Мъжете гледат ли само външния вид? Истината!
Много важен въпрос! Истина ли е това, че мъжете гледат само външността на жените. За да обичат истински една жена, тя трябва да е перфектна без стрии по тялото, провиснал бюст, провиснало дупе, дебелина, бръчки, целулит и т. н… А с тяло, хубав бюст, коса …

И ако с дрехи си привидно хубава, но без тях истината излезе на яве (провиснал бюст, целулит, стрии), те след определено време ще те зарежат, за някоя красива, на която да се възхищават.
Общо взето истина ли е, че ви интересува характера, до толкова, че да не е натоварваща и основно външния вид.
Питам информативно?

Харесвам едно момче и май той също ме харесва, но всичките му предишни гаджета са красиви, като в допълнение имат и изкуствен бюст и уста. Не знам, дали мога с моите недостатъци по тялото да се съревновавам, дори и да съм поне малко по-интелигентна от тях….

Коментари

51-75 от 75

53.   Виж сега авторке, ти си млада, нямаш опит и в това отношение е добре, че си пуснала тема, но трябва да прецениш, кой съвет да послушаш, а това не е лесно!

Аз като мъж с богат житейски опит - ще ти отговоря на въпроса:

Мъжете гледат ли само външния вид?

НЕ! това е отговорът!

Разбира се при запознанство, в началото и двата пола гледат външния вид, защото, за да искаш да имаш взаимоотношения с даден човек е необходимо той да ти допадне, да ти хареса, да ти е приятно да бъдеш с него!

Така, че това е необходимо.

Но когато си търсиш своята половинка, човек с който да сключиш брак и да създадеш семейство, външният вид вече има третостепенно значение.

По важни са други неща: да се обичате, да имате еднакви(сходни) възгледи, цели, приоритети и виждания по най-важните неща в живота! Тоест да гледате в една посока!
Също така и да положите брака си на духовна основа, която е Христос!

54.   Номер 51: ТОВА НЕ Е ВЯРНО!!!
Това, че момичето, което ти харесваш си пада по този тип мъже, не означава, че всички жени това харесват!
Никой нищо не извърта, интелигентните жени харесват интелигентни мъже. ФАКТ
Ако не ми вярваш стани татуиран нацепен бандит и виж колко и какъв тип жени ще можеш да свалиш.
Аз за себе си знам, че не е така! Както и за моите познати!

55.   48, извинявай, нямах предвид теб, исках да кажа 49. От 51

56.   Уважаеми №35, нито жената, нито мъжът са за еднократна употреба. Само не разбрах израза "" поредната доза спомени от 50- те"", дали визирате времеви интервал от двадесети век или моята възраст. Ще трябва да Ви разочаровам и за двете. Да възрастен съм, но ясни спомени от 50-те нямам, но следващите десетилетия имам. Да тогава нямаше златотърсачи, защо имаше нещо като финансова ентропия в обществото. Тогава меко казано вървежно беше да си "софиянец", тоест жител на София, но при нас със съпругата ми това не беше определящо, защото и двамата сме родени в София. Да станеш жител на София беше трудно и един от начините е да се омъжиш/ожениш за софиянец. Оставам с впечатление, че се отнасяте с някакво не пълно дефинирано презрение към умните, образовани, културни и възпитани жени. Като правило всичките ми познати жени отговарят на тези критерии. Да, не слушахме чалга, а и тя не съществуваше, слушахме рок в различните му стилове. Като всички нормални момчета и ние харесвахме момичетата, но тук допира до индивидуалната настройка на индивида. Имаше вървежни вървежни, а защо са били такива няма представа. Другите бяхме обикновени момчета, каквито се срещат всеки ден по улиците. Аз определено бях от вторите, просто бях срамежлив, стеснителен, тренирах си джудо, учих си уроците, най-разбран се чувствах със съседското момиче, дъщеря на генерал от службите. Може би защо с нея сме израснали от деца, е тя е по-малка от мен. Някакви по -дълбоки връзки преди казармата нямаше, а и много малко от момчета бяха целували момиче. Това е добре за службата, защото няма драми и вероятността да направи глупост е много по-малка. Не казвам, че сега няма добри момичета и добри момчета, съдейки по тези около мен и деца на познати семейства, определено има. И още нещо, възрастта променя както тялото, така и начина на мислене и чувството за реалност и отговорност. Разглеждам снимки на съпругата ми от още преди да станем семейство. Младо, слабо момиче със стеснителна усмивка и по -широки рамене. Гледах снимки от едно лято на Чепеларе, вече родила, дъщеря ни, съпругата ми по бански на някаква горска поляна, беше времето на "тангата", пак слаба, плосък корем, хубави бедра, наедрели още повече гърди, тесен ханш, широки рамене, но не е онова слабо момиче. От следващите години, снимки на Златните пред "Метропол" или ""Морско око", като и тя, и съседката, и младите унгарки до нас се печеха без горнището на банските. Бяха годините, когато носеше джинси "Супер райфъл"-№№28-29 инчов размер и И стояха идеално. Реалното време тече в една посока, от младост, към старост, а годините преминават със завидна скорост. Тялото старее, но мозъкът трупа информация и опит, така, че персонално, предпочитам преди всичко умни и човечни жени. Както е казал Хераклит-"Всичко тече, всичко се променя". Това се отнася с особена сила за човека. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

