Иска аз да се съобразявам с нея
Здравейте. Останах с впечатлението, че моята приятелка иска да се съобразявам с нея, а в същото време тя никога не се е съобразявала с мен. Не ми дава да си пиша с други момичета, а в същото време тя си пише с много други, дори понякога ги сваля.

Коментари

1.   Хванал си се с парцал, щом като се сваля с други, евентуално ще те зареже, ако и се навие по-готин за нещо сериозно (а реално може да се чука с други и сега)

2.   И ние каква роля трябва да играе в тази ваша хармонична връзка? Какво искаш да ти кажем? Като ти се пикае искаш ли ни разрешение или сам се сещаш да отидеш?

3.   Има много повече мъже от жени (ВЪВ ФЕРТИЛНА ВЪЗРАСТ) в света (в някои страни като БГ нещата са особено стряскащи), което създава огромно напрежение в отношенията между половете и е в голям ущърб на мъжете (изключваме богатите и красивите, те винаги имат жени на опашка и могат да имат всяка, дори и обвързаните). Последствията са че жените си правят каквото искат, браковете са все по-голяма рядкост и на по-късна възраст защото жените знаят че дълготрайна връзка желаят само мъжете които ТЕ САМИТЕ не желаят чак толкова чисто физически и визуално, изневери и провалени бракове. Жените могат да избират от огромна опашка чакащи за тях мъже, и заради това изнагляват и нямат морал - за какво им е? Ако не си ти ще е друг - на опашката чакат още 50, минимум - и поне 5 от тях са по-хубави, по-високи и по-заможни от теб.

Търсенето и предлагането обяснява много неща - от нереалните критерии на средностатистическата жена до наглото поведение по време на самата връзка. Мъжете в момента са в по-слаба позиция от всякога.

4.   от тия два реда става ясно, че нито ти имаш приятелка, нито тя - приятел. За да не се самозалъгвате го казвам!

5.   Отворена връзка. Защо сте заедно като ще си чатите с други? Нито тя е права, нито ти.

6.   Дам... Класика.. При днешните онтошения мъже-жени.

Не правете нищо за тях. Не ги лайквайте, не ги следвайте, не се занимавайте с тях!

7.   Моя съвет е да боцкаш като за последно, защото скоро ще бъдеш сменен.