Любов с мъж от различна култура
Здравейте,

От чиста проба любопитство питам - какво мислите за любов с мъж от различна култура, етнос, раса, религия, националност? За да съм по-конкретна - араби, индийци, пакистанци, мюсюлмани от Азия/Близкият Изток/Северна Африка, чернокожи/африканци? Имам такива хора покрай себе си, приятели, колеги и т. н., но никога не съм се замисляла за връзка с такъв. Какво мислите вие? Още по-интересно ще ми е да чуя, ако имате реален опит от връзки/срещи/приятелства с такива хора, както и живота в тези държави.

Благодаря!

Коментари

51-68 от 68

55.   Авторке, този "свинарник" български мъж е бил възпитаван и отглеждан български жени, с тези си думи само и единствено казваш, че българката не става за майка, тъй като не може да възпитава децата си.
Хареса ми как не искаш децата ти да растат с религия, но се интересуваш от арабските мъже, тези от Африка, Азия и Близкия Изток? Ти буквално посочи най-религиозните части на планетата. Хахах. Поне не може да ти се отрече, че знаеш в коя групичка да се целиш, само такива мъже биха ти обърнали внимание така или иначе ;)

56.   55 ти току що призна, че българския мъж не участва по никакъв начин във отглеждането и възпитанието на детето си, т. е. прави и оставя майката да поеме отговорността наред с работа, домакинство и т. н. Благодаря ти, че най -после в тоя сайт мъж призна, че българския мъж не става за нищо.

А колкото до възпитанието: ами такива майки на децата си избирате. Свестни жени не ги поглеждате

59.   До №50"""Темата е от чисто любопитство. Но ми хареса как веднага се намесиха мъже с редпил съзнание и всякакви подобни, за да ни обяснят как българките сме боклуци, хващаме се само с изпаднали мъже, никой не ни иска, всички сме проститутки и курви. Скъпи мъже, които пишете тези коментари, вашите майки са същите тези българки, за които говорите. """"Хайде да не генерализираме изказванията. Никой не казва, че всички българки са курви и проститутки, но има значителна част от по-младите до към 30-35 години, които са такива, които смятат, че с активно използване на определени части от детеродната си система ще постигнат друг социален статус. Те даже не осъзнават, че са курви, при проститутките е осъзнат личен избор, но нещо не се гордеят с тези постъпки. Аз и моите жени, в случая визирам съпруга, дъщеря балдъза, не си крият професията, всичките са инженери в областта на електрониката, а дъщеря ни е над градила и е софуерен инженер с докторат от така леляната от вас "бяла" Европа. Пропуснах всичките като "средно" са завършили елитни столични гимназии с пълно отличие. Майките ни както моята така и на съпругата ми бяха съвсем скромни жени, майка ми главен счетоводител във външно търговска организация говореше немски и френски, на съпругата ми, майка И началник контролна служба в едно министерство, говореше немски, латински, гръцки. В института, в който бях научен сътрудник, всички колежки бяха умни, културни, възпитани, високообразовани и четящи жени и момичета. Почитателки на купоните и рока в различните му стилове. Не се правеха на "велики", бяха реални. Вярно някои имаха паралелна връзка, но толкова дълбока и тайна, че никой не подозираше за такива. Не налитаха за чужденци. Преди няколко дни срещнах една унгарка, много симпатична, добре говореща български омъжена за българин, познавам германки от "гедере" омъжени за българин, чехкини, полякини, за рускини да не говоря. Българин следвал в Съюза да се върне неженен за рускиня, беше изключително рядко явление. Лично аз дали от генетично наследено, дали от джудото, дали от казармата, но нямам шкембе, за което съпругата ми искрено съжалява, защото, липса на коремче в мъжът бил лош атестат за нея, че е добра кулинарка. Тя добра, но иска само здравословна храна да готви. Ще Ви разочаровам, но не съм трътлест, вярно не съм и висок -някъде към 182-183 см изявено атлетичен, много бяла кожа, поне така каза дерматоложката ми, при която периодично ходя на профилактични прегледи. Както някога една полу узбечка-полу рускиня ми каза "какие у тебя теплые карие глаза". Никой не казва, че българките са боклуци, а само, че значителна част имат по-леко поведение и за връзки не "стават", поне за по-консервативните, липсата на такива не е загуба. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

60.   До 56: Ахаса, жените много работили и домакинствали, за това било работата с възпитанието на децата... А мъжете не работят, те просто не стават. Горката онеправдана българка. Пожелавам ви по един арабски "принц", който след като ви надене фереджето на главата, ще ви третира по-зле и от домашната коза или евентуално някой африкански такъв, който като ви направи няколко мулатчета и ще си набие камшика, тогава ще видите кон боб яде ли.

61.   До 56: Кога съм казвал, че българския мъж не участва във възпитанието на децата си? Естествено, че участва и когато някой се превърне в свиня и двамата родители носят вина. Не съм аз този, който нарича всички мъже (в това число баща, брат, приятели, роднини) свинарник. Жал ми е за теб, очевидно си отраснала без любов и без никаква позитивна мъжка фигура, че да развиеш такава неприязън.

