Споделена история от Тинейджърски

Дебели крака и слаби ръце
Дебели крака и слаба горна част с не много голям бюст, как да се справя с това!
Спорт не помага, краката стават по-мускулести и мъжествени.
Помощ, какво е мнението на мъжкия пол за това?

Коментари

1.   Здравословното хранене определено ще ти помогне, колкото и отегчително да звучи. В твоя случай мисля, че бягането е добра идея. Каране на колело? Кардиото като цяло. За жалост никой не избира къде да слабее, затова цялостно "трябва" да отслабнеш. Виж, не че "трябва", все пак ако имаш "дебели" крака, това би трябвало да значи че имаш и голямо дупе. Аз имам малко и искам да ми е по-голямо. Така че виж го и от тази страна. Надали си с наднормено тегло, но нищо не те спира да опиташ.
Положи усилия за себе си, за тялото си, и няма да съжаляваш!

2.   Аз съм обратното - краката ми са прилични, но пък за сметка на това, гърба и раменете ми са широки, а ръцете - дебели. Абсурд е да си купя стандартен костюм, защото сакото трябва да е с поне 3 размера по-голямо от долната част. И така се живее, не бой се - не е важна само естетиката.

3.   И моите не са слаби, а мускулести и не особено красиви, обаче си нося къси панталони с кеф и не ми пука особено. Приемай се такава каквато си и обичай себе си.

4.   Няма какво да се направи, това си е до ген вече, наблегни на тренировки за горна част, но със собствено тегло не с тежести. Аз съм мъж и тренирам крака здраво, но прасеца ми е малък и нямам прогрес с краката.