57.   От 51 до 54: абсолютно вярно си е всичко, където го казах. Крещенето с големи букви няма да те направи по-убедителна в лъжите ти, а само те издава колко си емоционално нестабилна и засегната от реалността. Човек й казва друго, тя си знае само нейната простотия: "Това, че ТИ си бил еди какъв си, направил еди какво си... ". Типичното женско пасивно поведение, бягане от отговорност за собствените грешки, и прехвърлянето ѝ върху мъжете, и по-специално върху 95-те % обикновени, нормални мъже, имащи злощастието да НЕ са се родили с брутална физика, плочки, остри скули, широка квадратна челюст, височина минимум 2 метра, да нямат татуси и брада, и да не употребяват алкохол и наркотици; все черти, с които се отличават 5-те % най-желани топ ебачи и тъпкачи, стоящи на върха на социалната пирамида, и мачкащи всички останали отдолу. Хитри, лукави, долни лисици сте вие, хич не сте за жалене.

58.   56, сега не сме във Вашата бурна младост. В 21-век сме, 2024 година.
Поредната доза спомени за свалки, съседки и плажуващи жени. Всеки Ваш коментар е пропит с носталгия по отминало време и флиртове. Нямащи нищо общо с темата, освен някъде да си пишете мемоарите на Дон Жуан.
Сегашните мъже не търсят умни жени. Ако беше истина, всяка отличничка в училище щеше да е ухажвана. Ама истината е, че във всеки клас най-сваляни са леките момичета и слабите ученички. Те получават най-голямо внимание. Влез в някое даскало и виж реалността. И след училище е така.
Умната жена комплексира мъжа. Повечето мъже нямат теми за разговор освен коли, футбол и чалга. Затова си избират простички моми, с които да се показват и да обикалят заведенията. Ако такъв мъж успее да свали умна жена, няма да успее да я задържи. Тя ще го напусне, защото ще и под нивото. Или той ще и изневери с много по-проста мома. Няма хепиенд.
Какво презрение изпитвам като бях отличничка в училище, учих след завършване? И съм редовен читател от дете? А насреща -нищо. Подигравки, изневери. Странни погледи като спомена, че чета книги или заговоря за нещо и се вижда, че другата страна нищо не знае. Изневери с по-простовати и изкуствени жени. Това, че учих и общата култура грам не ми помогна с мъжете. Виждам им се като извънземно. По-добре да си бях изкарала училищните години в пиене, дискотеки, пушене и мъже, отколкото в учене.
Авторке, доста е глупав този, че ти е показал бившите си. Само доста ограничен и нагъл тип би показал на потенциално гадже с какви е бил, че чак и почивките си с тях. Искал е да ги оцениш по красота ли? Да те засегне? Да ревнуваш? Луда работа и евттина манипулация. Ако се захванеш с него, ще ти скапе самочувствието.