62.   Десантчик,
"вярно не съм и висок -някъде към 182-183 см... "
- ее те това се вика нисък пич, другите са по 192- 193 см.
"изявено атлетичен, много бяла кожа, "
- аъъ, грозен и скромен
"значителна част имат по-леко поведение"
- то и ти имаш такова

63.   Номер 60, и като ги вземат чужденците всичките жени, замисляш ли се ти какво ще правиш? Теб чужденка дали би те взела - да ѝ обясняваш по цял ден, че жената е под теб и трябва да слушка? Мислиш ли, че някоя би те изтърпяла реално?

Трайте си и бъдете благодарни, че българката все още не си е осъзнала цената, прекалено скромна е и не си иска това, което ѝ се дължи. Много малко жени от други държави, култури и прочие ще го търпят това - за нея само задълженията, а ти да се криеш зас една работа като много изморен, че и сметките наполовина...

Да напомня, че въпросните "арабски принцове" може и да изискват жена домакиня, но и нещо насреща има - ако работи жената, всичко е за нея, за сватба, празници, раждане на деца я позлатяват, тя си иска сама, не чака мъжът да се сети сам. Тук все повече мъже увъртат и за брак, а след развод такива номера правят, че е чак срамно да се гледа и разказва.

Та, помисли си реално какво си дал ти на жена си, ако я имаш, какво би получила българката, ако наистина ѝ писне хем да ви отглежда като деца, хем да не я уважавате и само с вашите претенции да се занимава.

Светът е с почти навсякъде отворени граници. Така че много внимавайте, защото всичко има граници! От това, което са ми разказвали за отношението на чужденци към българки, много малко български мъже го предлагат. Нито ти броят килограмите и годините, ще отгледат и дете от предишен брак като свое, не ти дават една сметка да платиш, можеш и да не домакинстваш изобщо, ако не желаеш, можеш и да не работиш, ако не искаш. Това тук къде го има? Поне да го предложиш на жена?

Тук жената се скъсва да учи, да работи, да обгрижва теб и цялата тим рода, за да чуе накрая: "Е, какво толкова си направила за мен? "

64.   61 цитирам: "55. Авторке, този "свинарник" български мъж е бил възпитаван и отглеждан български жени" Аз не виждам българския мъж да е споменат като участващ във възпитанието на детето. Ти?

65.   До 60: какво прави мъжа: става и отива на работа, връща се сяда на масата, нахранва се и сяда на дивана. После отива да спи.

Какво прави жената: става, приготвя закуска, буди и приготвя детето за училище, детска градина и т. н., приготвя и опакова храна за мъжа, прави сандвич. и за себе си да има какво да обява на работа, отива на работа, връща се, приготвя вечеря, приготвя домашните с детето, пуска пералня, простира, прахосмучи, сервира и отсервира вечерята, мие чиниите, хвърля боклука, играе с детето, къпе го, приспива го, едва тогава се отпуска на дивана или. направо си ляга.

Та какво казваше за онеправданата българка пак?

66.   Евала номер 63, право в десетката.

67.   Какви арабски принцове ви гонят смях в залата.
Арабските принцове ако си вземат жена то тя ще е с визия на топ манекенка - тоест шанса е 0 да е българка.
Ще е проститутка номер 10 в харема му.
Без право на мнение. Без право на личен живот. Без право да гъкне дори, имаше ще играе мисюлманският каиш здаро по гърбината.
Хахаха щели да я гледат, кати принцеса.
Всички чужденци хукнали да си търсят българка за съпруга... Айде бе...
Нашенските БГ кокошки, отново са засънували сладки, розови сънища, но както се казва:
Гладна кокошка просо сънува.
Само не знам, защо е пълно с нашенски жени над 30-35, живели над десетилетие някъде в чужбина, но готови да се завърнат ако си намерят мъж, който да ги вземи.
Защото са се наредили на опашка за тези чудни и незаменими, които масово гледат малоумни клипчета от някакви видимо отчаяни и психично, нестабилни жени в ФБ, коитонпреписват някакви несъществуващи качества на тукашните женоря, че ги и съветват да си вдигали цената.
Най много накрая да стане, като пазара с офис помещенията в мизерната ни държавица. Хиляди офиси под наем с изкуствено напомпани цени да си стоят празни завинаги.
Продължавайки да се сипят и да се вярва такива небивалици и мантри, нищо добро не чака много жени.
Това не е го пиша в защита на мъже или когото и да билио, но са неоспорими факти, които изглежда ще стават все по масови в близко бъдеще!

