тъпото е станало още по-тъпо и къде е причината.

То и за това ни е такова обществото, объркано. Тази ще си го слага с повод и без, ще сменя този с онзи и някак се очаква че от това някой път следващ, по-следващ ще се получи нещо страхотно достойно за уважение и завист? Че ще срещне онзи невероятния, който да я промени коренно и от безморална разпоретина изведнъж ще разцъфне в лебед и ще живее щастливо до края на дните си в хармония и разбирателство. Приказките са хубаво нещо, ебането си е ебане, но отношението към околните си остава същото след една ранна след пубертетна възраст освен ако няма избор, но и тогава ще го играе привидно привързаната, докато не и се отдаде възможност отново да направи подобна тъпотия. То близките и сигурно са загубили надежда че може главата и да измисли нещо свястно, ние тук ще терзаем върху празния поглед на изневеряващата хаха.