60.   Номер 57 Никой не ти крещи, това е форум :)
Може и да съм, може и да не съм, , емоционално нестабилна”, ти няма как да знаеш това, защото никога не сме се срещали. ;)
Защо би ме засегнала, , реалността”, ако и аз харесвах такива? Просто щях да се съглася с теб /ооо да назобена батка стайл са супер секси/.
Опитвам се да ти дам правилна посока. Ако те са ти комир, рано или късно ще се превърнеш в тях. Обществото няма нужда от паразити.

Ти може би си ученик в не до там елитна гимназия и всичките ти съученичките наистина да харесват такива типове. Щом толкова пъти защити тезата си за бабаитите, ти вярвам, че си заобиколен от тази реалност. Това го гледаш всеки ден и те дразни. И аз бих!
В моята реалност, това не е така. Такъв тип мъже, не могат да завършат. Преподавателите ги унижават на изпити, късат ги и ходят по ликвидации. Момичетата ги гледат снизходително и им се подиграват зад гърбовете. Имитират ги как говорят и се смеят на бисерите, които ръсят. Не стигат до 3-ти курс дори. /6години е медицината/

Не знам за какви грешки ми говориш. Тук сигурно пак си представяш, че съм някоя от твоите съученички, станали наркоманки покрай наркоманите с мускулите., които ТИ описваш…. По принцип всички хора не обичат да поемат отговорност и намират оправдания, че другите са им виновни. Характеристика на човечеството.

Не са се родили с брутална физика, плочки…. Какво написа тук, ако не си инвалид, можеш да тренираш и да направиш мускули. Тестостеронът е мъжкия полов хормон. Той има анаболно действие и затова мъжете за много по-кратко време от жените развиват мускулна маса.

Някои жени много държат на ръста и наистина избират по височина. Обаче не всички! На мен не ми пука, колко е висок мъжа, ако е рус и с хубави черти. (Русите мъже рядко имат брада, но когато имат брадите бодат и ми правят обрив)
Квадратна челюст … пак е под въпрос. Има нещо вярно, но аз бих го заменила с мъж с голямо чело. Много по-секси е от квадратна челюст за мен.

Това за социалната пирамида ме разби от смях. Как биха могли едни наркоманясали, пияни, татуирани типове да са на върха. Там са интелигентните мъже. С умове бръсначи, постигнати след години четене, учене и критично мислене. Бабаитите най-много да са им лична охрана, СОТ :)

Никой не ти иска жаленето! Жените са по-слабия пол физически, затова им се налага духовно да помъдреят.

Сега за наркотиците искам да кажа, че са огромен бич за подрастващите. Остават трайни увреди по крайния мозък. Огромни депресии, които се развиват в последстви. Някои отключват и шизофрения. Проблема е, че масови пробват по-веднъж ефекта и си казват, , ето не умрях’’ а това не е така. Не си умрял и няма и да умреш, но със сигурност объркваш невро медиацията си в най-Ценния орган за човек, това което ни прави личности. Няма да се прояви веднага, но щети има и от веднъж.

Вземи се стегни и учи, че края на учебната година дойде! Избери си три книги (поне) за лятото и тренирай всеки ден. Препоръчвам ти Вликият Гетсби (С. Фицджералд ) Алхимикът (П. Коельо) и Фермата на животните (Д. Оруел ). Трябва задължително да избягаш от тази токсична среда, в която си попаднал и ученето е твоя билет.

Не знам Андрю Тейт ли тези идеи ги разпространява, но вече е в затвора. На мен той ми е противен.

Номер 51/57 ще ми се да можех да ти помогна повече. Пожелавам ти да срещнеш някое добро и мило момиче и тя да те обича. Всеки заслужава любов.

