Хлътнала по 40+ мъж
Здравейте. Аз съм жена на 27 г. От около месец работя на едно място, където сме малък колектив от 10тина човека. Там е и човекът, за когото ще споделя. Накратко, той не е българин, от друга националност е, не мисля че има голямо значение. Доколкото разбрах за него има син на около 20 години, и жена, с която даже работят заедно на работата, но тя е ужасна. Носи й се славата на лека жена и много хора знаят какви ги върши. Та така да премина направо към това какво се случва. От няколко седмици забелязвам как този мъж ме гледа и наблюдава постоянно и започнахме да осъществяваме все по-често зрителен контакт. Дори колежката ми е забелязала и каза, че постоянното гледал към мен. Взе по-често да се опитва да идва по -близо до мен, намира си поводи да е близо, уж да помогне нещо с работата и пак ме поглежда и виждам необикновена искра в очите му. Понякога се държи като хлапе, по детински, едно такова щастливо. Онзи ден, когато си тръгнахме от работа, той нарочно отиде пръв по напред и ме гледаше докато мина покрай него и пак този поглед с една такава усмивка, сякаш чакаше дали аз ще му се усмихна или кажа нещо... аз се усмихнах и тръгнах, понеже ме е и срам. С тази жена, с която живеее и работим за едно, започна да се държи някак студено, като говори с нея е като с досада , не я чака да ходят заедно в почивка и такива неща и това е от както може би е разбрал че имам някакъв интерес към него.
А аз май съм си хлътнала доста и го усещам, даже нямам апетит, все за него си мисля, ужас.
Харесват ми по-зрелите мъже, някак покрай тях е по-сигурно и различно чувството, такава еуфория. Какво мислите.... какво би се получило между нас? Възможно ли е мъж в 40+ да има някакви чувства или просто е за секса?

Коментари

1.   Ти как говориш за 40 годишните мъже, като че ли не умеят да изпитват чувства. Годините са му идеални за връзка, но това, че има жена трябва да те спира. Какви са им взаимоотношенията? Ако не са разведени - не се подвеждай да си втора цигулка. Ще ти наговори куп глупости как не са правили секс от 2 години и живеят като съквартиранти и само детето ги свързвало, за да те бутне в леглото. Връзка се започва начисто.

2.   Питай го, така ще знаеш, но не се влияи от други хора, какво харесван като възраст, всичко е индивидуално в живота.

3.   Нямало значение, че е чужденец, ама го написала още в първото изречение. Като няма значение защо ги споменаваш?
Отделно си имал жена и син, ама нея това грям не я притеснява.

Пичове, четете тия теми, за да разберете как мислят жените и да си дадете сметка, че всички нерви, които хвърляте за тях не струват. Все едно прочетох историята на някаква тинейджърка. Бил я гледал, държал се студено с жена му.... тя вече е във филма.
Не си правете труда изобшо да ги сваляте, живейте си живота те сами си вкарват филмите в главата и сами си идват.
Леле па ако и е чужденец... ела да видиш какво става.

4.   Мисля, че си на път да изгубиш работата си, ако те налепи жена му. Всички ще застанат на нейната страна.

5.   Не се забърквай в каши с женени, не бъди утешителна награда за презрял мъж, гледай си младостта с млад човек, заедно да градите. Напусни работа веднага и си гледай живота.

6.   Ако толкова много ти харесва, покани го у вас. Сигурен съм, няма да ти откаже и ще получиш хубаво чукане.

7.   Мило момиче, сядате си на четирите букви и го оставете този. Той не е за Вас, не си въобразявайте искриците в очите, стеснителна и плаха усмивка, сведеният поглед, тихият гукащ глас, плахите докосвания /ако има такива/. Не е за Вас. Много е възрастен при това с жена Мурва, , общо взето не е сериозен. Не си струва да си хабите младостта с въздишки по такъв. Та аз съм към двадесет години по-възрастен от него и тези игри се играят от произхода на човечеството. Намерете си стойностно момче, а не някой плешивец остриган като за влизане в казармата и целият в татуси. Тези са лумпените, като правило не стават за нищо. Ориентирайте се към инженер бил той в областта на електрониката, строителството, програмист, софтуерен инженер, лекар/ за последните все пак по-внимателно/, физик. Хората свързани с математиката, даже в този порнографски вид, в който се изучава са по-дисциплинирани и мислят по-логично.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

8.   Може и да те харесва, но не се занимавай. Явно ти харесва да виждаш желание. Аз съм влюбчива и ми харесва да ме гледат влюбено. Но по- добре забрави за този, ако не беше женен добре, но. Намери някакви неща който не ти харесват в него и го забрави

9.   Семеен - нямаш работа там. Хубава-лоша - щом е с жена си, значи си я харесва.
Пък дори и да е сам и да се съберете - като ти мине сърбела, твърде бързо ще осъзнаеш, че няма да намериш съответствие на младежкия си темперамент в мъж, който може да ти е баща.
Тъй че - успокой топката.

10.   Има три огромни минуса:

1. Че е женен

2. Че е чужденец

3. Възрастовата разлика е повече от 10 години

По неподходящ човек не можа ли да си намериш?

Така, че моят съвет е да спреш да мислиш повече за него и да се ДИСТАНЦИРАШ ТОТАЛНО ОТ НЕГО!

Ако не ме послушаш - "ЩЕ ХАПНЕШ ГОЛЕМИ ДЪРВЕТА"!

11.   Няма никакъв смисъл.
Ако го отрежеш и разбере, че не искаш само секс ще видиш как ще те игнорира и ще се прсви, че не те познава.

13.   Ако наистина го обичаш и си му вярна, ще се получи.