68.   65 да, а мъжа дори финансово го е страх да и предложи 20 лв за нещо

69.   Пак вечната тема, основаваща се на безсмислен спор, в който жените говорят глупости, за да прикрият своите разочарования от бг мъжа, с мъжете защитавайки гордо своята територия. Че са им малко на жените големия избор, възможност да си лягат с по 5 мъже на вечер, вероятно пробвали го и вече и това не им харесва, осрали се, заради което вероятно всички мъже виновни. Една такава се наби на един арабин, заможен, бил джентълмен, после се оказа че не точно заможен, техните имали баничарница, не точно джентълмен, просто рядко някоя би се навила да пусне на такъв. Накрая освен българите, нашата зачеркна и арабите. Да видим кои още ще зачеркне в експериментите си, щото то няма как пробвала 200 мъже и все не е точно очакваното, как да и кажеш, че не е до етнос и религия, а до нейните тъпотии в главата. А тя дори не се усеща, реве с пълно гърло, мрази всички, тънки сметки кофти край.

70.   До 65: Т. е. според теб само жените са ангажирани с децата и възпитанието им, мъжете ги интересува само масата и дивана... И пак изниква въпроса - защо не можете да си възпитате момчетата тогава и ги превръщата в "свинарници", както ги наричате? Нали само вие си ги възпитавате?

71.   До Номер 63, българки, рускини, украинки, молдовки и сръбкини са най-големите проститутки и джепчиики в Западна Европа. Не знам за каква цена ми говориш... Най-много да гледаш някое черно копеле или умирисано арабче... Само като те чуят родителите на високия Йохан, Ханс, Гюнтер, Рудолф директно ще те хвърлят на боклука. Щото ви знаят всичките какви ги вършите и какви хора сте българските жени. Ми те разни англичанчета от дълбоките провинции на Англия ви говориха в интервютата, че сте такива бе човек. Разни бедни и далечни англичани си ви подават и тук на морето и в чужбина... И вие се мислите за вървежни. Недей така бе човек... Не сте. Българската жена я гледат в Западна Европа точно така както ние българските мъже гледаме разни красиви жени от третия свят - африканки, виетнамки, тайландки.. Красиви ама от изпаднали държави.

72.   До 64: Нали коментираме колко "чудесна и страхотна е българката" и какъв "свинарник" е българина... Този българин е расъл и е бил възпитаван от българки (което не изключва и мъжката част). Хем твърдите, че мъжете ги интересува само масата и дивана и не участват във възпитанието на децата и всичко е на вашите плещи, хем децата, които уж само вие възпитавате ги превръщате в "свинарници".

Бих ви препоръчал да се ориентирате към чужденци, но за съжаление не сте котирана "стока" и само араби, африканци и закъсали западняци биха били ОК да имат нещо общо с вас.

73.   От 49 до 47:

Ами аз ще ти кажа, че точно такава жена си търся - индийка, арабка, монголка, еврейка или тъмнокожа изобщо. А бе дълеч по-тъмна от нашенките.

И сега ако за момент загърбиш "расистките" си виждания - аз не виждам с какво са по-лоши от нашенките?

Значи, тея "по-тъмните" нации обикновенно са и по-здрави като хора... и физически и ментално... особенно от европейците, дето вече дават на децата си сами да си "определят пола" и са със "смазана психика".

Какво и е лошо на една такава жена? Че е от по-беден произход и по-неграмотна?

Бегай, аз имам пари, а пък и водя обучения - ще я "образовам" ако трябва. Лесно ще стане по-умна от "средностатистическата българка". Некои нашенки кат ги чуя как мислят и направо ми иде да се гръмна...

Сто пъти предпочитам една еврейка или една мулатка, пред една нашенска "принцеса".

И впрочем не подценявай чужденците - много са затъпяли покрай бабе Меркел и другите дебили в Европа... кат нищо ще ги земат нашенките. :D

Бая българки познавам дет се земаха с чужденци. Само им се чудя какъв живот си представят в Европа, като до 20 години там ще е "халифат", ама то пък не се знае, дали България ще я има до 20 години, та айде... разбирам ги! :)

А и май е редно, ние българските мъже да спрем да се държим като "жени", а да почнем да действаме според това, което мислим.

Е го - българките, обсъждат как българските мъже не струват, това, онова, ама тайно се надяват те да се "стегнат", да се "нацепят", да "забогатеят" и да станат "достойни" за неква пача дето я е минало половин село и един сандвич не може да ти сготви.

Тъй и българските мъже, обиждаме българките, ама масово гледам сънародниците - пак им се подмазват и ходят по гъза.

Дайте да си хващаме чужденки - молдовки, украинки, рускини, а за мене - по-тъмните нации, па българките да си търсят "принцовете" по Света.

По цял Свят така правят - в Щатите, жените са пропищяли, че американските мъже не се "борят за тях", а си внасят "азиатки', а тука "българките това, българките онова" и пак яко се кланят пред мита за "красотата и достойността на българката". :D

75.   70 Вашето участие е да разваляте дисциплината, създадена от майката и да давате лош пример като не пипвате нищо.

Не се тревожи за мен, моя мъж е западняк, бял, християнин, сръчен, спортен, интелигентен и прекрасен мъж. И имам много примери около мен за такива двойки. Виж обратната комбинация не съм я виждала много често.

51-68 от 68