61.   Да, външният вид на жената е определящ, но... има едно голямо но. Има жени с много правилни черти и тела като на манекенки, но някак си не излъчват чар и секс и обратното - не чак толкова красиви жени, но са страшно сексапилни. Секасапилът не е само във външния вид, но и в поведението, походката, начина на общуване, начина на обличане. Познавам няколко жени с визия на манекенки, но самите те са кухи и много комплексирани и не са с топ мъже. Обратното - много на пръв поглед не чак токова красиви жени, но страшно чаровни и сексапилни са с някакви супер мъже. Самия аз винаги съм се влюбвал в не много красиви, но много сексапилни жени. Някои го наричат химия. Последно в компанията ни се появиха две братовчедки, едната супер красива, а другата супер чаровна, но с малко по-голям задник и малки гърди. Е всички луднахме по втората и само за нея говорехме. Красавицата изпадна в някаква депресия и започна да по всякакъв начин да търси нашето внимание, което отстрани изглеждаше смешно и жалко. Истински случай! Отделно за една успешна връзка е вжно и дали двама си пасват в секса. Ако една жена е страстна в секса, в повечето случаи ще е предпочитана. На такива ние мъжете им казваме ебливи. Но трябва да се има предвид, че във всиаки случаи става въпрос за прилично изглеждащи жени с някои малки и средни дефекти. Ако някоя жена е грозна, дебела и неподдържана, няма никакъв шанс срещу една добре изглеждаща жена. Също така има много сладки и чаровни закръглени жени, но те го постигат чрез поведението си и начина си на обличане. В крайна сметка външният вид има определящо значение, но не на 100 процента, а да кажем на 70. От друга страна познавам няколко комплексара, които търсят супер красиви жени, само за да се показват с тях и останалите да им се възхищават колко са вървежни. И по тая причина са хванали най-кухите лейки или най-разработените курветини. Малък град сме и почти всички се познаваме.

62.   №58, да разбирам ли, че ме определяте като дъртак с начални симптоми на деменция. Ама Вие да не сте Фройд? Само не разбирам защо така ми "скочихте". скачали са ми толкова пъти и на татамито, и на улицата, и в казармата , и въпреки, че съм презрян и ненужен дъртак нещо не се впечатлявам. В интерес на истината не съм никакъв Дон Жуан, а бях и съм стеснителен мъж, а на млади години още по-стеснително момче. ЦИТАТ:"Сегашните мъже не търсят умни жени. Ако беше истина, всяка отличничка в училище щеше да е ухажвана. " Не знам къде и кога какво училище сте завършили, но в гимназията, която аз съм учил почти нямаше момичета с успех по- нисък от много добър. Да бил съм отличник, но никога пълен, даже другарката Иванова ме остави на матура по български защото не мога да пиша, но пък мога вербално добре да се изразявам. Бяхме задръстени и много малко от нас, аз не съм сред тях имаха нещо като връзки със съученички. Не, че не сме харесвали момичетата, напротив, но просто емоционално и познавателно бяхме под тяхното ниво. Като го осъзнаваме това, някак ни блокира и насажда комплекси. ЦИТАТ:"Умната жена комплексира мъжа. Повечето мъже нямат теми за разговор освен коли, футбол и чалга. "" Пак нещо фройдискои дълбоко невярно, но да знаете, умната жена вдъхновява мъжът, кара го да се гордее с нея, иска да е достоен до нея. Това, че е спал с други жени, в случаи на емоционален срив, това за него е като приятелско потупване по рамото. Ама Вие в какви среди се движете. Ако го намерите прочетете "Половият въпрос" от Август Форел, има интересни факти и обяснения. И още нещо, да, мъжете гледат външният вид на жените, но само с това възприятие за жената, остават природно тъпите мъже, които са със скромни или никакви когнитивни възможности. По -умните мъже, отиват отвъд първичните инстинкти и уважават жените като висше същество. Веднъж гледах филм за живота на неандерталците, и даже при този изчезнал вид интелигентни същества, при разкопки се установява, че жените са живеели по-навътре в пещерите, а мъжете по към входа, за да може да предпазват жените в случай на опасност. Лек ден от дъртака. Едно стихотворение, което не е от мен, аз не пиша.
""

Силните жени са като птици

и често те се реят в самота.

Гори сълза във гордите зеници

и капва тихо някъде в прахта.

Любов даряват, но любов не просят.

Оглеждат се в очите им звезди.

В сърцата женски мъжка сила носят,

следа оставят, гдето са били.

Сами притихват вечер, уморени

от дългата заблуда на деня.

Леглата им са празни и студени,

но пълен с нежна обич е сънят.

Силните жени са като птици!!! …"". //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

63.   62, сега е друго поколение, а не Вашето. Дете на 90-те съм.
Приказвате за стари неща, които сега не са изобщо актуални. Влезте в някое училище сега и вижте сегашната реалност. Слабите и леките ученички са по-сваляни и по-лесно си намират мъже. По-умните служат за подигравка и са смятани за зубърки. Това е.
Трудно е да се повярва, че мъж, който редовно описва жените на плажа, балкона на съседки не е женкар.

64.   Не се заблуждавайте - мъжете харесват умни жени, само ако са достатъчно красиви!

65.   Е, хубава работа № 63, разбира се, че ще заглеждам жени, но тихо и незабележим и най-вече без просташки подмятания, уронващи достойнството им, които излагат и мен. Хайде сега пък женкар, ама да не искате да съм педераст и да заглеждам мъже. Какво лошо има да споменавам съседката по тераса, ами били сме два или три пъти заедно на море като при това без предварителни уговорки, просто така се стекоха обстоятелствата. Даже единият път беше толкова случайно, че съм го запомнил. Просто бяхме пред "Метропол", кротко събирахме "виолетки UVлъчи". Изведнъж ги виждам, как се оглеждат. Направо не повярвах, помислих, че съм "слънчасал". Винаги съм им споменавал, че предпочитаме тази част на плажа и те там ни търсят. Помахах им с ръка, без просташки викове и крясъци, те дойдоха при нас. Съседката като съвсем в реда на нещата си свали горнището на банския, което е нормално. Извън темата, не знам дали знаете, но някога в древността, момичетата и момчетата в древна Спарта са се обучавали, заедно полуголи на военни упражнения, до 16 -ет годишна възраст. Да случвало се години по-късно, излизам на терасата, а съседката легнала на постелка, на тяхната без горнище да ми казва, "Да не се стреснеш, че съм без горнище", . Трябваше да И напомня, че съм я виждал така, че не е изненада за мен. Разсмяхме се. Между другото виждал съм колежки, с които сме се засичали по плажа. Вие като дете на 90-те не знаете, че в институтите, два или три пъти през лятото и есента, имаше полудневни бригади в полета край София. Младите колежки, държаха да демонстрират тела, бански и разбира се и ние се радвахме, няма само да плевим или да копаем. Партийната секретарка, мърмореше на групичката около нея, нещо от сорта"Това да не е ревю на бански, младите колеги вместо да работят само тях гледат". А пак от колежки знам, че е била доста оборотна, когато е била млада.. Даже веднъж с първата ми научна ръководителка, с която кротко си говорихме, нещо започнаха да падат разни бурени в нашата леха, а зад гърбът ми се чу смеха на една колежка. Бившата ми научна ръководителка каза нещо, което ме шокира-не го очаквах от нея френската възпитаничка, свиреща на пиано Равел, "Алекс, да знаеш от мен, че такива дребни женчета с лъскави очички са много е-ливи, . Та да го знаеш, че тези бурени са за теб и да внимаваш". Та какво толкова съм казал? Да гушкахме се с колежки на разни купони, харесвах ме се, при блус усещахме техните млади и гъвкави тела, да преминавахме отвъд границата на допустимостта на симпозиуми, най-вече в МДУ в тогавашният курорт "Дружба", и по-рядко на "Албена" или Златните.. Тези симпозиуми бяха в ранната есен. Случвало се е и забавни неща. Веднъж, точно на такъв симпозиум, колежка предложи да се разходим по брега на морето, беша първата половина на октомври. Гледам носи нещо като голяма чанта на рамо. Беше слънчево и доста топло и някъде към скалите където съвсем никой няма, тя си свали дънките, а под тях по бански и цопна в морето. Направи два-три тегела, но изглежда И беше студено, изскочи като тапа, ръцете И се тресат и не може да отвори сакчето, как да е, извадихме голяма кърпа, увих я в нея, а тя се тресе та чак подскача. Опитвам се да И правя параван, за да си свали банските, и да се преоблече, гледам някъде в страни и нагоре, как та е оправихме нещата. Държа да подчертая, че не съм я докоснал. Така, че без сарказми, моля. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

66.   65, описвайте прелестите на съседки, колежки и прочие, няма лошо. Коя какво носила, казала. Ама пак няма нищо общо с темата.

67.   Номер 58, не си права. Има мъже, които харесват умни жени. Аз съм един от тях. Харесвам едно момиче в моята специалност, да го наречем М. М. не е знойна красавица, но е симпатична и страшно умна. Интелектът ѝ значително усилва красотата ѝ, поне в моите очи. Уверено мога да кажа, че тя и аз сме най-умните в потока ни.

Не знам как обаче да подходя. Не сме близки. Писал съм ѝ тук-там, тя ми отговаря сравнително бързо, но никога не инициира и не се опитва да продължи разговора. На живо пък тя се е опитвала да завърже разговор с мен, но аз съм се спичал. И двамата сме срамежливи. От различни градове сме и няма да се видим до септември.

Ако ти или някой друг можете да ми дадете съвет как да процедирам, ще съм ви благодарен. Не мога да преценя дали и тя ме харесва така, както аз нея, но искам да ѝ разкрия симпатиите си и да я поканя да излезем. Дори и да ме отреже, поне няма да си губя повече времето в гадаене.

68.   О, душицо, о № 66, ама какво се захванахте с мен, не съм заслужил вашето внимание. Ако не греша, а аз редко греша, темата е "Мъжете гледат ли само външния вид? Истината! " Така зададена тази тема не може да бъде изчерпана с едно дефинитивно изречение, тя е доста по-обхватна и включва различни аспекти, от различни области в едно цяло. Жените около мен винаги са били, културни, умни, начетени, някои добри кулинарки, математички/много държа на такива-съпругата ми, балдъзата и дъщеря ми са такива/, някои се интересуваха от филателия, разбира се от мода, пречупена през нейният поглед, имаха стил на работещи момичета, които могат да се грижат финансово за себе си. Целта не им беше да се впият в някой портфейл и да смучат като кърлежи, но в случая парични суми. Просто бяха умни жени, а не някакви кухи тунинговани кукли, чиято единствена мозъчна клетка е заета да мисли /ако при тях е възможна тази дейност/ каква поза да заеме на публично място и как изглежда в очите на заобикалящите я. Ако сте почитателка на такива едноклетъчно-мозъчни същества, това вече е друг въпрос. И, ако сте коректна за каквато претендирате в неявен вид, никъде не съм описвал прелестите на колежки, съседки и т. н. Със същият успех темата можеше да е "Жените гледат ли само финансовите възможности на мъжете? Истина". Ако трябва да съм точен, да има такива жени и то не малко, за които определящо е финансовият статус на мъжът, или поне на неговите родители, а още по-точно но неговият баща. Примерите изскачат ежедневно по медиите. Нещо не виждам, от така наречените топ красавици /смях/, да се омъжват за научни сътрудници. Без да звучи само-хвалебствено, научната ми степен е старши научен сътрудник, к. т. н. /Ph. D. /, в областта на електрониката. И съпругата ми и дъщеря ми са също инженери, от един факултет сме на ТУ-съпругата ми е технически директор в голяма иновативна компания, а дъщеря ни след докторат в чужбина се върна и работи в чужда компания в България, самостоятелна, има си сравнително голям тристаен апартамент, тотално изплатен, прекрасно оборудвана кухня, въпреки, че не може да готви, прилични автомобили. Партньорът И, е също програмист в чужда компания, свито и странно облечено момче. Давам Ви теми за хейт. Действай новобранец. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

69.   Жените гледат колата, къщата портмонето.
Мъжете гърдите, дупето, лицето.

Балансирай правилно и ще намериш нещо като теб или за теб.
С някакъв плюс-минус в някой неща.

Примерно може да има хубава кола, но къщата му да не е на ниво.
Или да има пари, но да кара кола за 1, 000лв.

От друга стана ти може да нямаш големи гърди, но всеки да иска да ти обара дупето.

Когато човек намери баланса във всяко едно нещо в живота си... тогава вече може да запоне да живее в хармония със себе си и околността.

70.   69, пак заучени глупости. Нищо не знаеш за жените. Не всички гледаме такива неща. А и всички жени гледаме външния вид. Българските мъже е крайно време да го приемете това и да спрете да се успокоявате с такива глупави и лъжливи клишета. Ако си противен, каквато и кола да имаш, все тая! Той ако е готин, хубав, знае как да се държи и ти е хубаво с него, може да няма кола изобщо.

71.   Красиви жени.
А аз просто искам някаква жена, ама няма.
Дори "грозните", които описваш не ме искат.
Всички искат красивите принцеси и принцове.

72.   До коментар номер 22. Мисля, че се движиш в една много голям а заблуда. Увереността обаче ти е безспорна.

73.   70, 69 яко те жегна с истината, а? Така реагирате жените, като ви се навре истината право в лицето - подскачате като ужилени и отричате всичко казано до последно. Много добре знаеш, че е прав и нямаш с какво да го обориш, затова така злобееш. Иначе защо си лягате все с дебели, ниски, шкембести, плешиви чичаци, че и раждате деца от тях?? Заради "душевната им красота и несломим младежки дух"!? Ха-ха-ха!

74.   73, голяма злоба. Скрит в анонимен форум бил казвал "истината право в лицето". Бас държа, че на живо пред лицето на жена мълчиш като гъз. Кои сме ние? ! Ходила съм само с красиви мъже. За мен е много важно да ме привлича външно и да е красив един мъж. Имала съм гаджета безработни и без пукната стотинка и кажи-речи бездомни, но все хубави, които са ме кефели. Никога не съм излизала с грозен нито дърт мъж заради пари.

75.   73,
Не съм си лягала с "дебели, ниски, шкембести, плешиви чичаци, че и раждате деца от тях". Моя мъж е строен, по-млад от мен с 3 години и има коса. В общи линии не харесвам дебели мъже и не си лягам с такива.

76.   До 75 и другите.
Някак забравяте началото на диалога и преекспонирате.
75 и правилно, ако нещо се обърка, нещата не вървят добре, поне ще знаеш че си го направила от сърце и че си обичала, кофтито е че боли, хубавото е че си струва да си била с човек който обичаш и да се бориш за това. Но не вини колегите, те ползват своя опит, а той им е показал вероятно че са харесвали някоя, която заради финансова издръжка или да живее някъде, е избрала някой дебел, плешив и потен. Разбира се такава жена няма как да бъде гледана освен със смях, но това не променя факта че има доста такива.
Индивидуално е различно, но за мен пътя се губи, когато инвестираш в отношения не по любов. Натам каквото и да направиш няма са е добре, може да си живял някак уж хубаво, ама като си лягаш до човек който не обичаш, значи мислиш за някой друг, което води до трагични последици.

77.   От 73 до 74 и 75 - Не ви вярвам пък, шестото ми оракулско чувство ми подсказва, че лъжете, и с нищо не можете да ме убедите в обратното. Аз съм професионален ясновидец със свръхестествени способности и във всеки момент ви виждам с кой спите, какво ядете, какво пиете и как серете в тоалетната. И цялата ви хронология от Chrome знам, и ПИН-кода на кредитните ви карти също. Така, че не си и помисляйте да ме лъжете! Аз съм вездесъщ и виждам всичко! А щом аз казвам, че си лягате с дебели, ниски, шкембести дядовци за парички, значи точно така си е, и няма място за спор! Я се осъзнайте, бе, вие от мене ли ще знаете по-добре, бе? !

78.   Авторке, въпросът, който си задала не е най-важен. По-важно е защо ти е показал снимки на бившите си. Според мен, защото не те иска за сериозна връзка. Още в началото е поставил стена между вас

51-75 от 75